fister1

Zapowiedzi

Terminarze zawodów na rok 2022

Terminarz  zawodów wędkarskich PZW w Elblągu w roku 2022.

Terminarz imprez dla dzieci w roku 2022.

Wyjazdy reprezentantów Okręgu PZW w Elblągu na imprezy ogólnopolskie w roku 2022.

Terminarz zawodów okręgowych w 2022 r.

TERMINARZ IMPREZ SPORTOWYCH W OKRĘGU PZW W ELBLĄGU W 2022

ZATWIERDZONY UCHWAŁĄ PREZYDIUM ZO NR 33/2021 Z DNIA 16.12.2021 R.

 

ZAWODY OKRĘGOWE MISTRZOWSKIE

 

Lp

Nazwa imprezy

Termin i miejsce

Organizator

 

1

Spławikowe MO U15, U20,U25,kobiety I tura

7.05.2022 r.

Bulwar Elbląg

ZO PZW Elbląg

2

Spławikowe MO U15, U20,U25,kobiety II tura

8.05.2022 r.

Bulwar Elbląg

ZO PZW Elbląg

3

Spławikowe MOseniorzy, weterani 55+,65+ I tura 

4.06.2022 r.

Bulwar Elbląg

 

ZO PZW Elbląg

4

Spławikowe MOseniorzy, weterani 55+,65+ II tura

5.06.2022 r.

Bulwar Elbląg

ZO PZW Elbląg

5

Spinningowe Indywidualne

MO z brzegu I tura

02.07.2022 r.

Rzeka Wisła m. Bystrze

ZO PZW Elbląg

6

Spinningowe Indywidualne

MO z brzegu II tura

03.07.2022 r.

Rzeka Wisła m. Lisewo Malb.

ZO PZW Elbląg

7

Feederowe Mistrzostwa Okręgu   I tura

 

06.08.2022 r.

Rzeka Elbląg – Elbląg Bulwar

 

ZO PZW Elbląg

 

8

Feederowe Mistrzostwa Okręgu   II tura

07.08.2022 r.

Rzeka Elbląg – Elbląg Bulwar

 

ZO PZW Elbląg

9

Muchowe Mistrzostwa Okręgu

I i   II tura

18.09.2022 r.

Rzeka Łupawa

 

ZO PZW Elbląg

 

 

IMPREZY OKRĘGOWE

Lp

Nazwa imprezy

Termin i miejsce

Organizator

1

 Okręgowe Zawody Spławikowe dla Sędziów Wędkarskich

03.04.2022 r.

Rzeka Elbląg - Bulwar

ZO PZW Elbląg

2

Okręgowe Zawody Spinningowe O Puchar Prezesa ZO

21.08.2022 r.

Zb. Pierzchalski

ZO PZW Elbląg

3

 Zawody Wędkarskie dla Zarządów Kół Okręgu PZW w Elblągu

02.10.2022 r.

Jeziorko Miejskie Pasłęk

ZO PZW Elbląg

4

Spotkanie integracyjne na

j. Drużno

20.11.2022 r.

J. Drużno

ZO PZW Elbląg

 

Grand Prix Okręgu 2022

Lp

Nazwa zawodów

Data i miejsce

Współorganizator

Spinningowe Teamowe Grand Prix Okręgu z łodzi

1

Zakończenie cyklu Grand Prix 2021 r.

01.05.2022 r.

Rzeka Nogat m. Letniki

Koło Stare Pole

2

1 zawody Grand Prix 2022 r.

29.05.2022 r.

Rzeka Nogat m. Jazowa

 

3

2 zawody Grand Prix 2022 r.

12.06.2022 r.

Rzeka Martwa Wisła „ u Edka”

 

 

4

3 zawody Grand Prix 2022 r.

25.09.2022 r.

Rzeka Nogat m. Malbork

 

Spławikowe Grand Prix Okręgu 2022

 

1

 

Puchar Koła PZW

Nowy Dwór Gd.

20.03.2022 r.

Rzeka Tuga m. Żelichowo

Koło Nowy Dwór Gd.

2

Puchar Burmistrza Pasłęka

10.04.2022 r.

Kanał Elbląski m. Dłużyna

Lub Jeziorko Miejskie Pasłęk

Koło Pasłęk

3

 

Puchar Koła PZW

Gronowo Elbląskie

14.08.2022 r.

Rzeka Wisła m. Drewnica

Koło Gronowo Elbl.

4

 

Puchar Koła PZW Sielanka Elbląg

11.09.2022 r.

Rzeka Elbląg m. Elbląg przy oczyszczalni

Koło Sielanka Elbląg

5

Memoriał Marka Kalisza

Zakończenie cyklu

16.10.2022 r.

Rzeka Elbląg m. Elbląg

Koło Elektrociepłownia Elbląg

Feederowe Grand Prix Okręgu 2022

1

Puchar Koła Nowy Dwór Gd.

19.06.2022 r.

Rzeka Nogat m. Kępki (żwirownia)

Koło Nowy Dwór Gd.

2

Puchar Koła Sielanka Elbląg

04.09.2022 r.

Rzeka Elbląg – Elbląg przy oczyszczalni

Koło Sielanka Elbląg

3

Puchar Koła Pasłęk

06.11.2022 r.

Rzeka Elbląg – Bulwar

Lub Jeziorko Miejskie Pasłęk

Koło Pasłęk

 

Ostateczna lista teamów uprawnionych do spotkania w dniu 21.11.2021 r. na bazie wędkarskiej Węgle - Żukowo

Ostateczna lista teamów uprawnionych do uczestniczenia w spotkaniu integracyjnym na bazie wędkarskiej Węgle- Żukowo w dniu 21.11.2021 r.

