fister1

Losowanie numerów startowych teamów/łodzi na 03.10.2021 r.

L.p. TEAM Nazwisko i Imię
zawodników
Status
zawodnika
Numer
startowy
1 TEAM PERCH SEEKERS SŁOMCZYŃSKI Artur,   SEWRUK Krzysztof I 1
2 B & K TEAM BINKOWSKI Łukasz,   KĘPSKI Bartosz I 2
3 TEAM 60+ PIETRYKA Marek,   WRZOSEK Wiesław I 3
4 BARDAR TEAM JANECKI Bartosz,   WRÓBLEWSKI Dariusz I 4
5 RYDZYK SKŁAD STANIUCHA Grzegorz,   SERAFIN Maciej I 5
6 TEAM GŁUPI i GŁUPSZY SOBCZAK Łukasz,   SIEŃSKI Tomasz I 6
7 TEAM DRAGON ELBLĄG ELSPIN KUBASIEWICZ Sławomir,   CHWIEJ Ireneusz I 7
8 PĘKNIĘTA GUMA WOJCIECHOWICZ Maksymilian,   ŚWIERCZ Tomasz I 8
9 TEAM PRABUTY RESZKA Rafał,   MROZIŃSKI Adam I 9
10 ESCOTE TEAM FEDORCZYK Bogusław,   KAPUŚCIŃSKI Jakub I 10
11 TEAM FALKENBERG FALKENBERG Katarzyna,   FALKENBERG Robert I 11
12 TEAM STARTBAIT DOBA Adam,   TARASIUK Dominik I 12
13 WOWAST TEAM FRĄCKIEWICZ Wojciech,   DZIUGIEŁ Waldemar I 13
14 AMS FISHING TEAM SADOWSKI Artur,   STRĄK Michał I 14
15 ROMANOWSKI&ROMANOWSKI ROMANOWSKI Grzegorz,   ROMANOWSKI Paweł I 15
16 TEAM PRABUTY II CZAJKOWSKI Adam,   SZARAMA Michał I 16
17 TEAM BRACIA SZYMANIEC Wojciech,   SZYMANIEC Adam I 17
18 COVID TEAM BUKOJEMSKI Mateusz,   PAJEWSKI Andrzej I 18
19 PARASOLKI TEAM CHOMICZ Michał,   CHOMICZ Stefan I 19
20 MSSK OKOŃ ŻUŁAWY WIRKUS Marek,   ZAJĄC Jan I 20
21 TEAM WADECKI LIBIATOWSKI LIBIATOWSKI Rafał,   WADECKI Potr I 21
22 TEAM BRANIEWO CIECIERSKI Paweł,   OCHAB Leszek I 22
23 TEAM GARNIZON MALBORK PRZYBYTKOWSKI Paweł,   PRZYBYTKOWSKA Lucyna I 23
24 TEAM BARBARZYŃCY MATLEWSKI Marcin,   ŻARSKI Ariel I 24
25 TEAM CALAMUS GĄSAK Marcin,   PRZEZPOLEWSKI Bogdan I 25
26 TEAM AC/DC FEDUS Dariusz,   DOBRZAŃSKI Tomasz I 26
27 TEAM JĘDRZEJEWSKI SOBCZAK JĘDRZEJEWSKI Łukasz,   SOBCZAK Arkadiusz I 27
28 BRYGADA RR DĄBROWSKI Radosław,   ZIELONKA Rafał I 28
29 TEAM MĘKA i JONASZ ŻURAWSKI Sylwester,   ZIELIŃSKI Krzysztof I 29
30 MANYFIK TEAM ŻUŁAWY SKUBISZ Tomasz,   SZARKOWSKI Robert I 30
31 PP TEAM BADZIĄG Paweł,   CIEŚLA Piotr I 31
32 TEAM M.CH.M CHANAS Marek,   CHANAS Mirosław I 32
33 INFINITI FISHING TEAM BRULIŃSKI Arkadiusz,   ZIENKIEWICZ Dariusz I 33
34 TEAM FISHING KAPI ELBLĄG WRÓBLEWSKI Sebastian,   KAMIŃSKI Łukasz I 34
35 KOLEDZY TEAM BIELAWSKI Henryk,   KACZYŃSKI Tomasz I 35
36 NIEPROFESJONALNY TEAM PRÓCHNICKI Kacper,   CENACEWICZ Kamil I 36