baner750x100

Komunikat na Memoriał Marka Kalisza

Zarząd Okręgu PZW w Elblągu wraz z Zarządem Koła PZW Elektrociepłownia Elbląg zaprasza uprawnionych zawodników do wzięcia udziału w spławikowych zawodach wędkarskich z cyklu Grand Prix Okręgu PZW w Elblągu 2017, na których nastąpi klasyfikacja generalna cyklu

 

Memoriał Marka Kalisza

 

które odbędą się w dniu 08.10.2017. na rzece Elbląg w Elblągu.

Zawody zostaną rozegrane zgodnie z „Regulaminem Amatorskiego Połowu Ryb” i Regulaminem cyklu Grand Prix Okręgu. Nagrodami będą dyplomy oraz upominki rzeczowe.

Program zawodów:

  • 700 – zbiórka na rzece Elbląg w Elblągu (Bulwar Zygmunta Augusta)

  • 700 – 715 – sprawdzanie listy zawodników, losowanie stanowisk

  • 715 – 730 – otwarcie zawodów

  • 730 – 930 – czas przygotowawczy

  • 930 – 1330 – zawody

  • 1330 – 1430 – ważenie ryb, praca komisji sędziowskiej

  • 1430 – 1530 – zakończenie zawodów, ogłoszenie wyników, posiłek

    Prosimy o potwierdzenie udziału w zawodach zawodników uprawnionych do startu w ostatnich zawodach z cyklu w nieprzekraczalnym terminie, do dnia 03.10.2017 r. na adres sport@pzw.elblag.pl tel. 500077670

Uwaga:

Lista zawodników uprawnionych do startu w ostatnich zawodach– zgodnie z Regulaminem spławikowych zawodów z cyklu Grand Prix Okręgu PZW w Elblągu:

Kategoria senior:

  1. Dariusz Migdalski

  2. Krzysztof Dzięgielewski

  3. Grzegorz Gryga

  4. Andrzej Krzykowski

  5. Kamil Szuryński

  6. Krzysztof Żytkiewicz

  7. Marcin Żochowski

  8. Roman Kamiński

  9. Damian Tchorek

  10. Tomasz Chodziński

  11. Andrzej Bąk

  12. Rafał Kublik

  13. Jan Frąckiewicz

  14. Henryk Dobosz

  15. Wojciech Kirschnick

    Kategoria weteran:

  1. Jerzy Szczodrowski

  2. Edward Rutkowski

  3. Arkadiusz Mocarski

  4. Andrzej Piatczyc

  5. Janko Marinow

  6. Bogusław Rogowski

  7. Edward Kruczkowski

  8. Antoni Miałkowski

  9. Andrzej Siemiętkowski

  10. Roman Luźny

    Kategoria kobiety:

  1. Beata Lewandowska

  2. Halina Rutkowska

  3. Alina Szuryga

  4. Dorota Wołczek

  5. Ludwika Hyra

  6. Renata Głąb

    Kategoria młodzież:

  1. Jan Cybulski

  2. Szymon Mundzia

  3. Alan Stańczuk

  4. Karol Pyżyński
  5. Tomasz Głąb