1 MANYFIK TEAM ŻUŁAWY

2 TEAM WADECKI LIBIATOWSKI

3 COVID TEAM

4 PARASOLKI TEAM

5 INFINITI FISHING TEAM

6 TEAM BRANIEWO

7 TEAM AC/DC

8 TEAM STARTBAIT

9 TEAM FALKENBERG

10 BRYGADA RR

11 TEAM CALAMUS

12 RYDZYK SKŁAD

13 WOWAST TEAM

Zbiórka uczestników spotkania na bazie Węgle Żukowo o godz. 7.00.

Zarząd Okręgu PZW w Elblągu informuje...

Zarząd Okręgu PZW w Elblągu informuje, że zgodnie z kalendarzem imprez okręgowych w dniu 21.11.2021 na bazie wędkarskiej Węgle - Żukowo odbędzie się spotkanie integracyjne połączone z wędkowaniem.

Lista teamów uprawnionych do uczestniczenia w spotkaniu integracyjnym na bazie wędkarskiej Węgle- Żukowo w dniu 21.11.2021 r.

1 MANYFIK TEAM ŻUŁAWY

2 TEAM WADECKI LIBIATOWSKI

3 COVID TEAM

4 PARASOLKI TEAM

5 MSSK OKOŃ ŻUŁAWY

6 INFINITI FISHING TEAM

7 TEAM BRANIEWO

8 TEAM AC/DC

9 TEAM STARTBAIT

10 TEAM FALKENBERG

11 BRYGADA RR

12 TEAM CALAMUS

13 RYDZYK SKŁAD

Prosimy o potwierdzenie obecności na spotkaniu lub rezygnacji z rezerwacji łodzi do dnia 15.11.2021 r. do godz. 15.30 na adres sport@pzw.elblag.pl . W dniu 16.11.2021 r. zostanie opublikowana ostateczna lista teamów uprawnionych do wędkowania w dniu 21.11.2021 r.

Komunikat nr 2 - Losowanie numerów startowych teamów na zawody w dniu 24.10.2021

L.p. TEAM Nazwisko i Imię
zawodników
Status
zawodnika
Numer
startowy
1 WOWAST TEAM FRĄCKIEWICZ Wojciech,   DZIUGIEŁ Waldemar I 1
2 KUBERO TEAM KAPUŚCIŃSKI Jakub,   GRABOWSKI Tomasz I 2
3 TEAM JĘDRZEJEWSKI SOBCZAK JĘDRZEJEWSKI Łukasz,   SOBCZAK Arkadiusz I 3
4 RYDZYK SKŁAD SERAFIN Maciej,   STANIUCHA Grzegorz I 4
5 TEAM FALKENBERG FALKENBERG Katarzyna,   FALKENBERG Robert I 5
6 PARASOLKI TEAM CHOMICZ Michał,   CHOMICZ Stefan I 6
7 TEAM STARTBAIT DOBA Adam,   TARASIUK Dominik I 7
8 TEAM PRABUTY RESZKA Rafał,   MROZIŃSKI Adam I 8
9 COVID TEAM BUKOJEMSKI Mateusz,   PAJEWSKI Andrzej I 9
10 MANYFIK TEAM ŻUŁAWY SKUBISZ Tomasz,   SZARKOWSKI Robert I 10
11 TEAM DRAGON ELBLĄG ELSPIN CHWIEJ Ireneusz,   PALIŃSKI Jarosław I 11
12 TEAM BRACIA SZYMANIEC Adam,   SZYMANIEC Wojciech I 12
13 ESCOTE TEAM BODZIACKI Jarosław,   FEDORCZYK Bogusław I 13
14 MSSK OKOŃ ŻUŁAWY WIRKUS Marek,   ZAJĄC Jan I 14
15 NIEPROFESJONALNY TEAM CENACEWICZ Kamil,   PRÓCHNICKI Kacper I 15
16 BRYGADA RR DĄBROWSKI Radosław,   ZIELONKA Rafał I 16
17 KOLEDZY TEAM BIELAWSKI Henryk,   KACZYŃSKI Tomasz I 17
18 TEAM BRANIEWO CIECIERSKI Paweł,   OCHAB Leszek I 18
19 AMS FISHING TEAM SADOWSKI Artur,   STRĄK Michał I 19
20 TEAM PRABUTY II ROŻNIAK Sławomir,   SZARAMA Michał I 20
21 TEAM GARNIZON MALBORK PRZYBYTKOWSKA Lucyna,   PRZYBYTKOWSKI Paweł I 21
22 INFINITI FISHING TEAM BRULIŃSKI Arkadiusz,   ZIENKIEWICZ Dariusz I 22
23 TEAM WADECKI LIBIATOWSKI LIBIATOWSKI Rafał,   WADECKI Potr I 23
24 TEAM MĘKA i JONASZ ZIELIŃSKI Krzysztof,   ŻURAWSKI Sylwester I 24
25 TEAM AC/DC DOBRZAŃSKI Tomasz,   FEDUS Dariusz I 25
26 TEAM FISHING KAPI ELBLĄG KAMIŃSKI Łukasz,   WRÓBLEWSKI Sebastian I 26
27 PP TEAM BADZIĄG Paweł,   CIEŚLA Piotr I 27
28 TEAM CALAMUS GĄSAK Marcin,   PRZEZPOLEWSKI Bogdan I 28
29 TEAM 60+ PIETRYKA Marek,   WRZOSEK Wiesław I 29