fister1

Komunikat - 4 zawody spławikowe z cyklu Grand Prix Okręgu 2021

Zarząd Okręgu PZW w Elblągu zaprasza, uprawnionych zawodników, do wzięcia udziału w 4 spławikowych zawodach wędkarskich z cyklu Grand Prix Okręgu PZW w Elblągu 2021, na których nastąpi klasyfikacja generalna cyklu za rok 2021.

Zawody pod nazwą -

Memoriał Marka Kalisza

 

- odbędą się w dniu 17.10.2021 r. na rzece Elbląg w Elblągu.

Zawody zostaną rozegrane zgodnie z Regulaminem cyklu Grand Prix Okręgu. Nagrodami w zawodach będą dyplomy oraz upominki rzeczowe.

Zwycięzcy w klasyfikacji generalnej, w poszczególnych kategoriach, otrzymają puchary i dyplomy.

OKS informuje, że dwa sektory będą ustanowione na rzece Elbląg, od strony Prokuratury, natomiast trzeci sektor będzie ustanowiony od ulicy Warszawskiej.

Program zawodów:

  • 700 – zbiórka na rzece Elbląg w Elblągu (od ul. Warszawskiej)
  • 700 – 715 – sprawdzanie listy zawodników, losowanie stanowisk
  • 715 – 730 – otwarcie zawodów
  • 730 – 930 – czas przygotowawczy
  • 930 – 1330 – zawody
  • 1330 – 1430 – ważenie ryb, praca komisji sędziowskiej
  • 1430 – 1530 – zakończenie zawodów, ogłoszenie wyników, posiłek

Prosimy o potwierdzenie udziału w ostatnich zawodach z cyklu w nieprzekraczalnym terminie do dnia 14.10.2021 r. do godz. 15.00 na adres sport@pzw.elblag.pl  

lub sms 500077670

Uwaga:

Lista zawodników uprawnionych do startu w ostatnich zawodach– zgodnie z Regulaminem Spławikowych Zawodów z cyklu Grand Prix Okręgu PZW w Elblągu:

Kategoria senior:

1.Andrzej Krzykowski

2.Grzegorz Gryga

3.Krzysztof Dzięgielewski

4.Kamil Szuryński

5.Sławomir Brzeziński

6.Tomasz Chodziński

7.Henryk Dobosz

8.Krzysztof Klein

9.Dariusz Migdalski

10.Adam Hryckiewicz

11.Bartłomiej Korczyc

12.Marcin Gryga

13.Tadeusz Klein

14.Andrzej Bąk

15.Kazimierz Harnatkiewicz

Kategoria weteran 55+:

1.Jan Frąckiewicz

2.Roman Okoń

3.Edward Rutkowski

4.Edward Kruczkowski

5.Janko Marinow

Kategoria kobiety:

1.Bożena Kadamus

2.Halina Rutkowska

3.Beata Lewandowska

 

Pozostali dopuszczeni:

1.Karolina Wojtasz - kadet

2.Aleksandra Weredycka - junior

3.Daniel Śliwiński - junior

4.Roman Luźny – weteran 65+