baner750x100

Zapowiedzi

Komunikat nr 2 - losowanie numerów łodzi i par zawodników na 12.11.2017 r.

Wynik losowania par zawodników i numerów łodzi na spinningowe zawody z cyklu GPx Okręgu w dniu 12.11.2017 r. na rzece Nogat wm. Letniki:

Łódź nr 1 - Józef Łapacz (Stare Pole), Maksymilian Wojciechowicz (Sielanka)

Łódź nr 2 - Marek Wirkus (Garnizon Malbork), Henryk Bielawski (Nowy Dwór Gd.)

Łódź nr 3 - Andrzej Pajewski ( Gronowo Elbl.), Kamil Zakrzewski (Garnizon Malbork)

Łódź nr 4 - Tomasz Skubisz (Specjal), Ryszard Rzeźnik (Garnizon Malbork)

Łódź nr 5 - Tomasz Sieński (Gronowo Elbl.), Kazimierz Skolimowski (Garnizon Malbork)

Łódź nr 6 - Roman Szelbracikowski ( Susz Twister), Marek Chanas (Stare Pole)

Łódź nr 7 - Piotr Lichociński (Śródmieście), Sylwester Żurawski (Stare Pole)

Łódź nr 8 - Andrzej Jaroński (Stare Pole), Grzegorz Kulas (ZS Sztum)

Łódź nr 9 - Andrzej Kamiński (Garnizon Malbork), Ireneusz Dumkiewicz (Susz Twister)

Łódź nr 10 - Marcin Matlewski (ZS Sztum), Paweł Ciecierski (Braniewo)

Łódź nr 11 - Rafał Libiatowski (Kwidzyn), Marcin Gąsak (Śródmieście)

Łódź nr 12 - Michał Chomicz (Garnizon Malbork), Mateusz Bukojemski (Gronowo Elbl. )

Łódź nr 13 - Krzysztof Zieliński (Stare Pole), Robert Szarkowski (Specjal)

Łódź nr 14 - Bogdan Przezpolewski (Śródmieście), Michał Suszyński (Garnizon Malbork)

Łódź nr 15 - Waldemar Dziugieł (Braniewo), Piotr Zamłyński (Garnizon Malbork)

Łódź nr 16 - Adam Doba (Nowy Dwór Gd.), Piotr Wadecki ( Ryjewo)

Łódź nr 17 - Leszek Ochab (Braniewo), Łukasz Sobczak (Gronowo Elbl.)

Łódź nr 18 - Mirosław Chanas (Strare Pole), Tomasz Sinkiewicz (Kwidzyn)

Łódź nr 19 - Łukasz Mirecki  (ZS Sztum), Sławomir Perzyński (Śródmieście)

Łódź nr 20 - Roman Dąbrowski (Garnizon Malbork), Marek Czajkowski ( Susz Twister)

Łódź nr 21 - Dariusz Fedus (Susz Twister), Grzegorz Wala (Stare Pole)

Łódź nr 22 - Grzegorz Romanowski (Garnizon Malbork), Wojciech Gronwald (Stare Pole)

Uwaga!:

1. Zawodnicy wymienieni jako pierwsi w parze posiadają łódź.

2. Obowiązuje jeden sektor z granicami - 100 metrów przed śluzą Michałowo oraz 32 kilometr rzeki.

3.  Kontakty telefoniczne do zawodników pod numerem 609006207.

4. Przypominamy o obowiązku posiadania środków ratunkowych na każdej łodzi.

Organizator.

 

Uwaga - całkowite odwołanie zawodów spinningowych z cyklu Grand Prix Okręgu

Uwaga!

Zawody spinningowe z cyklu Grand Prix Okręgu planowane na dzień 29.10.2017 r., następnie przełożone na dzień 5.11.2017 r. z przyczyn organizacyjnych i sędziowskich zostają całkowicie odwołane.

Następne zawody z cyklu odbęda sie zgodnie z podanym komunikatem w dniu 12.11.2017 roku.

 

Wiceprezes ds Sportu - Zbigniew Chrzanowski

 

Komunikat nr 1 - Spinningowe GP Okręgu - 12.11.2017 r.

Zarząd Okręgu PZW w Elblągu informuje, że kolejne okręgowe zawody spinningowe z cyklu GP Okręgu odbędą się 12.11.2017 na rzece Nogat w m. Letniki.

Zawody rozgrywane będą z łodzi w 2 sektorach.

Granicą sektorów będzie Zakład Produkcji Wody w Ząbrowie. W górę rzeki koniec sektora - pierwsza boja za zwężeniem, w dół rzeki  - 100 m. przed śluzą Michałowo.

Zawody zostaną rozegrane na żywej rybie zgodnie z Regulaminem GP i ZOSW PZW.

Zawodnicy obowiązkowo muszą posiadać siatki do przechowywania ryb, środki ratunkowe dla każdego zawodnika na łodzi.

Program zawodów:

6.30 - zbiórka zawodników na terenie Zakładu Produkcji Wody w Ząbrowie.

