fister1

Zapowiedzi

Komunikat nr 2 - Losowanie numerów startowych teamów na zawody w dniu 24.10.2021

L.p. TEAM Nazwisko i Imię
zawodników
Status
zawodnika
Numer
startowy
1 WOWAST TEAM FRĄCKIEWICZ Wojciech,   DZIUGIEŁ Waldemar I 1
2 KUBERO TEAM KAPUŚCIŃSKI Jakub,   GRABOWSKI Tomasz I 2
3 TEAM JĘDRZEJEWSKI SOBCZAK JĘDRZEJEWSKI Łukasz,   SOBCZAK Arkadiusz I 3
4 RYDZYK SKŁAD SERAFIN Maciej,   STANIUCHA Grzegorz I 4
5 TEAM FALKENBERG FALKENBERG Katarzyna,   FALKENBERG Robert I 5
6 PARASOLKI TEAM CHOMICZ Michał,   CHOMICZ Stefan I 6
7 TEAM STARTBAIT DOBA Adam,   TARASIUK Dominik I 7
8 TEAM PRABUTY RESZKA Rafał,   MROZIŃSKI Adam I 8
9 COVID TEAM BUKOJEMSKI Mateusz,   PAJEWSKI Andrzej I 9
10 MANYFIK TEAM ŻUŁAWY SKUBISZ Tomasz,   SZARKOWSKI Robert I 10
11 TEAM DRAGON ELBLĄG ELSPIN CHWIEJ Ireneusz,   PALIŃSKI Jarosław I 11
12 TEAM BRACIA SZYMANIEC Adam,   SZYMANIEC Wojciech I 12
13 ESCOTE TEAM BODZIACKI Jarosław,   FEDORCZYK Bogusław I 13
14 MSSK OKOŃ ŻUŁAWY WIRKUS Marek,   ZAJĄC Jan I 14
15 NIEPROFESJONALNY TEAM CENACEWICZ Kamil,   PRÓCHNICKI Kacper I 15
16 BRYGADA RR DĄBROWSKI Radosław,   ZIELONKA Rafał I 16
17 KOLEDZY TEAM BIELAWSKI Henryk,   KACZYŃSKI Tomasz I 17
18 TEAM BRANIEWO CIECIERSKI Paweł,   OCHAB Leszek I 18
19 AMS FISHING TEAM SADOWSKI Artur,   STRĄK Michał I 19
20 TEAM PRABUTY II ROŻNIAK Sławomir,   SZARAMA Michał I 20
21 TEAM GARNIZON MALBORK PRZYBYTKOWSKA Lucyna,   PRZYBYTKOWSKI Paweł I 21
22 INFINITI FISHING TEAM BRULIŃSKI Arkadiusz,   ZIENKIEWICZ Dariusz I 22
23 TEAM WADECKI LIBIATOWSKI LIBIATOWSKI Rafał,   WADECKI Potr I 23
24 TEAM MĘKA i JONASZ ZIELIŃSKI Krzysztof,   ŻURAWSKI Sylwester I 24
25 TEAM AC/DC DOBRZAŃSKI Tomasz,   FEDUS Dariusz I 25
26 TEAM FISHING KAPI ELBLĄG KAMIŃSKI Łukasz,   WRÓBLEWSKI Sebastian I 26
27 PP TEAM BADZIĄG Paweł,   CIEŚLA Piotr I 27
28 TEAM CALAMUS GĄSAK Marcin,   PRZEZPOLEWSKI Bogdan I 28
29 TEAM 60+ PIETRYKA Marek,   WRZOSEK Wiesław I 29

Lista teamów zgłoszonych na 3 zawody z cyklu Teamowe Grand Prix Okręgu 24.10.2021 r.

Lista teamów zgłoszonych na 3 zawody okręgowe z cyklu Teamowe Grand Prix Okręgu 24.10.2021 – rzeka Nogat m. Jazowa.

  1. COVID TEAM
  2. TEAM WADECKI LIBIATOWSKI
  3. INFINITI FISHING TEAM
  4. WOWAST TEAM
  5. MANYFIK TEAM ŻUŁAWY
  6. TEAM STARTBAIT
  7. AMS FISHING TEAM
  8. PP TEAM
  9. PARASOLKI TEAM
  10. TEAM BRANIEWO
  11. ESCOTE TEAM
  12. TEAM CALAMUS
  13. MSKS OKOŃ ŻUŁAWY
  14. TEAM JĘDRZEJEWSKI SOBCZAK
  15. TEAM DRAGON ELBLAG ELSPIN
  16. TEAM AC/DC
  17. TEAM MĘKA I JONASZ
  18. TEAM FISHING KAPI ELBLĄG
  19. TEAM GARNIZON MALBORK
  20. TEAM 60+
  21. KOLEDZY TEAM
  22. TEAM PRABUTY
  23. NIEPROFESJONALNY TEAM
  24. TEAM PRABUTY II
  25. KUBERO TEAM
  26. RYDZYK SKŁAD
  27. TEAM FALKENBERG
  28. TEAM BRACIA
  29. BRYGADA RR

Komunikat 3 zawody spinningowe z cyklu Teamoe Grand Prix Okręgu 2021

Okręgowy Kapitanat Sportowy przy Zarządzie Okręgu PZW w Elblągu informuje, że trzecie okręgowe zawody spinningowe z cyklu „Teamowe Grand Prix Okręgu 2021” odbędą się 24.10.2021 na rzece Nogat w m. Jazowa.

 

Czytaj więcej...

Komunikat - 4 zawody spławikowe z cyklu Grand Prix Okręgu 2021

Zarząd Okręgu PZW w Elblągu zaprasza, uprawnionych zawodników, do wzięcia udziału w 4 spławikowych zawodach wędkarskich z cyklu Grand Prix Okręgu PZW w Elblągu 2021, na których nastąpi klasyfikacja generalna cyklu za rok 2021.

Zawody pod nazwą -

Memoriał Marka Kalisza

 

- odbędą się w dniu 17.10.2021 r. na rzece Elbląg w Elblągu.

Czytaj więcej...

Dotyczy losowania numerów startowych na zawody w dniu 3.10.2021

Komisja dokonujaca losowania numerów startowych na zawody teamowe w dniu 3.10.2021 r. informuje, że obowiązuje aktualnie opublikowana na naszej stronie  lista. Lista która przez moment była opublikowana na naszej stronie była niekompletna i została poprawiona przez powtórne losowanie.

Za utrudnienia przepraszamy.