baner750x100

Zapowiedzi

Losowanie numerów łodzi i par zawodników na II turę Spinningowych Mistrzostw Okręgu

1

Koło STARE POLE

ZIELIŃSKI Krzysztof

I

4

1

2

Koło BRANIEWO

DZIUGIEŁ Waldemar

I

8

1

3

Koło STARE POLE

WALA Grzegorz

I

5

2

4

Koło GARNIZON Malbork

RZEŹNIK Ryszard

I

29

2

5

Koło NOWY DWÓR Gdański

BIELAWSKI Henryk

I

9

3

6

Koło STARE POLE

RICHERT Patryk

I

13

3

7

Koło KWIDZYN

LIBIATOWSKI Rafał

I

6

4

8

Koło PASŁĘK

KONCZEWSKI Jakub

I

1

4

9

Koło GRONOWO Elbląskie

PAJEWSKI Andrzej

I

23

5

10

Koło MŁYNARY

ŁUŹNY Roman

I

26

5

11

Koło ZESPÓŁ SZKÓŁ Sztum

MIRECKI Łukasz

I

7

6

12

Koło ENERGETYK Elbląg

ZIMIŃSKI Artur

I

22

6

13

Koło GARNIZON Malbork

PORWICKI Piotr

I

25

7

14

Koło ZESPÓŁ SZKÓŁ Sztum

MATLEWSKI Marcin

I

18

7

15

Koło Twister Susz

FEDUS Dariusz

I

11

8

16

Koło ELEKTROCIEPŁOWNIA Elbląg

OLIWIECKI Jacek

I

28

8

17

Koło STARE POLE

ŻURAWSKI Sylwester

I

27

9

18

Koło GARNIZON Malbork I

SUSZYŃSKI Michał

I

14

9

19

Koło NOWY DWÓR Gdański

DOBA Adam

I

20

10

20

Koło MIASTO-ŚRÓDMIEŚCIE Elbląg

LICHOCIŃSKI Piotr

I

24

10

21

Koło MIASTO-ŚRÓDMIEŚCIE Elbląg

PRZEZPOLEWSKI Bogdan

I

19

11

22

Koło BRANIEWO

OCHAB Leszek

I

2

11

23

Koło SPECIAL Elbląg

SKUBISZ Tomasz

I

17

12

24

Koło NOWY DWÓR Gdański

KORALEWSKI Kamil

I

16

12

25

Koło ZESPÓŁ SZKÓŁ Sztum

DORNA Arkadiusz

I

12

13

26

Koło ZAMECH Elbląg

SŁOMCZYŃSKI Artur

I

15

13

27

Koło GARNIZON Malbork

WIRKUS Marek

I

10

14

28

Koło MIASTO-ŚRÓDMIEŚCIE Elbląg

GĄSAK Marcin

I

3

14

29

Koło ZAMECH Elbląg

SOBCZAK Łukasz

I

21

15

XXXV Spinningowe Mistrzostwa Okręgu Elbląskiego PZW

Zgodnie z terminarzem imprez okręgowych w dniach 13-14.10.2018 r. zostaną rozegrane XXXV Spinningowe Mistrzostwa Okręgu Elbląskiego PZW (Rzeka Wisła m. Bystrze oraz Rzeka Nogat m. Letniki)

Organizator

ZO PZW w Elblągu, Zarządy Kół PZW – Stare Pole i Garnizon Malbork

Informacje organizacyjne

Zawody zostaną rozegrane z brzegu i z łodzi w klasyfikacji indywidualnej w dwóch turach jako zawody dwudniowe (I tura 13.10.2018 z brzegu, II tura 14.10.2018 z łodzi).

Prosimy o zaznaczenie przy zgłoszeniu zawodnika czy posiada on łódź i czy może z niej skorzystać ( prosimy o podanie telefonu kontaktowego do zawodnika).

Czytaj więcej...

5 zawody spławikowe z cyklu Grand Prix Okręgu 2018

Elbląg 10.09.2018r.

 

Zarządy Kół PZW

- wszystkie -

 

Zarząd Okręgu PZW w Elblągu wraz z Zarządem Koła PZW Sielanka Elbląg zaprasza do wzięcia udziału w spławikowych zawodach wędkarskich z cyklu Grand Prix Okręgu 2018

o Puchar Koła PZW Sielanka Elbląg

 

które odbędą się w dniu 23.09.2018. na rzece Elbląg w m. Nowakowo.

Nagrodami będą dyplomy oraz upominki rzeczowe.

Czytaj więcej...

Komunikat nr 1 IX Mistrzostw Polski w wędkarstwie brzegowo – plażowym (surfcasting) Władysławowo 2018

Zarząd Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Elblągu, na zlecenie Zarządu Głównego PZW organizuje w dniach 5-7.10.2018 brzegowo – plażowe IX Mistrzostwa Polski.

Zawody zostaną rozegrane w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej w trzech, czterogodzinnych turach i trzech sektorach zgodnie z „Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego w PZW”.

 

Czytaj więcej...

XII edycja Czyste Wody Zdrowe Ryby

plakat2018Zgodnie z terminem imprez okręgowych dla dzieci i młodzieży dn. 15.09.2018 zostaną rozegrane XII zawody spławikowe z cyklu "Czyste Wody - Zdrowe Ryby"
Organizatorem jest Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Elblągu oraz Zarząd Koła Elektrociepłownia Elbląg.
Miejsce zawodów: rzeka Elbląg, bulwar Zygmunta Augusta ( biuro zawodów od strony ul.Warszawskiej)
Zawody zostaną rozegrane w klasyfikacji indywidualnej na żywej rybie w 3 kat.wiekowych:

Czytaj więcej...