fister1

Zapowiedzi

Lista teamów zgłoszonych na III Teamowe Mistrzostwa Okręgu 14-15.08.2021

Lista teamów zgłoszonych na III Teamowe Mistrzostwa Okręgu 14-15.08.2021 r.

1.Pasłęk – Akadiusz Bruliński, Dariusz Zienkiewicz

2.Malbork Miasto – Kamil Cenacewicz, Kacper Próchnicki

3.MKS Okoń Żuławy – Marek Wirkus, Robert Kopyciński

4.Sielanka Elbląg – Daniel Mroczka, Marcin Kłos

5.ZNP Elbląg – Michał Strak, Artur Sadowski

6.Stare Pole 1 – Krzysztof Zieliński, Sylwester Żurawski

7.Stare Pole 2 – Mirosław Chanas, Marek Chanas

8.Kwidzyn – Łukasz Jędrzejewski, Mariusz Babicki

9.Barbarzyńcy – Ariel Żarski, Marcin Matlewski

10.Garnizon Malbork – Andrzej Kamiński, Zbigniew Chrzanowski

11.Manyfik TEAM Żuławy – Tomasz Skubisz, Robert Szarkowski

12.Policja Elblag 1 – Rafał Zielonka, Radosław Dąbrowski

13.Policja Elblag 2 – Grzegorz Staniucha, Maciej Serafin

14.Elspin 1 – Wojciech Frąckiewicz, Waldemar Dziugieł

15.Elspin 2 – Rafał Libiatowski, Piotr Wadecki

16.Elspin 3 – Leszek Ochab, Paweł Ciecierski

17.Elspin 4 – Andrzej Jaroński, Maksymilian Wojciechowicz

18.Elspin 5 – Adam Doba, Dominik Tarasiuk

19.Covid Team – Mateusz Bukojemski, Andrzej Pajewski

20.Falkenberg Team – Katarzyna Falkenberg, Robert Falkenberg

21.Calamus Team – Marcin Gąsak, Bogdan Przezpolewski

22.Dragon Team – Sławomir Kubasiewicz, Jarosław Paliński

23. Susz Twister - Dariusz Fedus, Tomasz Dobrzański

24. Elspin 6 - Łukasz Sobczak, Tomasz Sieński

Proszę o informację o ewentualnych poprawkach esemesem na numer 500077670 do 7.08.2021 r. do godz. 13.00 po czym nastąpi losowanie numerów startowych teamów.

OKS – Iwona Smilgin

Komunikat nr 2 - 1 Spławikowe Grand Prix Okręgu 8.08.2021 r.

Okregowy Kapitanat Sportowy informuje, że na wniosek zawodników, podjął decyzję o wydłużeniu czasu przygotowawczego do zawodów na rzece Wiśle w m. Drewnica do 2 godz.

Przedstawiamy zmieniony program zawodów:

  • 700 – zbiórka na Wiśle w m. Drewnica
  • 700 – 720 – sprawdzanie listy zawodników, losowanie stanowisk
  • 720 – 730 – otwarcie zawodów, odprawa
  • 730 – 930 – dojście do stanowisk, czas przygotowawczy
  • 930 – 1330 – zawody
  • 1330 – 1430 – ważenie ryb, praca komisji sędziowskiej
  • 1430 – 1500 – zakończenie zawodów, ogłoszenie wyników, posiłek

IV Teamowe Mistrzostwa Okręgu - komunikat nr 2

Komunikat nr 2 – IV Spinningowe Teamowe Mistrzostwa Okręgu.

Okręgowy Kapitanat Sportowy przy OPZW w Elblągu informuje, że Zarządy Kół i Klubów mogą zgłaszać więcej niż jeden team na Teamowe Mistrzostwa Okręgu 14-15.08.2021 r.

Termin zgłoszeń został wydłużony do dnia 7.08.2021 r. do godz. 13.00.

W tym dniu nastąpi losowanie numerów startowych teamów i publikacja na stronie.

W zależności od ilości zgłoszonych teamów, zostanie wyznaczony sektor, o czym zawodnicy zostaną poinformowani na odprawie.

Jednocześnie informujemy, że miejsce zbiórki zawodników i odprawy zostało zmienione na Sobieszewo plac koło mariny „U Andrzeja”.

Komunikat - 1 zawody spławikowe z cyklu Grand Prix Okręgu 2021

 

Zarząd Okręgu PZW w Elblągu wraz z Zarządem Koła PZW w Gronowie Elbląskim zaprasza do wzięcia udziału w spławikowych zawodach wędkarskich z cyklu Grand Prix Okręgu 2021

 

o Puchar Koła Gronowo Elbląskie

 

które odbędą się w dniu 08.08.2021. na Wiśle w m. Drewnica

Czytaj więcej...

Komunikat - 2 zawody spławikowe z cyklu Grand Prix Okręgu 2021

 

 

Zarząd Okręgu PZW w Elblągu wraz z Zarządem Koła PZW Elbląg Energetyk zaprasza do wzięcia udziału w spławikowych zawodach wędkarskich z cyklu Grand Prix Okręgu 2021

Memoriał Stanisława Ciepieniaka i Zbigniewa Iwankowskiego

 które odbędą się w dniu 22.08.2021 r.. na kanale roboczym EW Pierzchały

Czytaj więcej...