fister1

Zapowiedzi

Informacja o wiosennej sesji egzaminacyjnej na licencje sędziów dyscyplin wędkarskich

Okręgowe Kolegium Sędziowskie informuje, że egzamin na licencje sędziów dyscyplin wędkarskich oraz szkolenie z zakresu zasad organizacji sportu wędkarskiego odbedzie się w dniu 07.03.2020 r. w siedzibie ZO w Elblagu przy ul Sukienniczej 10 -  godz. 10.00 - szkolenie, godz. 11.30 - egzamin.

Prosimy kandydatów o zgłaszanie sie do dnia 5.03.2020 r. na adres - sport@pzw.elblag.pl.

Informacja o rezerwacji łowisk na 2020 rok.

Uwaga: Terminarz imprez krajowych organizowanych przez Okręg PZW w Elblągu oraz terminarz imprez okręgowych zostanie opublikowany  dnia 10 stycznia 2020 r.

Po zapoznaniu się z terminarzem, koła i kluby Okręgu Elbląskiego mogą rezerwować łowiska na swoje imprezy.

Natomiast rezerwacje łowisk dla kół i klubów z innych okręgów będą przyjmowane od dnia 3 lutego 2020 roku.

Wynik losowania par zawodników na 5 zawody spinningowe z cyklu Grand Prix Okręgu 17.11.2019 r.

Lista wylosowanych par zawodników i numerów łodzi na zawody w dniu 17.11.2019 r.

L.p.

Klub, Koło PZW

Imię i Nazwisko

Status
zawodnika

Numer
startowy

Numer
łodzi

1

Koło STARE POLE IV

JAROŃSKI Andrzej

I

10

1

2

Koło POLICJA I Elbląg

STANIUCHA Grzegorz

I

14

1

3

Koło BRANIEWO II

OCHAB Leszek

I

17

2

4

Koło MIASTO ŚRÓDMIEŚCIE Elblag

GĄSAK Marcin

I

18

2

5

Koło GRONOWO Elbląskie II

BUKOJEMSKI Mateusz

I

3

3

6

Koło STARE POLE III

ŻURAWSKI Sylwester

I

20

3

7

Koło BRANIEWO II

CIECIERSKI Paweł

I

12

4

8

Koło POLICJA Elbląg

ZIELONKA Rafał

I

26

4

9

Koło STARE POLE III

ZIELIŃSKI Krzysztof

I

7

5

10

Koło ZAMECH Elbląg

SOBCZAK Łukasz

I

8

5

11

Koło PASŁĘK

ZIENKIEWICZ Dariusz

I

11

6

12

Koło NOWY DWÓR Gdański

DOBA Adam

I

23

6

13

Koło ZESPÓŁ SZKÓŁ Sztum

MATLEWSKI Marcin

I

16

7

14

Koło NOWY DWÓR Gdański

BIELAWSKI Henryk

I

19

7

15

Koło GRONOWO Elbląskie II

PAJEWSKI Andrzej

I

22

8

16

Koło Zamech

SŁOMCZYŃSKI Artur

I

25

8

17

Koło STARE POLE II

CHANAS Mirosław

I

6

9

18

Koło SIELANKA Elbląg

WOJCIECHOWICZ Maksymilian

I

15

9

19

Koło MIASTO ŚRÓDMIEŚCIE Elblag

PRZEZPOLEWSKI Bogdan

I

2

10

20

Koło Kwidzyn

LIBIATOWSKI Rafał

I

4

10

21

Koło PASŁĘK

BRULIŃSKI Arkadiusz

I

13

11

22

Koło ELEKTROCIEPŁOWNIA I Elbląg

OLIWIECKI Jacek

I

21

11

23

Koło ZAMECH Elbląg

SIEŃSKI Tomasz

I

5

12

24

Koło GRONOWO Elbląskie I

FALKENBERG Robert

I

9

12

25

Koło KWIDZYN

WADECKI Piotr

I

1

13

26

Koło BRANIEWO I

DZIUGIEŁ Waldemar

I

24

13

Komunikat OKS - 5 zawody spinningowe z cyklu Grand Prix Okręgu

Okręgowy Kaitanat Sportowy informuje, że zbiórka zawodników uprawnionych do startu w 5 zawodach z cyklu Grand Prix Okręgu będzie w dniu 17 listopada 2019 roku o godz. 6.30 na bazie wędkarskiej Węgle-Żukowo.

Prosimy zawodników o potwierdzenie obecności do dnia 14 listopada do godz. 14.00 adres sport@pzw.elblag.pl tel. 500077670.

Lista wylosowanych par zawodników zostanie opublikowana w dniu 14 listopada 2019 roku do godz. 15.00.

Jednocześnie informujemy, że po zawodach nastąpi wręczenie nagród w generalnej klasyfikacji indywidualnej i drużynowej cyklu.

 

Komunikat - 5 zawody spinningowe z cyklu Grand Prix Okręgu

Okręgowy Kaitanat Sportowy informuje, że zbiórka zawodników uprawnionych do startu w 5 zawodach z cyklu Grand Prix Okręgu będzie w dniu 17 listopada 2019 roku o godz. 6.30 na bazie wędkarskiej Węgle-Żukowo.

Prosimy zawodników o potwierdzenie obecności do dnia 14 listopada do godz. 14.00 adres sport@pzw.elblag.pl tel. 500077670.

Lista wylosowanych par zawodników zostanie opublikowana w dniu 14 listopada 2019 roku do godz. 15.00.