fister1

Zapowiedzi

Wynik losowania komisyjnego numerów startowych teamów na zawody GPO Teamów 12.06.2022 r.

Wynik losowania numerów startowych teamów/łodzi na zawody 12.06.2022 r. na rzece Martwej Wiśle.

L.p. TEAM Nazwisko i Imię
zawodników
Status
zawodnika
Numer
startowy
1 TEAM CALAMUS GĄSAK Marcin
PRZEZPOLEWSKI Bogdan
D 1
2 TEAM GŁUPI i GŁUPSZY SIEŃSKI Tomasz
SOBCZAK Łukasz
D 2
3 TEAM ŁUKASZE BINKOWSKI Łukasz
NAZAREWICZ Łukasz
D 3
4 BRYGADA RR DĄBROWSKI Radosław
ZIELONKA Rafał
D 4
5 TEAM M.CH.M. CHANAS Marek
CHANAS Mirosław
D 5
6 TEAM ZANDER AFTOMONKIN Damian
KAŹMIERCZAK Michał
D 6
7 TEAM KANALARZE PRZYBYTKOWSKI Paweł
SUSZYŃSKI Michał
D 7
8 ABDUL I AHMED AL-EZJEB SERAFIN Maciej
STANIUCHA Grzegorz
D 8
9 TEAM STARE POLE 1 ZIELIŃSKI Krzysztof
LUBOMSKI Robert
D 9
10 CHOMIKI TEAM CHOMICZ Michał
CHOMICZ Stefan
D 10
11 JĘDRZEJEWSKI SOBCZAK JĘDRZEJEWSKI Łukasz
SOBCZAK Arkadiusz
D 11
12 R.M.TEAM LIBIATOWSKI Rafał
STAWICKI Mateusz
D 12
13 TEAM FISHING KAPI ELBLĄG KALISZ Wojciech
WRÓBLEWSKI Sebastian
D 13
14 TEAM 60+ PIETRYKA Marek
WRZOSEK Wiesław
D 14
15 MANYFIK TEAM ŻUŁAWY SKUBISZ Tomasz
SZARKOWSKI Robert
D 15
16 TEAM BARBARZYŃCY MATLEWSKI Marcin
ŻARSKI Ariel
D 16
17 TEAM DRAGON  ELSPIN ELBLĄG KUBASIEWICZ Sławomir
PALIŃSKI Jarosław
D 17
18 TEAM FALKENBERG FALKENBERG Robert
FALKENBERG Katarzyna
D 18
19 TEAM JĘDRO-HEŃO BIELAWSKI Henryk
JAROŃSKI Andrzej
D 19
20 DOBA & TARASIUK TEAM ELSPIN DOBA Adam
TARASIUK Dominik
D 20
21 TEAM PRABUTY I MAJEWSKI Jacek
SZARAMA Michał
D 21
22 ESCOTE TEAM BODZIACKI Jarosław
FEDORCZYK Bogusław
D 22
23 TEAM PASŁĘK BRULIŃSKI ARKADIUSZ
ZIENKIEWICZ Dariusz
D 23
24 MSKS OKOŃ ŻUŁAWY BENEDYKCIUK Łukasz
WIRKUS Marek
D 24
25 MARIACHI DZIUGIEŁ Waldemar
FRĄCKIEWICZ Wojciech
D 25
26 INFLACJA TEAM BUKOJEMSKI Mateusz
PAJEWSKI Andrzej
D 26
27 TEAM WYRWIPAŁKI DUMKIEWICZ Ireneusz
DOBRZAŃSKI Tomasz
D 27
28 TEAM PRABUTY DRYPA Jarosław
RESZKA Rafał
D 28
29 TEAM TECH DIAMEN MROZIŃSKI Adam
RESZKA Michał
D 29
30 TURBO DĘTKA EBERTOWSKI Krzysztof
PYSZ Bartosz
D 30
31 TEAM BRACIA SZYMANIEC Wojciech
SZYMANIEC Adam
D 31
32 TEAM BRANIEWO CIECIERSKI Paweł
OCHAB Leszek
D 32

Lista teamów zgłoszonych na 2 GPO 12.06.2022

Lista teamów zgłoszonych na 12.06.2022 r.

