fister1

Zapowiedzi

Wynik losowania numerów startowych teamów na 1 zawody z cyklu GPO 29.05.2022 r.

L.p. TEAM Nazwisko i Imię
zawodników
Status
zawodnika
Numer
startowy
1 TEAM GŁUPI i GŁUPSZY SIEŃSKI Tomasz
SOBCZAK Łukasz
D 1
2 ABDUL I AHMED AL-EZJEB SERAFIN Maciej
STANIUCHA Grzegorz
D 2
3 SPECJAL TEAM ŻUŁAWY SKUBISZ Tomasz
SZARKOWSKI Robert
D 3
4 TEAM 60+ PIETRYKA Marek
WRZOSEK Wiesław
D 4
5 MARIACHI DZIUGIEŁ Waldemar
FRĄCKIEWICZ Wojciech
D 5
6 TEAM JĘDRO-HEŃO BIELAWSKI Henryk
JAROŃSKI Andrzej
D 6
7 TEAM BRACIA SZYMANIEC Wojciech
SZYMANIEC Adam
D 7
8 TEAM M.CH.M. CHANAS Marek
CHANAS Mirosław
D 8
9 DOBA & TARASIUK TEAM ELSPIN DOBA Adam
TARASIUK Dominik
D 9
10 TEAM PASŁĘK BRULIŃSKI ARKADIUSZ
ZIENKIEWICZ Dariusz
D 10
11 TEAM STARE POLE 1 ZIELIŃSKI Krzysztof
ŻURAWSKI Sylwester
D 11
12 TEAM BRANIEWO CIECIERSKI Paweł
OCHAB Leszek
D 12
13 ESCOTE TEAM BODZIACKI Jarosław
FEDORCZYK Bogusław
D 13
14 KUBERO TEAM KAPUŚCIŃSKI Jakub
ŁUGOWSKI Paweł
D 14
15 TEAM BARBARZYŃCY MATLEWSKI Marcin
ŻARSKI Ariel
D 15
16 TEAM FISHING KAPI ELBLĄG KALISZ Wojciech
WRÓBLEWSKI Sebastian
D 16
17 TEAM WYRWIPAŁKI DUMKIEWICZ Ireneusz
FEDUS Dariusz
D 17
18 TEAM PRABUTY I MAJEWSKI Jacek
SZARAMA Michał
D 18
19 CHOMIKI TEAM CHOMICZ Michał
CHOMICZ Stefan
D 19
20 TEAM ZANDER AFTOMONKIN Damian
KAŹMIERCZAK Michał
D 20
21 JĘDRZEJEWSKI SOBCZAK JĘDRZEJEWSKI Łukasz
SOBCZAK Arkadiusz
D 21
22 INFLACJA TEAM BUKOJEMSKI Mateusz
PAJEWSKI Andrzej
D 22
23 R.M.TEAM LIBIATOWSKI Rafał
STAWICKI Mateusz
D 23
24 TURBO DĘTKA EBERTOWSKI Krzysztof
PYSZ Bartosz
D 24
25 TEAM DRAGON  ELSPIN ELBLĄG KUBASIEWICZ Sławomir
PALIŃSKI Jarosław
D 25
26 TEAM ŁUKASZE BINKOWSKI Łukasz
NAZAREWICZ Łukasz
D 26
27 TEAM PRABUTY DRYPA Jarosław
RESZKA Rafał
D 27
28 RYCHU ODDAJ ROWER TEAM NDG KULIK Ryszard
KURIAŃSKI Józef
D 28
29 BRYGADA RR DĄBROWSKI Radosław
ZIELONKA Rafał
D 29
30 TEAM TECH DIAMEN MROZIŃSKI Adam
RESZKA Michał
D 30
31 TEAM CALAMUS GĄSAK Marcin
PRZEZPOLEWSKI Bogdan
D 31
32 TEAM KANALARZE PRZYBYTKOWSKI Paweł
PRZYBYTKOWSKA LUCYNA
D 32
33 TEAM FALKENBERG FALKENBERG Robert
FALKENBERG Katarzyna
D 33
34 DWOREK TEAM ZAWILIŃSKI Cezary
ZAWILIŃSKI Tomasz
D 34

Lista teamów zgłoszonych na 1 Teamowe Zawody Spinningowe z cyklu Grand Prix Okręgu 29.05.2022 r.

