baner750x100

Zapowiedzi

Uwaga wędkarze - 3.11.2019 r.

UWAGA WĘDKARZE

W związku z przeprowadzeniem Okręgowych Zawodów Spinningowych z łodzi, łowisko na rzece Nogat od km 30 rzeki do śluzy w Michałowie jest zajęte w dniu 3.11.2019 r.

Prosimy wędkarzy o nie wypływanie na łodziach w godzinach od 6.30 do 14.30.

Za utrudnienia przepraszamy.

ZO PZW W Elblągu

 

4 zawody spinningowe z cyklu Grand Prix Okręgu - komunikat nr 1

Zarząd Okręgu PZW w Elblągu informuje, że kolejne okręgowe zawody spinningowe z cyklu GP Okręgu o Puchar Prezesa Koła PZW w Starym Polu odbędą się 03.11.2019 na rzece Nogat w m. Letniki.

Zawody zostaną zorganizowane we współpracy z Kołem PZW w Starym Polu..

Rozgrywane będą z łodzi w 2 sektorach zgodnie z Regulaminem GP.

Sektor A i B ustanowiony będzie na odcinku od  30 km rzeki Nogat do 100 m przed śluzą w Michałowie..

Zawodnicy obowiązkowo muszą posiadać siatki do przechowywania ryb, środki ratunkowe dla każdego zawodnika na łodzi.

Czytaj więcej...

Informacja

Biuro ZO PZW w Elblągu informuje, że od dnia 10 do 16 października 2019 roku pracownik biura ds. sportu i młodzieży będzie nieobecny.

Piąte i ostatnie zawody z cyklu Grand Prix Okręgu

Zarząd Okręgu PZW w Elblągu zaprasza uprawnionych zawodników do wzięcia udziału w spławikowych zawodach wędkarskich z cyklu Grand Prix Okręgu PZW w Elblągu, na których nastąpi klasyfikacja generalna cyklu na rok 2019.

Zawody pod nazwą -

 

Memoriał Marka Kalisza

 

- odbędą się w dniu 27.10.2019 r. na rzece Elbląg w Elblągu.

Zawody zostaną rozegrane zgodnie z Regulaminem cyklu Grand Prix Okręgu. Nagrodami będą dyplomy oraz upominki rzeczowe.

Program zawodów:

  • 700 – zbiórka na rzece Elbląg w Elblągu (od ul. Warszawskiej)

  • 700 – 715 – sprawdzanie listy zawodników, losowanie stanowisk

  • 715 – 730 – otwarcie zawodów

  • 730 – 930 – czas przygotowawczy

  • 930 – 1330 – zawody

  • 1330 – 1430 – ważenie ryb, praca komisji sędziowskiej

  • 1430 – 1530 – zakończenie zawodów, ogłoszenie wyników, posiłek

    Prosimy o potwierdzenie udziału w zawodach zawodników uprawnionych do startu w ostatnich zawodach z cyklu w nieprzekraczalnym terminie, do dnia 24.10.2019 r. na adres sport@pzw.elblag.pl  tel. 509332701

  • Czytaj więcej...

Losowanie numerów łodzi i par zawodników na 6.10.2019 j. Barlewickie

 Sektor A

1

Koło GRONOWO Elbląskie I

FALKENBERG Robert

D

7

1

2

Koło STARE POLE III

ZIELIŃSKI Krzysztof

D

21

1

3

Koło ZAMECH Elbląg

SIEŃSKI Tomasz

D

6

2

4

Koło NOWY DWÓR Gdański

BIELAWSKI Henryk

D

20

2

5

PARASOLKI TEAM

CHOMICZ Michał

D

19

3

6

Koło POLICJA Elbląg

WRZOSEK Wiesław

D

22

3

7

Koło ELEKTROCIEPŁOWNIA I Elbląg

OLIWIECKI Jacek

D

2

4

8

ZŁOTA RYBKA

ROMANOWSKI Grzegorz

D

9

4

9

Koło MIASTO ŚRÓDMIEŚCIE Elbląg

GĄSAK Marcin

D

14

5

10

Koło STARE POLE IV

GRUNWALD Wojciech

D

17

5

11

Koło KWIDZYN

LIBIATOWSKI Rafał

D

4

6

12

Koło TWISTER I Susz

DUMKIEWICZ Ireneusz

D

23

6

13

Koło GARNIZON Malbork I

RZEŹNIK Ryszard

D

8

7

14

Koło STARE POLE II

CHANAS Mirosław

D

10

7

15

TUBIS Pasłęk

BRULIŃSKI Arkadiusz

D

13

8

16

Koło ZESPÓŁ SZKÓŁ Sztum

WIKTORUK Przemysław

I

18

8

17

Koło POLICJA Elbląg

STANIUCHA Grzegorz

I

1

9

18

Koło GARNIZON Malbork II

ŻARSKI Ariel

D

12

9

19

Koło BRANIEWO II

OCHAB Leszek

D

5

10

20

SUPER GRUPA

SMILGIN Maciej

D

24

10

21

Koło ZESPÓŁ SZKÓŁ Sztum

KULAS Grzegorz

I

11

11

22

Koło BRANIEWO I

DZIUGIEŁ Waldemar

D

16

11

23

Koło GRONOWO Elbląskie II

PAJEWSKI Andrzej

D

3

12

24

Koło STARE POLE I

ŁAPACZ Józef

D

15

12

Sektor B

1

Koło MIASTO ŚRÓDMIEŚCIE Elbląg

PRZEZPOLEWSKI Bogdan

D

27

13

2

Koło KWIDZYN

WADECKI Piotr

D

38

13

3

Koło TWISTER I Susz

FEDUS Dariusz

D

35

14

4

Koło BRANIEWO I

DZIUGIEŁ Stanisław

D

49

14

5

TUBIS Pasłęk

ZYGARYN Grzegorz

D

34

15

6

Koło ZAMECH Elbląg

SOBCZAK Łukasz

D

42

15

7

Koło STARE POLE III

ŻURAWSKI Sylwester

D

26

16

8

Koło NOWY DWÓR Gdański

DOBA Adam

D

28

16

9

Koło Zamech

SŁOMCZYŃSKI Artur

I

36

17

10

ZŁOTA RYBKA

SKOLIMOWSKI Kazimierz

D

45

17

11

Koło SIELANKA Elbląg

WOJCIECHOWICZ Maksymilian

I

41

18

12

Koło PASŁĘK

ZIENKIEWICZ Dariusz

I

46

18

13

Koło ELEKTROCIEPŁOWNIA I Elbląg

ŻYLIŃSKI Adam

D

31

19

14

Koło STARE POLE IV

JAROŃSKI Andrzej

D

44

19

15

Koło STARE POLE II

CHANAS Marek

D

47

20

16

Koło GRONOWO Elbląskie I

DĄBROWSKI Radosław

D

48

20

17

Koło BRANIEWO II

CIECIERSKI Paweł

D

33

21

18

PARASOLKI TEAM

PŁOSIŃSKI Karol

D

37

21

19

Koło GARNIZON Malbork II

SZLOSOWSKI Tomasz

D

25

22

20

SUPER GRUPA

LICHOCIŃSKI Piotr

D

43

22

21

Koło GRONOWO Elbląskie II

BUKOJEMSKI Mateusz

D

29

23

22

Koło STARE POLE I

WALA Grzegorz

D

39

23

23

Koło SIELANKA Elbląg

SZARKOWSKI Robert

I

30

24

24

Koło GARNIZON Malbork I

SUSZYŃSKI Michał

D

32

24

25

Koło POLICJA Elbląg

ZIELONKA Rafał

D

40

25