baner750x100

Zapowiedzi

Komunikat nr 2 - losowanie numerów łodzi i par zawodników na 29.10.2017 r.

 3 zawody spinningowe z cyklu Grand Prix Okręgu 2017

Losowanie numerów łodzi i par zawodników - pierwszy z zawodników danej pary posiada łódź.

Łódź nr 1 - Michał Chomicz(Garnizon II Malbork), Marek Czajkowski(Twister II Susz)

Łódź nr 2 - Krzysztof Zieliński( Stare Pole III), Marcin Gąsak (Śródmieście I Elbląg)

Łódź nr 3 - Mirosław Chanas (Stare Pole I), Jan Zając (Garnizon VI Malbork)

Łódź nr 4 - Tomasz Sieński (Gronowo Elbl. I), Leszek Ochab (Braniewo)

Łódź nr 5 - Marcin Matlewski ( ZS I Sztum), Robert Szarkowski (Specjal E-g)

Łódź nr 6 - Roman Dąbrowski (Garnizon I Malbork), Mateusz Bukojemski (Gronowo Elbl. II)

Łódź nr 7 - Kazimierz Skolimowski (Garnizon III Malbork), Waldemar Dziugieł (Braniewo)

Łódź nr 8 - Adam Doba ( Nowy Dwór Gd.), Piotr Lichociński (Śródmieście II E-g)

Łódź nr 9 - Wojciech Frąckiewicz (Młynary), Ireneusz Dumkiewicz (Twister I Susz)

Łódź nr 10 - Rafał Libiatowski (Kwidzyn), Ryszard Rzeźnik (Garnizon IV Malbork)

Łódź nr 11 - Bogdan Przezpolewski (Śródmieście I E-g), Józef Łapacz (Stare Pole II)

Łódź nr 12 - Roman Szelbracikowski (Twister II Susz), Kamil Zakrzewski (Garnizon I Malbork)

Łódź nr 13 - Tomasz Skubisz (Specjal E-g), Andrzej Jaroński ( Stare Pole)

Łódź nr 14 - Grzegorz Wala (Strae Pole II), Grzegorz Romanowski (Garnizon III Malbork)

Łódź nr 15 - Andrzej Kamiński ( Garnizon II Malbork), Henryk Bielawski ( Nowy Dwór Gd.)

Łódź nr 16 - Łukasz Zardzewiały (Kwidzyn), Paweł Badziąg (ZS Sztum)

Łódź nr 17 - Andrzej Pajewski ( Gronowo Elbl. II), Piotr Wadecki (Ryjewo)

Łódź nr 18 - Michał Suszyński (Garnizon IV Malbork), Łukasz Sobczak (Gronowo Elbl. I)

Łódź nr 19 - Dariusz Fedus (Twister I Susz), Grzegorz Kulas (ZS Sztum)

Łódź nr 20 - Marek Wirkus (Garnizon VI Malbork), Sylwester Żurawski (Stare Pole III)

Łódź nr 21 - Tomasz Sinkiewicz (Kwidzyn), Sławomir Perzyński ( Śródmieście II E-g)

Specjalista ds. organizacyjno-sportowych

Iwona Smilgin  - Sekretarz zawodów

Spinningowe Grand Prix Okręgu

j.kuckiZarząd Okręgu PZW w Elblągu informuje, że okręgowe zawody spinningowe z cyklu GP Okręgu odbędą się w dniu 29.10.2017 r. na jeziorze Kucki Klecewskie w m. Jaromierz.
Zawody rozgrywane będą z łodzi w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej.
Ze względu na strefę ciszy na jeziorze zabrania się stosowania silników spalinowych do łodzi
 Zawody zostaną rozegrane zgodnie z Regulaminem GP i ZOSW PZW. Informacje szczegółowe zostaną podane przez organizatora podczas odprawy technicznej przed zawodami.

Czytaj więcej...

Komunikat na Memoriał Marka Kalisza

Zarząd Okręgu PZW w Elblągu wraz z Zarządem Koła PZW Elektrociepłownia Elbląg zaprasza uprawnionych zawodników do wzięcia udziału w spławikowych zawodach wędkarskich z cyklu Grand Prix Okręgu PZW w Elblągu 2017, na których nastąpi klasyfikacja generalna cyklu

 

Memoriał Marka Kalisza

 

które odbędą się w dniu 08.10.2017. na rzece Elbląg w Elblągu.

Zawody zostaną rozegrane zgodnie z „Regulaminem Amatorskiego Połowu Ryb” i Regulaminem cyklu Grand Prix Okręgu. Nagrodami będą dyplomy oraz upominki rzeczowe.