Lp D
lub
X
TEAM Zawodnicy
1 D TEAM PASŁĘK BRULIŃSKI ARKADIUSZ
ZIENKIEWICZ Dariusz
2 D ABDUL I AHMED AL-EZJEB SERAFIN Maciej
STANIUCHA Grzegorz
3 D TEAM DRAGON  ELSPIN ELBLĄG KUBASIEWICZ Sławomir
PALIŃSKI Jarosław
4 D INFLACJA TEAM BUKOJEMSKI Mateusz
PAJEWSKI Andrzej
5 D TEAM CALAMUS GĄSAK Marcin
PRZEZPOLEWSKI Bogdan
6 D TEAM FALKENBERG FALKENBERG Robert
FALKENBERG Katarzyna
7 D TEAM KANALARZE PRZYBYTKOWSKI Paweł
SUSZYŃSKI Michał
8 D CHOMIKI TEAM CHOMICZ Michał
CHOMICZ Stefan
9 D TEAM BARBARZYŃCY MATLEWSKI Marcin
ŻARSKI Ariel
10 D TEAM ZANDER AFTOMONKIN Damian
KAŹMIERCZAK Michał
11 D TEAM BRACIA SZYMANIEC Wojciech
SZYMANIEC Adam
12 D TEAM FISHING KAPI ELBLĄG KALISZ Wojciech
WRÓBLEWSKI Sebastian
13 D MARIACHI DZIUGIEŁ Waldemar
FRĄCKIEWICZ Wojciech
14 D TURBO DĘTKA EBERTOWSKI Krzysztof
PYSZ Bartosz
15 D TEAM STARE POLE 1 ZIELIŃSKI Krzysztof
LUBOMSKI Robert
16 D TEAM BRANIEWO CIECIERSKI Paweł
OCHAB Leszek
17 D TEAM M.CH.M. CHANAS Marek
CHANAS Mirosław
18 D TEAM 60+ PIETRYKA Marek
WRZOSEK Wiesław
19 D TEAM PRABUTY DRYPA Jarosław
RESZKA Rafał
20 D TEAM PRABUTY I MAJEWSKI Jacek
SZARAMA Michał
21 D TEAM TECH DIAMEN MROZIŃSKI Adam
RESZKA Michał
22 D MANYFIK TEAM ŻUŁAWY SKUBISZ Tomasz
SZARKOWSKI Robert
23 D ESCOTE TEAM BODZIACKI Jarosław
FEDORCZYK Bogusław
24 D TEAM GŁUPI i GŁUPSZY SIEŃSKI Tomasz
SOBCZAK Łukasz
25 D TEAM WYRWIPAŁKI DUMKIEWICZ Ireneusz
DOBRZAŃSKI Tomasz
26 D DOBA & TARASIUK TEAM ELSPIN DOBA Adam
TARASIUK Dominik
27 D BRYGADA RR DĄBROWSKI Radosław
ZIELONKA Rafał
28 D TEAM JĘDRO-HEŃO BIELAWSKI Henryk
JAROŃSKI Andrzej
29 D TEAM ŁUKASZE BINKOWSKI Łukasz
NAZAREWICZ Łukasz
30 D R.M.TEAM LIBIATOWSKI Rafał
STAWICKI Mateusz
31 D MSKS OKOŃ ŻUŁAWY BENEDYKCIUK Łukasz
WIRKUS Marek
32 D JĘDRZEJEWSKI SOBCZAK JĘDRZEJEWSKI Łukasz
SOBCZAK Arkadiusz

tel. 500 077 670 do godz. 17.00

Feederowe Zawody Wędkarskie z cyklu Grand Prix Okręgu Elbląskiego 2022 o puchar Prezesa Koła PZW w Pasłęku.

W zawiązku z tym, iż  Zarząd Koła nr 6 w Nowym Dworze Gdańskim podjął jednogłośną decyzję o rezygnacji ze współorganizacji zawodów GPO w wędkarstwie feeder-owym, Zarząd Okręgu PZW w Elblągu wraz z Zarządem Koła PZW w Pasłęku zapraszają do wzięcia udziału w 1 Feederowych Zawodach z cyklu Grand Prix Okręgu o puchar Prezesa Koła PZW w Pasłęku, zawody odbędą się w dniu 19.06.2022 r. Miejscem rozegrania imprezy będzie rzeka Elbląg na wysokości Bulwaru Zygmunta Augusta w Elblągu.
Prosimy o zgłaszanie się zawodników w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15.06.2022 r. drogą mailową na adres  sport@pzw.elbląg.pl
Liczba miejsc ograniczona (45 zawodników) decyduje kolejność zgłoszeń.
Zawody zostaną rozegrane w jednej 4-godzinnej turze z podziałem zawodników na 3 sektory, wg Zasad Organizacji Sportu Wędkarskiego Część II pkt. 9
Losowanie sektorów oraz wyniki zawodów zostaną przeprowadzone w oparciu o program komputerowy.