Prosimy zawodników o zapoznanie się z listą, która zostanie zamknięta o godz. 16.30 po czym zostanie przeprowadzone losowanie numerów startowych.

Lp

D
lub
X

TEAM

Zawodnicy

1

D

TEAM CALAMUS

GĄSAK Marcin
PRZEZPOLEWSKI Bogdan

2

D

TEAM FALKENBERG

FALKENBERG Robert
FALKENBERG Katarzyna

3

D

TEAM FISHING KAPI ELBLĄG

KALISZ Wojciech
WRÓBLEWSKI Sebastian

4

D

TEAM 60+

PIETRYKA Marek
WRZOSEK Wiesław

5

D

TEAM GŁUPI i GŁUPSZY

SIEŃSKI Tomasz
SOBCZAK Łukasz

6

D

TEAM BRACIA

SZYMANIEC Wojciech
SZYMANIEC Adam

7

D

ESCOTE TEAM

BODZIACKI Jarosław
FEDORCZYK Bogusław

8

D

TEAM BARBARZYŃCY

MATLEWSKI Marcin
ŻARSKI Ariel

9

D

BRYGADA RR

DĄBROWSKI Radosław
ZIELONKA Rafał

10

D

KUBERO TEAM

KAPUŚCIŃSKI Jakub
ŁUGOWSKI Paweł

11

D

TEAM BRANIEWO

CIECIERSKI Paweł
OCHAB Leszek

12

D

TEAM DRAGON   ELSPIN ELBLĄG

KUBASIEWICZ Sławomir
PALIŃSKI Jarosław

13

D

INFLACJA TEAM

BUKOJEMSKI Mateusz
PAJEWSKI Andrzej

14

D

ABDUL I AHMED AL-EZJEB

SERAFIN Maciej
STANIUCHA Grzegorz

15

D

MARIACHI

DZIUGIEŁ Waldemar
FRĄCKIEWICZ Wojciech

16

D

TURBO DĘTKA

EBERTOWSKI Krzysztof
PYSZ Bartosz

17

D

RYCHU ODDAJ ROWER TEAM NDG

KULIK Ryszard
KURIAŃSKI Józef

18

D

TEAM WYRWIPAŁKI

DUMKIEWICZ Ireneusz
FEDUS Dariusz

19

D

DOBA & TARASIUK TEAM ELSPIN

DOBA Adam
TARASIUK Dominik

20

D

TEAM ZANDER

AFTOMONKIN Damian
KAŹMIERCZAK Michał

21

D

SPECJAL TEAM ŻUŁAWY

SKUBISZ Tomasz
SZARKOWSKI Robert

22

D

TEAM JĘDRO-HEŃO

BIELAWSKI Henryk
JAROŃSKI Andrzej

23

D

CHOMIKI TEAM

CHOMICZ Michał
CHOMICZ Stefan

24

D

TEAM KANALARZE

PRZYBYTKOWSKI Paweł
PRZYBYTKOWSKA LUCYNA

25

D

R.M.TEAM

LIBIATOWSKI Rafał
STAWICKI Mateusz

26

D

TEAM ŁUKASZE

BINKOWSKI Łukasz
NAZAREWICZ Łukasz

27

D

TEAM PRABUTY

DRYPA Jarosław
RESZKA Rafał

28

D

TEAM PRABUTY I

MAJEWSKI Jacek
SZARAMA Michał

29

D

TEAM TECH DIAMEN

MROZIŃSKI Adam
RESZKA Michał

30

D

DWOREK TEAM

ZAWILIŃSKI Cezary
ZAWILIŃSKI Tomasz

31

D

JĘDRZEJEWSKI SOBCZAK

JĘDRZEJEWSKI Łukasz
SOBCZAK Arkadiusz

32

D

TEAM STARE POLE 1

ZIELIŃSKI Krzysztof
ŻURAWSKI Sylwester

33

D

TEAM M.CH.M.

CHANAS Marek
ChANAS Mirosław

Komunikat nr 2 - Spławikowe Mistrzostwa Okręgu 2022

Komunikat nr 2

Spławikowe Mistrzostwa Okręgu PZW w Elblągu

4-5.05.2022 r.

