baner750x100

Zapowiedzi

Losowanie numerów łodzi i par zawodników na 6.10.2019 j. Barlewickie

 Sektor A

1

Koło GRONOWO Elbląskie I

FALKENBERG Robert

D

7

1

2

Koło STARE POLE III

ZIELIŃSKI Krzysztof

D

21

1

3

Koło ZAMECH Elbląg

SIEŃSKI Tomasz

D

6

2

4

Koło NOWY DWÓR Gdański

BIELAWSKI Henryk

D

20

2

5

PARASOLKI TEAM

CHOMICZ Michał

D

19

3

6

Koło POLICJA Elbląg

WRZOSEK Wiesław

D

22

3

7

Koło ELEKTROCIEPŁOWNIA I Elbląg

OLIWIECKI Jacek

D

2

4

8

ZŁOTA RYBKA

ROMANOWSKI Grzegorz

D

9

4

9

Koło MIASTO ŚRÓDMIEŚCIE Elbląg

GĄSAK Marcin

D

14

5

10

Koło STARE POLE IV

GRUNWALD Wojciech

D

17

5

11

Koło KWIDZYN

LIBIATOWSKI Rafał

D

4

6

12

Koło TWISTER I Susz

DUMKIEWICZ Ireneusz

D

23

6

13

Koło GARNIZON Malbork I

RZEŹNIK Ryszard

D

8

7

14

Koło STARE POLE II

CHANAS Mirosław

D

10

7

15

TUBIS Pasłęk

BRULIŃSKI Arkadiusz

D

13

8

16

Koło ZESPÓŁ SZKÓŁ Sztum

WIKTORUK Przemysław

I

18

8

17

Koło POLICJA Elbląg

STANIUCHA Grzegorz

I

1

9

18

Koło GARNIZON Malbork II

ŻARSKI Ariel

D

12

9

19

Koło BRANIEWO II

OCHAB Leszek

D

5

10

20

SUPER GRUPA

SMILGIN Maciej

D

24

10

21

Koło ZESPÓŁ SZKÓŁ Sztum

KULAS Grzegorz

I

11

11

22

Koło BRANIEWO I

DZIUGIEŁ Waldemar

D

16

11

23

Koło GRONOWO Elbląskie II

PAJEWSKI Andrzej

D

3

12

24

Koło STARE POLE I

ŁAPACZ Józef

D

15

12

Sektor B

1

Koło MIASTO ŚRÓDMIEŚCIE Elbląg

PRZEZPOLEWSKI Bogdan

D

27

13

2

Koło KWIDZYN

WADECKI Piotr

D

38

13

3

Koło TWISTER I Susz

FEDUS Dariusz

D

35

14

4

Koło BRANIEWO I

DZIUGIEŁ Stanisław

D

49

14

5

TUBIS Pasłęk

ZYGARYN Grzegorz

D

34

15

6

Koło ZAMECH Elbląg

SOBCZAK Łukasz

D

42

15

7

Koło STARE POLE III

ŻURAWSKI Sylwester

D

26

16

8

Koło NOWY DWÓR Gdański

DOBA Adam

D

28

16

9

Koło Zamech

SŁOMCZYŃSKI Artur

I

36

17

10

ZŁOTA RYBKA

SKOLIMOWSKI Kazimierz

D

45

17

11

Koło SIELANKA Elbląg

WOJCIECHOWICZ Maksymilian

I

41

18

12

Koło PASŁĘK

ZIENKIEWICZ Dariusz

I

46

18

13

Koło ELEKTROCIEPŁOWNIA I Elbląg

ŻYLIŃSKI Adam

D

31

19

14

Koło STARE POLE IV

JAROŃSKI Andrzej

D

44

19

15

Koło STARE POLE II

CHANAS Marek

D

47

20

16

Koło GRONOWO Elbląskie I

DĄBROWSKI Radosław

D

48

20

17

Koło BRANIEWO II

CIECIERSKI Paweł

D

33

21

18

PARASOLKI TEAM

PŁOSIŃSKI Karol

D

37

21

19

Koło GARNIZON Malbork II

SZLOSOWSKI Tomasz

D

25

22

20

SUPER GRUPA

LICHOCIŃSKI Piotr

D

43

22

21

Koło GRONOWO Elbląskie II

BUKOJEMSKI Mateusz

D

29

23

22

Koło STARE POLE I

WALA Grzegorz

D

39

23

23

Koło SIELANKA Elbląg

SZARKOWSKI Robert

I

30

24

24

Koło GARNIZON Malbork I

SUSZYŃSKI Michał

D

32

24

25

Koło POLICJA Elbląg

ZIELONKA Rafał

D

40

25

Komunikat - okręgowe zawody wędkarskie dla zarządów kół

Zarząd Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Elblągu uprzejmie informuje, że wzorem lat ubiegłych, organizuje zawody wędkarskie dla działaczy Okręgu Elbląskiego PZW.

< Zakończenie Sezonu 2019>

 

na które zaprasza Prezesa Koła oraz dwóch członków Zarządu Koła

Czytaj więcej...

3 zawody spinningowe z cyklu Grand Prix Okręgu 2019

Zarząd Okręgu PZW w Elblągu informuje, że trzecie okręgowe zawody spinningowe z cyklu GP Okręgu odbędą się 06.10.2019 na jeziorze Barlewickim w Sztumie.

Współorganizatorem zawodów jest Zarząd Koła PZW nr 25 w Sztumie.

Czytaj więcej...

Komunikat nr 2 Okręgowe Zawody Spławikowe z cyklu Grand Prix Elbląga 2019

Zarząd Okręgu PZW w Elblągu informuje, że 5 zawody spławikowe z cyklu Grand Prix Elbląga w dniu 29.09.2019 r. na rzece Elbląg w Nowakowie zostały objęte patronatem przez Urząd Gminy Elbląg, który ufundował 3 puchary i 3 upominki rzeczowe dla zwycięzców zawodów.
Program zawodów:
7:00 – zbiórka na rzece Elbląg w Nowakowie ( za mostem w lewo)
7:00 – 7:15  – sprawdzanie listy zawodników, losowanie stanowisk
7:15 – 7:25 – otwarcie zawodów, odprawa techniczna
7:25 – 9:00 – czas przygotowawczy
9:00 – 13:00 –  zawody
13:00 – 14:00 – ważenie ryb, praca komisji sędziowskiej
14:00 – 15:00 – zakończenie zawodów, ogłoszenie wyników, posiłek ( wiata przy Szkole Podstawowej w Nowakowie)

5 zawody spławikowe z cyklu Grand Prix Okręgu 2019

Zarządy Kół PZW

- wszystkie -

 

Zarząd Okręgu PZW w Elblągu wraz z Zarządem Koła PZW Sielanka Elbląg zaprasza do wzięcia udziału w spławikowych zawodach wędkarskich z cyklu Grand Prix Okręgu 2019

o Puchar Koła PZW Sielanka Elbląg

 

które odbędą się w dniu 29.09.2019. na rzece Elbląg w Nowakowie

Czytaj więcej...