6.30 - 7.00 - sprawdzenie listy obecności, wpłaty startowego, otwarcie zawodów, odprawa techniczne (losowanie sektorów).

7.00 - wypuszczanie obsad łodzi co 30 sek.

7.15 - 14.15 - zawody

14.15 - 14.45 zdanie kart startowych

14.45 – 15.30 praca Komisji Sędziowskiej, posiłek

15.30 - ogłoszenie wyników zawodów.

Zapisy zawodników indywidualnych i drużyn - do dnia 8.11.2017 do godz. 17.00 - tel. 609006207.

Losowanie numerów łodzi i obsad przeprowadzi Komisja Sędziowska w dniu 09.11.2017 r. do godz. 15.00 i opublikuje na stronie www.pzw.elblag.pl .

Sędzia Główny zawodów – Zbigniew Chrzanowski

Z-ca Sędziego Głównego – Ryszard Kisiel

Sędzia Sekretarz - Iwona Smilgin.

Sędziowie Sektorowi – Maciej Smilgin, Piotr Pankowski.

Uwaga! zmiana terminu i miejsca rozegrania 3 zawodów spinningowych z cyklu Grand Prix Okręgu 2017

Uwaga!

W dniu 27.10.2017 Główna Komisja Sędziowska podjęła decyzję o odwołaniu zawodów z cyklu Grand Prix Okręgu w dniu 29.10.2017 r. na jeziorze Kucki-Klecewskie w m. Jaromierz. Powodem odwołania zawodów jest niekorzystna prognoza pogody - wiatry w porywach do 100 km/h.

Zawody zostaną rozegrane w dniu 5 listopada 2017 r. (niedziela) na rzece Nogat w m. Letniki.

Uwaga zawodnicy!

Na zawodach w dniu 5.11.2017r. obowiazuje losowanie numerów łodzi i par zawodników przeprowadzone i opublikowane na stronie w dniu 24.10.2017r. w komunikacie nr 2.

Sędzia Główny zawodów - Zbigniew Chrzanowski

Komunikat nr 2 - losowanie numerów łodzi i par zawodników na 29.10.2017 r.

 3 zawody spinningowe z cyklu Grand Prix Okręgu 2017

Losowanie numerów łodzi i par zawodników - pierwszy z zawodników danej pary posiada łódź.

Łódź nr 1 - Michał Chomicz(Garnizon II Malbork), Marek Czajkowski(Twister II Susz)

Łódź nr 2 - Krzysztof Zieliński( Stare Pole III), Marcin Gąsak (Śródmieście I Elbląg)

Łódź nr 3 - Mirosław Chanas (Stare Pole I), Jan Zając (Garnizon VI Malbork)

Łódź nr 4 - Tomasz Sieński (Gronowo Elbl. I), Leszek Ochab (Braniewo)

Łódź nr 5 - Marcin Matlewski ( ZS I Sztum), Robert Szarkowski (Specjal E-g)

Łódź nr 6 - Roman Dąbrowski (Garnizon I Malbork), Mateusz Bukojemski (Gronowo Elbl. II)

Łódź nr 7 - Kazimierz Skolimowski (Garnizon III Malbork), Waldemar Dziugieł (Braniewo)

Łódź nr 8 - Adam Doba ( Nowy Dwór Gd.), Piotr Lichociński (Śródmieście II E-g)

Łódź nr 9 - Wojciech Frąckiewicz (Młynary), Ireneusz Dumkiewicz (Twister I Susz)

Łódź nr 10 - Rafał Libiatowski (Kwidzyn), Ryszard Rzeźnik (Garnizon IV Malbork)

Łódź nr 11 - Bogdan Przezpolewski (Śródmieście I E-g), Józef Łapacz (Stare Pole II)

Łódź nr 12 - Roman Szelbracikowski (Twister II Susz), Kamil Zakrzewski (Garnizon I Malbork)

Łódź nr 13 - Tomasz Skubisz (Specjal E-g), Andrzej Jaroński ( Stare Pole)

Łódź nr 14 - Grzegorz Wala (Strae Pole II), Grzegorz Romanowski (Garnizon III Malbork)

Łódź nr 15 - Andrzej Kamiński ( Garnizon II Malbork), Henryk Bielawski ( Nowy Dwór Gd.)

Łódź nr 16 - Łukasz Zardzewiały (Kwidzyn), Paweł Badziąg (ZS Sztum)

Łódź nr 17 - Andrzej Pajewski ( Gronowo Elbl. II), Piotr Wadecki (Ryjewo)

Łódź nr 18 - Michał Suszyński (Garnizon IV Malbork), Łukasz Sobczak (Gronowo Elbl. I)

Łódź nr 19 - Dariusz Fedus (Twister I Susz), Grzegorz Kulas (ZS Sztum)

Łódź nr 20 - Marek Wirkus (Garnizon VI Malbork), Sylwester Żurawski (Stare Pole III)

Łódź nr 21 - Tomasz Sinkiewicz (Kwidzyn), Sławomir Perzyński ( Śródmieście II E-g)

Specjalista ds. organizacyjno-sportowych

Iwona Smilgin  - Sekretarz zawodów