fister1

Komunikat nr 2 -1 spławikowe zawody wędkarskie z cyklu "Spławikowego wędkarza roku 2020" o Puchar Koła PZW Gronowo Elbląskie

Przypominamy zawodnikom biorącym udział w zawodach na Wiśle w miejscowości Szewce o konieczności posiadania dopłaty na wędkowanie na wodach Okręgu PZW w Gdańsku lub wykupieniu składki jednodniowej na dzień 26.07.2020 r.

Paragraf 6 ust. 10 punkt 2 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 roku ustanawia możliwość zorganizowania  i przeprowadzenia przez jednostki organizacyjne PZW zawodów sportowych pod warunkiem, że max. liczba uczestników nie przekroczy 150 osób, bez udziału publiczności. Zgodnie z treścią par. 6 ust. 12 pkt 1 ppkt a-e  i pkt 2 organizator wydarzenia sportowego w tym wypadku zawodów sportowych jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo uczestników i organizację zawodów uwzględniającą zachowanie reżimu sanitarnego.

Organizator zawodów zabezpieczy  środki do dezynfekcji oraz  powstrzyma zawodników od gromadzenia się na niewielkiej przestrzeni. Zawodnicy sa zobowiązani do posiadania osobistych środków ochrony przed rozprzestrzenianiem się wirusa (maseczki, przyłbice, kominy, lub szaliki i rękawiczki).

Informujemy, że zawodnik wpisując się na listę uczestników zawodów wyraża zgodę na publikacje wyników zawodów na stronie internetowej Okręgu PZW w Elblągu.