baner750x100

Losowanie numerów łodzi i par zawodników na 3.11.2019 r.

Losowanie par zawodników i numerów łodzi na 4 zawody z cyklu Grand Prix Okręgu

Rzeka Nogat – Letniki 03.11.2019 r.

Sektor A

1

Koło BRANIEWO II

CIECIERSKI Paweł

D

4

1

2

ZŁOTA RYBKA

ROMANOWSKI Grzegorz

D

15

1

3

Koło GARNIZON Malbork I

RZEŹNIK Ryszard

D

1

2

4

Koło MIASTO ŚRÓDMIEŚCIE Elblag

PRZEZPOLEWSKI Bogdan

D

24

2

5

Koło STARE POLE IV

JAROŃSKI Andrzej

I

10

3

6

Koło POLICJA I Elbląg

STANIUCHA Grzegorz

D

23

3

7

Koło BRANIEWO I

DZIUGIEŁ Stanisław

D

8

4

8

TUBIS Pasłęk

ZYGARYN Grzegorz

D

26

4

9

Koło ELEKTROCIEPŁOWNIA I Elbląg

ŻYLIŃSKI Adam

D

9

5

10

Koło STARE POLE III

ŻURAWSKI Sylwester

D

18

5

11

Koło NOWY DWÓR Gdański

BIELAWSKI Henryk

D

13

6

12

Koło GRONOWO Elbląskie I

DĄBROWSKI Radosław

D

17

6

13

Koło MŁYNARY I

OLEKSÓW Wojciech

D

16

7

14

Koło ZAMECH Elbląg

SIEŃSKI Tomasz

D

20

7

15

Koło TWISTER I Susz

FEDUS Dariusz

D

2

8

16

Koło KWIDZYN

LIBIATOWSKI Rafał

D

12

8

17

Koło GARNIZON Malbork II

SZLOSOWSKI Tomasz

D

21

9

18

Koło SIELANKA Elbląg

WOJCIECHOWICZ Maksymilian

I

27

9

19

SUPER GRUPA

SMILGIN Maciej

D

3

10

20

Koło MŁYNARY II

FRĄCKIEWICZ Wojciech

D

19

10

21

Koło STARE POLE I

WALA Grzegorz

D

5

11

22

Solano Fishing Team

SADOWSKI Artur

D

7

11

23

Koło POLICJA Elbląg

WRZOSEK Wiesław

D

14

12

24

Koło ZESPÓŁ SZKÓŁ Sztum

MATLEWSKI Marcin

D

22

12

25

PARASOLKI TEAM

PŁOSIŃSKI Karol

D

11

13

26

Koło GRONOWO Elbląskie II

PAJEWSKI Andrzej

D

25

13

27

Koło Zamech

SŁOMCZYŃSKI Artur

I

6

14

 

 

 

Sektor B

1

Koło KWIDZYN

WADECKI Piotr

D

44

15

2

Koło POLICJA Elbląg

ZIELONKA Rafał

D

51

15

3

ZŁOTA RYBKA

SKOLIMOWSKI Kazimierz

D

40

16

4

Koło BRANIEWO I

DZIUGIEŁ Waldemar

D

52

16

5

Koło TWISTER I Susz

DUMKIEWICZ Ireneusz

D

28

17

6

Solano Fishing Team

STRĄK Michał

D

36

17

7

Koło GARNIZON Malbork II

ŻARSKI Ariel

D

35

18

8

Koło STARE POLE I

ŁAPACZ Józef

D

41

18

9

Koło ZESPÓŁ SZKÓŁ Sztum

KULAS Grzegorz

D

39

19

10

Koło STARE POLE III

ZIELIŃSKI Krzysztof

D

46

19

11

Koło MŁYNARY I

WIERCIŃSKI Piotr

D

45

20

12

Koło ELEKTROCIEPŁOWNIA I Elbląg

OLIWIECKI Jacek

D

50

20

13

Koło NOWY DWÓR Gdański

DOBA Adam

D

29

21

14

Koło MIASTO ŚRÓDMIEŚCIE Elblag

GĄSAK Marcin

D

43

21

15

Koło GRONOWO Elbląskie I

FALKENBERG Robert

D

33

22

16

Koło PASŁĘK

ZIENKIEWICZ Dariusz

I

42

22

17

PARASOLKI TEAM

CHOMICZ Michał

D

31

23

18

Koło GRONOWO Elbląskie II

BUKOJEMSKI Mateusz

D

53

23

19

Koło BRANIEWO II

OCHAB Leszek

D

30

24

20

Koło POLICJA I Elbląg

SKOTAREK Adrian

D

38

24

21

Koło MŁYNARY II

KACZYŃSKI Tomasz

D

34

25

22

SUPER GRUPA

LICHOCIŃSKI Piotr

D

49

25

23

TUBIS Pasłęk

BRULIŃSKI Arkadiusz

D

37

26

24

Koło GARNIZON Malbork I

SUSZYŃSKI Michał

D

48

26

25

Koło STARE POLE II

CHANAS Mirosław

I

32

27

26

Koło ZAMECH Elbląg

SOBCZAK Łukasz

D

47

27