Program zawodów:

  • 700 – zbiórka na rzece Elbląg w Elblągu (Bulwar Zygmunta Augusta)

  • 700 – 715 – sprawdzanie listy zawodników, losowanie stanowisk

  • 715 – 730 – otwarcie zawodów

  • 730 – 930 – czas przygotowawczy

  • 930 – 1330 – zawody

  • 1330 – 1430 – ważenie ryb, praca komisji sędziowskiej

  • 1430 – 1530 – zakończenie zawodów, ogłoszenie wyników, posiłek

    Prosimy o potwierdzenie udziału w zawodach zawodników uprawnionych do startu w ostatnich zawodach z cyklu w nieprzekraczalnym terminie, do dnia 03.10.2017 r. na adres sport@pzw.elblag.pl tel. 500077670

Uwaga:

Lista zawodników uprawnionych do startu w ostatnich zawodach– zgodnie z Regulaminem spławikowych zawodów z cyklu Grand Prix Okręgu PZW w Elblągu:

Kategoria senior:

  1. Dariusz Migdalski

  2. Krzysztof Dzięgielewski

  3. Grzegorz Gryga

  4. Andrzej Krzykowski

  5. Kamil Szuryński

  6. Krzysztof Żytkiewicz

  7. Marcin Żochowski

  8. Roman Kamiński

  9. Damian Tchorek

  10. Tomasz Chodziński

  11. Andrzej Bąk

  12. Rafał Kublik

  13. Jan Frąckiewicz

  14. Henryk Dobosz

  15. Wojciech Kirschnick

    Kategoria weteran:

  1. Jerzy Szczodrowski

  2. Edward Rutkowski

  3. Arkadiusz Mocarski

  4. Andrzej Piatczyc

  5. Janko Marinow

  6. Bogusław Rogowski

  7. Edward Kruczkowski

  8. Antoni Miałkowski

  9. Andrzej Siemiętkowski

  10. Roman Luźny

    Kategoria kobiety:

  1. Beata Lewandowska

  2. Halina Rutkowska

  3. Alina Szuryga

  4. Dorota Wołczek

  5. Ludwika Hyra

  6. Renata Głąb

    Kategoria młodzież:

  1. Jan Cybulski

  2. Szymon Mundzia

  3. Alan Stańczuk

  4. Karol Pyżyński
  5. Tomasz Głąb

     

 

Komunikat nr 2 do Spinningowych Mistrzostw Okręgu 2017

Komunikat dotyczy losowania par zawodników i numerów łodzi na dwie tury MO rozgrywanych w dniach 24.09.2017 r. i 01.10.2017 r. na rzece Nogat.

Łódź nr 1: Krzysztof Zieliński (Stare Pole), Marek Czajkowski (Susz Twister)

Łódź nr 2: Grzegorz Romanowski (Garnizon Malbork), Leszek Ochab ( Braniewo)

Łódź nr 3: Dariusz Cysarczyk (Nowy Dwór Gd.), Marcin Gąsak (Miasto-Śródmieście)

Łódź nr 4: Tomasz Sieński (Gronowo Elbl.), Tomasz Skubisz (Specjal)

Łódź nr 5: Henryk Bielawski (Nowy Dwór Gd.), Wojciech Frąckiewicz (Młynary)

Łódź nr 6: Zbigniew Skonieczny(Miasto- Śródmieście), Krzysztof Olszewski (Kwidzyn)

Łódź nr 7: Michał Chomicz(Garnizon Malbork), Marcin Wrzesiński (Energetyk Elbl.)

Łódź nr 8:Waldemar Dziugieł (Braniewo), Grzegorz Wala (Stare Pole)

Łódź nr 9: Józef Łapacz (Stare Pole), Piotr Zamłyński (Garnizon Malbork)

Łódź nr 10: Rafał Libiatowski (Kwidzyn), Andrzej Jaroński (Stare Pole)

Łódź nr 11: Mirosław Chanas (Stare Pole),Wojciech Oleksów (Młynary),

Łódź nr 12: Dariusz Zienkiewicz (Pasłęk), Marek Chanas (Stare Pole)

Łódź nr 13: Marek Wirkus (Garnizon Malbork), Ireneusz Dumkiewicz (Susz Twister)

Łódź nr 14: Bogdan Przezpolewski (Miasto-Śródmieście), Sylwester Żurawski (Strare Pole)

Łódź nr 15: Dariusz Fedus (Susz Twister), Łukasz Sobczak (Gronowo Elbl.)

Łódź nr 16: Robert Szarkowski (Specjal), Piotr Wierciński (Młynary)

Zawodnicy wymienieni na pierwszej pozycji posiadają łodzie.

 

 

 

 

 

Uwaga - zawodnicy biorący udział w Spinningowych Mistrzostwach Okręgu 2017

Uwaga

Zarząd Okręgu PZW w Elblągu informuje, że w związku z terminem posiedzenia plenarnego Zarządu Okręgu i niemożliwością zmiany tego terminu, nastąpi zmiana terminu rozegrania Spinningowych Mistrzostw Okręgu i tak:

I tura mistrzostw odbędzie się 24.09.2017 r. (niedziela) na rzece Nogat w m. Letniki

II tura mistrzostw odbędzie się 1.10.2017 r. (niedziela) na rzece Nogat w m. Malbork

Pozostałe informacje dotyczące Mistrzostw Okręgu pozostają jak w opublikowanym wcześniej komunikacie.