Czytaj więcej...

Drugie zawody z cyklu Teamowe Grand Prix Okręgu 2022

Okręgowy Kapitanat Sportowy przy Zarządzie Okręgu PZW w Elblągu informuje, że drugie okręgowe zawody spinningowe z cyklu „Teamowe Grand Prix Okręgu 2022” odbędą się 12.06.2022 na rzece Martwej Wiśle w m. Trzcinisko

 

Czytaj więcej...

Lista zawodników zgłoszonych na Spławikowe Mistrzostwa Okręgu w kategoriach: seniorów, weteranów 55+, weteranów 65+

Lista seniorów

1

Koło GRONOWO Elbląskie

KRZYKOWSKI Andrzej

2

Koło POLICJA Elbląg

GROSZ Andrzej

3

Koło GRONOWO Elbląskie

DZIĘGIELEWSKI Krzysztof

4

Koło ORNETA

CIUNAJTIS Patryk

5

Koło BRANIEWO

TOMCZAK Paweł

6

Koło PASŁĘK

DOBOSZ Henryk

7

Koło MŁYNARY

HORBÓW Dawid

8

Koło ELEKTROCIEPŁOWNIA Elbląg

PRZYBYSZEWSKI Benedykt

9

Koło NOWY DWÓR Gdański

BRZEZIŃSKI Sławomir

10

Koło ZNP Elbląg

ŁASKOWSKI Mariusz

11

Koło GRONOWO Elbląskie

SZURYŃSKI Kamil

12

Koło ZAMECH Elbląg

MIGDALSKI Dariusz

13

Koło GRONOWO Elbląskie

GRYGA Marcin

14

Klub GARBOLINO   ELBLĄG

STASIAK Łukasz

15

Koło E-g Miasto Sródmieście

DOBOSZ Zdzisław

16

Koło GARNIZON MALBORK

KLEIN Krzysztof

17

Koło ZAMECH Elbląg

KUBLIK Rafał

18

Koło STEGNA

AFELTOWICZ Grzegorz

19

Koło SIELANKA Elbląg

CHODZIŃSKI Tomasz

20

Koło SIELANKA Elbląg

KRUPIŃSKI Grzegorz

21

Koło GRONOWO Elbląskie

GRYGA Grzegorz

22

Koło NOWY DWÓR Gdański

AFTOMONKIN Damian

Lista weteranów 55+

1

Koło SIELANKA Elbląg

KUREK Andrzej

2

Koło GARNIZON MALBORK

PIENIĘŻNY Wojciech

3

Koło SIELANKA Elbląg

MARINOW Janko

4

Koło GRONOWO Elbląskie

OKOŃ Roman

5

Koło NOWY DWÓR Gdański

GRAU Roman

6

Koło PASŁĘK

JARZYŃSKI Jerzy

7

Koło MŁYNARY

LUŹNY Paweł

8

Koło STEGNA

FRĄCKIEWICZ Jan

9

Koło ZAMECH Elbląg

LICHOCIŃSKI Piotr

Lista weteranów 65+

1

Koło ELEKTROCIEPŁOWNIA Elbląg

ŻYLIŃSKI Adam

2

Koło SIELANKA Elbląg

PAWLIKOWSKI Stanisław

3

Koło MŁYNARY

LUŹNY Roman

4

Koło STEGNA

KRUCZKOWSKI Edward

5

Koło E-g Miasto Sródmieście

SZCZODROWSKI Jerzy

6

Koło ZAMECH Elbląg

SIEMIĘTKOWSKI Andrzej

7

Koło NOWY DWÓR Gdański

BRZEZIŃSKI Tadeusz

8

Koło GRONOWO Elbląskie

RUTKOWSKI Edward

9

Koło SIELANKA Elbląg

DZIWOSZ Andrzej