W związku z podjęciem uchwały Prezydium ZG nr 10/V/2022 z dnia 16.05.2022 dotyczącej zmian limitów przynęt i zanęt w Zasadach Organizacji Sportu Wędkarskiego w PZW w dyscyplinie spławikowe i feederowej, Okręgowy Kapitanat Sportowy informuje:

 

- „Ogranicza się ilość używanych zanęt na każdą z tur dla jednego zawodnika: weterani, seniorzy, kobiety i młodzież, juniorzy, kadeci do 17 litrów.”

- „Limit używanych przynęt pochodzenia zwierzęcego wprowadzanych do zanęty wynosi 2,5 litra na jedną turę, w tym: maksymalnie 0,5 litra ochotki (jokersa w tym 0,25l ochotki haczykowej) i 0,5 litra czerwonych robaków (dżdżownicowate - Lumbricidae), które muszą być przedstawione do kontroli w stanie niepociętym.”

Komunikat nr 1 - 1 zawody spinningowe z cyklu Teamowe GPO 2022

Okręgowy Kapitanat Sportowy przy Zarządzie Okręgu PZW w Elblągu informuje, że pierwsze okręgowe zawody spinningowe z cyklu „Teamowe Grand Prix Okręgu 2022” odbędą się 29.05.2022 na rzece Nogat w m. Jazowa.

Zawody rozgrywane będą z łodzi w 1 sektorze. Sektor został wyznaczony na rzece Nogat od km. 40 ( około 2 km przed śluzą w Michałowie) do km.50,8 ( do mostu w m. Kępki).

 

Czytaj więcej...

Losowanie numerów startowych teamów/łodzi na 1 maja 2022 r.

L.p.

TEAM

Nazwisko i Imię
zawodników

Status
zawodnika

Numer
startowy

1

TEAM AC/DC

DOBRZAŃSKI Tomasz
FEDUS Dariusz

D

1

2

MANYFIK TEAM ŻUŁAWY

SKUBISZ Tomasz
SZARKOWSKI Robert

D

2

3

TEAM DRAGON ELBLĄG ELSPIN

CHWIEJ Ireneusz
KUBASIEWICZ Sławomir

D

3

4

ESCOTE TEAM

BODZIACKI Jarosław
FEDORCZYK Bogusław

D

4

5

COVID TEAM

BUKOJEMSKI Mateusz
PAJEWSKI Andrzej

D

5

6

INFINITI FISHING TEAM

BRULIŃSKI Arkadiusz
KOSZŁA Przemysław

D

6

7

TEAM BRANIEWO

CIECIERSKI Paweł
OCHAB Leszek

D

7

8

WOWAST TEAM

DZIUGIEŁ Waldemar
FRĄCKIEWICZ Wojciech

D

8

9

TEAM CALAMUS

GĄSAK Marcin
PRZEZPOLEWSKI Bogdan

D

9

10

PARASOLKI TEAM

CHOMICZ Michał
CHOMICZ Stefan

D

10

11

TEAM GARNIZON MALBORK

PRZYBYTKOWSKI Paweł
PRZYBYTKOWSKA Lucyna

D

11

12

BRYGADA RR

DĄBROWSKI Radosław
GROSZ Andrzej

D

12

13

TEAM GŁUPI i GŁUPSZY

SIEŃSKI Tomasz
SOBCZAK Łukasz

D

13

14

TEAM FISHING KAPI ELBLĄG

KALISZ Wojciech
WRÓBLEWSKI Sebastian

D

14

15

MSKS OKOŃ ŻUŁAWY

WIRKUS Marek
BENEDYKCIUK Łukasz

D

15

16

TEAM WADECKI LIBIATOWSKI

LIBIATOWSKI Rafał
WADECKI Potr

D

16

17

TEAM FALKENBERG

FALKENBERG Robert
FALKENBERG Katarzyna

D

17

18

TEAM PRABUTY II

ROŻNIAK Sławomir
SZARAMA Michał

D

18

19

TEAM 60+

PIETRYKA Marek
WRZOSEK Wiesław

D

19

20

TEAM PRABUTY

MROZIŃSKI Adam
CZAJKOWSKI Adam

D

20

21

TEAM MĘKA i JONASZ

ZIELIŃSKI Krzysztof
ŻURAWSKI Sylwester

D

21

22

RYDZYK SKŁAD

STANIUCHA Grzegorz

SERAFIN Maciej

D

22

Wiceprezes ds. Sportu

Przemysław Klarecki

Sędzia Sekretarz

Iwona Smilgin