baner750x100

Zapowiedzi

Spławikowe Grand Prix Okręgu - 1 zawody

Zarządy Kół PZW

- wszystkie -

 

Zarząd Okręgu PZW w Elblągu wraz z Zarządem Koła PZW Pasłęk zaprasza do wzięcia udziału w spławikowych zawodach wędkarskich z cyklu Grand Prix Okręgu 2018

o Puchar Burmistrza Pasłęka

 

które odbędą się w dniu 08.04.2018. na Kanale Elbląskim w m. Dłużyna.

Czytaj więcej...

Spławikowe Grand Prix Okręgu - Komunikat 1 zawodów

Zarządy Kół PZW

- wszystkie -

 

Zarząd Okręgu PZW w Elblągu wraz z Zarządem Koła PZW Pasłęk zaprasza do wzięcia udziału w spławikowych zawodach wędkarskich z cyklu Grand Prix Okręgu 2018

o Puchar Burmistrza Pasłęka

 

które odbędą się w dniu 08.04.2018. na Kanale Elbląskim w m. Dłużyna.

Czytaj więcej...

Miejskie Łowy – Gdańsk 16/17 Czerwiec 2018 - Wędkarskie Zawody Spinningowe

    wedkarze-2018-wybranyPomorski Przewodnik Wędkarski zaprasza wszystkich wędkarzy z całego kraju na czwartą edycję zawodów spinningowych w Centrum Gdańska - Miejskie Łowy 2018.    Impreza propagująca Złów i Wypuść oraz miejski spinning.

    Sześciu pierwszych wędkarzy otrzymuje nagrody pieniężne !!! Pula nagród około 35.000 zł i cały czas rośnie. Mnóstwo nagród dla startujących !!! Zapraszamy

Czytaj więcej...

Komunikat nr 1 dotyczący spotkania wędkarskiego na bazie Węgle-Żukowo w dniu 19.11.2017r.

Zarząd Okręgu informuje zawodników uprawnionych do spotkania na Bazie Węgle-Żukowo w dniu 19.11.2017r. że planuje się zbiórkę na godz. 7.00, wędkowanie od godz. 8.00 do godz. 15.00.

Nadanie numerów łodziom nastąpi w dniu zawodów od godz. 6.30 w drodze losowania.

Poniżej prezentujemy rozlosowaną komputerowo w dniu 16.11.2017 listę par zawodników i numerów łodzi.

Wyniki losowania

Wiceprezes ZO - Zbigniew Chrzanowski

 

Komunikat nr 2 - losowanie numerów łodzi i par zawodników na 12.11.2017 r.

Wynik losowania par zawodników i numerów łodzi na spinningowe zawody z cyklu GPx Okręgu w dniu 12.11.2017 r. na rzece Nogat wm. Letniki:

Łódź nr 1 - Józef Łapacz (Stare Pole), Maksymilian Wojciechowicz (Sielanka)

Łódź nr 2 - Marek Wirkus (Garnizon Malbork), Henryk Bielawski (Nowy Dwór Gd.)

Łódź nr 3 - Andrzej Pajewski ( Gronowo Elbl.), Kamil Zakrzewski (Garnizon Malbork)

Łódź nr 4 - Tomasz Skubisz (Specjal), Ryszard Rzeźnik (Garnizon Malbork)

Łódź nr 5 - Tomasz Sieński (Gronowo Elbl.), Kazimierz Skolimowski (Garnizon Malbork)

Łódź nr 6 - Roman Szelbracikowski ( Susz Twister), Marek Chanas (Stare Pole)

Łódź nr 7 - Piotr Lichociński (Śródmieście), Sylwester Żurawski (Stare Pole)

Łódź nr 8 - Andrzej Jaroński (Stare Pole), Grzegorz Kulas (ZS Sztum)

Łódź nr 9 - Andrzej Kamiński (Garnizon Malbork), Ireneusz Dumkiewicz (Susz Twister)

Łódź nr 10 - Marcin Matlewski (ZS Sztum), Paweł Ciecierski (Braniewo)

Łódź nr 11 - Rafał Libiatowski (Kwidzyn), Marcin Gąsak (Śródmieście)

Łódź nr 12 - Michał Chomicz (Garnizon Malbork), Mateusz Bukojemski (Gronowo Elbl. )

Łódź nr 13 - Krzysztof Zieliński (Stare Pole), Robert Szarkowski (Specjal)

Łódź nr 14 - Bogdan Przezpolewski (Śródmieście), Michał Suszyński (Garnizon Malbork)

Łódź nr 15 - Waldemar Dziugieł (Braniewo), Piotr Zamłyński (Garnizon Malbork)

Łódź nr 16 - Adam Doba (Nowy Dwór Gd.), Piotr Wadecki ( Ryjewo)

Łódź nr 17 - Leszek Ochab (Braniewo), Łukasz Sobczak (Gronowo Elbl.)

Łódź nr 18 - Mirosław Chanas (Strare Pole), Tomasz Sinkiewicz (Kwidzyn)

Łódź nr 19 - Łukasz Mirecki  (ZS Sztum), Sławomir Perzyński (Śródmieście)

Łódź nr 20 - Roman Dąbrowski (Garnizon Malbork), Marek Czajkowski ( Susz Twister)

Łódź nr 21 - Dariusz Fedus (Susz Twister), Grzegorz Wala (Stare Pole)

Łódź nr 22 - Grzegorz Romanowski (Garnizon Malbork), Wojciech Gronwald (Stare Pole)

Uwaga!:

1. Zawodnicy wymienieni jako pierwsi w parze posiadają łódź.

2. Obowiązuje jeden sektor z granicami - 100 metrów przed śluzą Michałowo oraz 32 kilometr rzeki.

3.  Kontakty telefoniczne do zawodników pod numerem 609006207.

4. Przypominamy o obowiązku posiadania środków ratunkowych na każdej łodzi.

Organizator.