baner750x100

Piąte i ostatnie zawody z cyklu Grand Prix Okręgu

Zarząd Okręgu PZW w Elblągu zaprasza uprawnionych zawodników do wzięcia udziału w spławikowych zawodach wędkarskich z cyklu Grand Prix Okręgu PZW w Elblągu, na których nastąpi klasyfikacja generalna cyklu na rok 2019.

Zawody pod nazwą -

 

Memoriał Marka Kalisza

 

- odbędą się w dniu 27.10.2019 r. na rzece Elbląg w Elblągu.

Zawody zostaną rozegrane zgodnie z Regulaminem cyklu Grand Prix Okręgu. Nagrodami będą dyplomy oraz upominki rzeczowe.

Program zawodów:

  • 700 – zbiórka na rzece Elbląg w Elblągu (od ul. Warszawskiej)

  • 700 – 715 – sprawdzanie listy zawodników, losowanie stanowisk

  • 715 – 730 – otwarcie zawodów

  • 730 – 930 – czas przygotowawczy

  • 930 – 1330 – zawody

  • 1330 – 1430 – ważenie ryb, praca komisji sędziowskiej

  • 1430 – 1530 – zakończenie zawodów, ogłoszenie wyników, posiłek

    Prosimy o potwierdzenie udziału w zawodach zawodników uprawnionych do startu w ostatnich zawodach z cyklu w nieprzekraczalnym terminie, do dnia 24.10.2019 r. na adres sport@pzw.elblag.pl  tel. 509332701


Uwaga:

Lista zawodników uprawnionych do startu w ostatnich zawodach– zgodnie z Regulaminem spławikowych zawodów z cyklu Grand Prix Okręgu PZW w Elblągu:

Kategoria senior:

  1. Grzegorz Gryga

  2. Bartłomiej Korczyc

  3. Damian Tchorek

  4. Dariusz Migdalski

  5. Andrzej Krzykowski

  6. Kamil Szuryński

  7. Łukasz Stasiak

  8. Krzysztof Dzięgielewski

  9. Marcin Żochowski

  10. Henryk Dobosz

  11. Ariel Żarski

  12. Tomasz Chodziński

  13. Krzysztof Klejn

  14. Jan Frąckiewicz

  15. Damian Aftomonkin

    Kategoria weteran:

  1. Edward Rutkowski

  2. Bogdan Akimowicz

  3. Edward Kruczkowski

  4. Janko Marinow

  5. Andrzej Piatczyc

  6. Stanisław Rutkowski

  7. Adam Żyliński

  8. Andrzej Siemiętkowski

  9. Jerzy Szczodrowski

  10. Jerzy Nowak

    Kategoria kobiety:

  1. Patrycja Pawlikowska

  2. Alina Szuryga

  3. Halina Rutkowska

  4. Katarzyna Ziemann

  5. Beata Lewandowska

  6. Paulina Dzięgielewska

    Kategoria młodzież:

  1. Jan Cybulski

  2. Aleksandra Weredycka

  3. Marek Dziembowski

  4. Daniel Śliwiński

  5. Agnieszka Ziemann