fister1

Zapowiedzi

Lista startowa na Spławikowe Grand Prix Okręgu 20.03.2022 r. rzeka Tuga m. Żelichowo

Lp

Koło, Klub PZW

Nazwisko i Imię

kategoria

1

Koło BRANIEWO

JANKIEWICZ Piotr

S

2

Koło NOWY DWÓR Gdański

SŁOMKA Daniel

S

3

Koło GRONOWO Elbląskie

OKOŃ Roman

W55

4

Koło SZTUTOWO

MADEJ Jan

W55

5

Koło GRONOWO Elbląskie

RUTKOWSKA Halina

K

6

Koło GRONOWO Elbląskie

RUTKOWSKI Edward

W65

7

Koło GRONOWO Elbląskie

WOJTASZ Karolina

Kd

8

Koło MŁYNARY

HORBÓW Dawid

S

9

Koło PASŁĘK

STASIAK Łukasz

S

10

Koło PASŁĘK

DOBOSZ Henryk

S

11

Koło ZAMECH Elbląg

MIGDALSKI Dariusz

S

12

Koło ZAMECH Elbląg

KUBLIK Rafał

S

13

Koło SIELANKA Elbląg

CHODZIŃSKI Tomasz

S

14

Koło STEGNA

KRUCZKOWSKI Edward

W65

15

Koło STEGNA

FRACKIEWICZ Jan

W55

16

Koło NOWY DWÓR Gdański

KORCZYC Bartłomiej

S

17

Koło SIELANKA Elbląg

KADAMUS Bożena

K

18

Koło NOWY DWÓR Gdański

KRUCZKOWSKI Cezary

S

19

Koło NOWY DWÓR Gdański

AFTOMONKIN Damian

S

20

Koło BRANIEWO

MACIEJEWSKI Maciej

S

21

Koło GRONOWO Elbląskie

DZIĘGIELEWSKI Krzysztof

S

22

Koło MŁYNARY

LUŹNY Roman

W65

23

Koło GRONOWO Elbląskie

GRYGA Grzegorz

S

24

Koło GRONOWO Elbląskie

SZURYŃSKI Kamil

S

25

Koło ZAMECH Elbląg

HRYCKIEWICZ Adam

S

26

Koło STEGNA

LEWANDOWSKA Beata

K

27

Koło GRONOWO Elbląskie

KRZYKOWSKI Andrzej

S

28

Koło MALBORK Miasto

FROL Tomasz

S

29

Koło SIELANKA Elbląg

WEREDYCKA Aleksandra

J

30

Koło SIELANKA Elbląg

WEREDYCKI Jakub

J

31

Koło PASŁĘK

ŻYTKIEWICZ Krzysztof

S

32

Koło ELEKTROCIEPŁOWNIA Elbląg

ŻYYLIŃSKI Adam

W65

33

Koło SIELANKA Elbląg

MARINOW Janko

W55

34

Koło NOWY DWÓR Gdański

BRZEZIŃSKI Sławomir

S

35

Koło GRONOWO Elbląskie

ŚLIWIŃSKI Daniel

J

36

Koło GRONOWO Elbląskie

BĄK Andrzej

S

37

Koło ORNETA

AKIMOWICZ Bogdan

W55

38

Koło ORNETA

SZWEJKOWSKI Ireneusz

W55

39

Koło ORNETA

NOWAK Jerzy

W65

40

Koło ZAMECH Elbląg

HARNATKIEWICZ Kazimierz

S

41

Koło MALBORK Miasto

KIRSCHNICK Wojciech

S

Sędzia Sekretarz Iwona Smilgin

Komunikat - 1 zawody spławikowe z cyklu GPO 2022

Zarząd Okręgu PZW w Elblągu wraz z Zarządem Koła PZW w Nowym Dworze Gdańskim zaprasza do wzięcia udziału w spławikowych zawodach wędkarskich z cyklu Grand Prix Okręgu 2022

o „Puchar Koła PZW w Nowym Dworze Gdańskim”

które odbędą się w dniu 20.03.2022 r. - rzeka Tuga w m. Żelichowo.

Czytaj więcej...

Terminarz zawodów okręgowych w 2022 r.

TERMINARZ IMPREZ SPORTOWYCH W OKRĘGU PZW W ELBLĄGU W 2022

ZATWIERDZONY UCHWAŁĄ PREZYDIUM ZO NR 33/2021 Z DNIA 16.12.2021 R.

 

ZAWODY OKRĘGOWE MISTRZOWSKIE

 

Lp

Nazwa imprezy

Termin i miejsce

Organizator

 

1

Spławikowe MO U15, U20,U25,kobiety I tura

7.05.2022 r.

Bulwar Elbląg

ZO PZW Elbląg

2

Spławikowe MO U15, U20,U25,kobiety II tura

8.05.2022 r.

Bulwar Elbląg

ZO PZW Elbląg

3

Spławikowe MOseniorzy, weterani 55+,65+ I tura 

4.06.2022 r.

