fister1

Komunikat - 3 zawody spławikowe z cyklu Grand Prix Okręgu

Zarząd Okręgu PZW w Elblągu wraz z Zarządem Koła PZW Sielanka Elbląg zaprasza do wzięcia udziału w spławikowych zawodach wędkarskich z cyklu Grand Prix Okręgu 2021

o Puchar Koła PZW Sielanka Elbląg

które odbędą się w dniu 26.09.2021. na rzece Elbląg w Elblągu przy oczyszczalni

 

 Nagrodami będą puchary, dyplomy oraz upominki rzeczowe.

Uwaga:

Ryby złowione w zawodach zostaną wypuszczone do wody, w trakcie zawodów obowiązuje ilość zanęty – maksymalnie 17 litrów gotowej do użycia.

Program zawodów:

  • 700 – zbiórka na rzece Elbląg przy oczyszczalni
  • 700 – 715 – sprawdzanie listy zawodników, losowanie stanowisk
  • 715 – 725 – otwarcie zawodów, odprawa techniczna
  • 725 – 930 – dojście do stanowisk ( brak dojazdu, wskazany układ transportowy), czas przygotowawczy
  • 930 – 1330 – zawody
  • 1330 – 1430 – ważenie ryb, praca komisji sędziowskiej
  • 1430 – 1500 – zakończenie zawodów, ogłoszenie wyników, posiłek

Prosimy o zgłaszanie się zawodników w nieprzekraczalnym terminie, do dnia 23.09.2021 r. na adres sport@pzw.elblag.pl lub sms 500 077 670 z podaniem imienia i nazwiska, kategorii wiekowej oraz koła PZW, w którym zostały opłacone składki na rok 2021.      

Uwaga:

Zady zostaną rozegrane w kategorii open z podziałem zawodników na 3 sektory. Losowanie sektorów i wyniki zawodów zostaną przeprowadzone w oparciu o program komputerowy.

Zawodnicy chcący wziąć udział w zawodach musza posiadać opłacone składki za wędkowanie na rok 2021 i okazać je organizatorom zawodów.

Ilość miejsc ograniczona (50 stanowisk). Decyduje kolejność zgłoszeń.

Informacje o terminach, miejscach i godzinach zbiórki następnych zawodów z cyklu Grand Prix Okręgu 2021 będą zamieszczane na naszej stronie internetowej www.pzw.elblag.pl.

Informujemy, że zawodnik wpisując się na listę uczestników zawodów wyraża zgodę na publikacje wyników zawodów na stronie internetowej Okręgu PZW w Elblągu.

Informujemy, że uczestnicy zawodów są zobowiązani do zakrywania nosa i ust oraz dezynfekcji rąk podczas odprawy technicznej i zakończenia zawodów. Jednocześnie, ze względu na dynamiczny rozwój sytuacji związanej z pandemią, zastrzegamy prawo do odwołania zawodów i prosimy zawodników o śledzenie aktualnych zarządzeń związanych z rozprzestrzenianiem się wirusa.