Bulwar Elbląg

 

ZO PZW Elbląg

4

Spławikowe MOseniorzy, weterani 55+,65+ II tura

5.06.2022 r.

Bulwar Elbląg

ZO PZW Elbląg

5

Spinningowe Indywidualne

MO z brzegu I tura

02.07.2022 r.

Rzeka Wisła m. Bystrze

ZO PZW Elbląg

6

Spinningowe Indywidualne

MO z brzegu II tura

03.07.2022 r.

Rzeka Wisła m. Lisewo Malb.

ZO PZW Elbląg

7

Feederowe Mistrzostwa Okręgu   I tura

 

06.08.2022 r.

Rzeka Elbląg – Elbląg Bulwar

 

ZO PZW Elbląg

 

8

Feederowe Mistrzostwa Okręgu   II tura

07.08.2022 r.

Rzeka Elbląg – Elbląg Bulwar

 

ZO PZW Elbląg

9

Muchowe Mistrzostwa Okręgu

I i   II tura

18.09.2022 r.

Rzeka Łupawa

 

ZO PZW Elbląg

 

 

IMPREZY OKRĘGOWE

Lp

Nazwa imprezy

Termin i miejsce

Organizator

1

 Okręgowe Zawody Spławikowe dla Sędziów Wędkarskich

03.04.2022 r.

Rzeka Elbląg - Bulwar

ZO PZW Elbląg

2

Okręgowe Zawody Spinningowe O Puchar Prezesa ZO

21.08.2022 r.

Zb. Pierzchalski

ZO PZW Elbląg

3

 Zawody Wędkarskie dla Zarządów Kół Okręgu PZW w Elblągu

02.10.2022 r.

Jeziorko Miejskie Pasłęk

ZO PZW Elbląg

4

Spotkanie integracyjne na

j. Drużno

20.11.2022 r.

J. Drużno

ZO PZW Elbląg

 

Grand Prix Okręgu 2022

Lp

Nazwa zawodów

Data i miejsce

Współorganizator

Spinningowe Teamowe Grand Prix Okręgu z łodzi

1

Zakończenie cyklu Grand Prix 2021 r.

01.05.2022 r.

Rzeka Nogat m. Letniki

Koło Stare Pole

2

1 zawody Grand Prix 2022 r.

29.05.2022 r.

Rzeka Nogat m. Jazowa

 

3

2 zawody Grand Prix 2022 r.

12.06.2022 r.

Rzeka Martwa Wisła „ u Edka”

 

 

4

3 zawody Grand Prix 2022 r.

25.09.2022 r.

Rzeka Nogat m. Malbork

 

Spławikowe Grand Prix Okręgu 2022

 

1

 

Puchar Koła PZW

Nowy Dwór Gd.

20.03.2022 r.

Rzeka Tuga m. Żelichowo

Koło Nowy Dwór Gd.

2

Puchar Burmistrza Pasłęka

10.04.2022 r.

Kanał Elbląski m. Dłużyna

Lub Jeziorko Miejskie Pasłęk

Koło Pasłęk

3

 

Puchar Koła PZW

Gronowo Elbląskie

14.08.2022 r.

Rzeka Wisła m. Drewnica

Koło Gronowo Elbl.

4

 

Puchar Koła PZW Sielanka Elbląg

11.09.2022 r.

Rzeka Elbląg m. Elbląg przy oczyszczalni

Koło Sielanka Elbląg

5

Memoriał Marka Kalisza

Zakończenie cyklu

16.10.2022 r.

Rzeka Elbląg m. Elbląg

Koło Elektrociepłownia Elbląg

Feederowe Grand Prix Okręgu 2022

1

Puchar Koła Nowy Dwór Gd.

19.06.2022 r.

Rzeka Nogat m. Kępki (żwirownia)

Koło Nowy Dwór Gd.

2

Puchar Koła Sielanka Elbląg

04.09.2022 r.

Rzeka Elbląg – Elbląg przy oczyszczalni

Koło Sielanka Elbląg

3

Puchar Koła Pasłęk

06.11.2022 r.

Rzeka Elbląg – Bulwar

Lub Jeziorko Miejskie Pasłęk

Koło Pasłęk

 

Ostateczna lista teamów uprawnionych do spotkania w dniu 21.11.2021 r. na bazie wędkarskiej Węgle - Żukowo

Ostateczna lista teamów uprawnionych do uczestniczenia w spotkaniu integracyjnym na bazie wędkarskiej Węgle- Żukowo w dniu 21.11.2021 r.

1 MANYFIK TEAM ŻUŁAWY

2 TEAM WADECKI LIBIATOWSKI

3 COVID TEAM

4 PARASOLKI TEAM

5 INFINITI FISHING TEAM

6 TEAM BRANIEWO

7 TEAM AC/DC

8 TEAM STARTBAIT

9 TEAM FALKENBERG

10 BRYGADA RR

11 TEAM CALAMUS

12 RYDZYK SKŁAD

13 WOWAST TEAM

Zbiórka uczestników spotkania na bazie Węgle Żukowo o godz. 7.00.