fister1

Zapowiedzi

Komunikat - 3 zawody spławikowe z cyklu Grand Prix Okręgu 2022

Elbląg 04.08.2022 r.

 

Zarządy Kół PZW

- wszystkie -

Zarząd Okręgu PZW w Elblągu wraz z Zarządem Koła PZW w Gronowie Elbląskim zaprasza do wzięcia udziału w spławikowych zawodach wędkarskich z cyklu Grand Prix Okręgu 2022

o Puchar Koła Gronowo Elbląskie

 które odbędą się w dniu 14.08.2022. na Wiśle w m. Drewnica

Czytaj więcej...

Informacja OKS w sprawie Feederowych Mistrzostw Okręgu

Okręgowy Kapitanat Sportowy informuje, że ze względu na małą ilość zgłoszonych przez Zarządy Kół reprezentantów na Feederowe Mistrzostwa Okręgu, mające się odbyć w dniach 6-7.08.2022 roku, zawody zostają odwołane.

Jednocześnie przypominamy, ze drugie zawody feederowe z cyklu Grand Prix Okręgu odbędą się w dniu 04.09.2022 r. Prosimy zawodników o śledzenie naszej strony internetowej w celu zapoznania się z komunikatem na te zawody.

Iwona Smilgin

Sekretarz OKS

Komunikat nr 1 Feederowe Mistrzostwa Okręgu PZW Elbląg na rok 2022

Miejsce Mistrzostw – 06-07.08.2022 – rzeka Elbląg - Bulwar

Zawody zostaną rozegrane zgodnie z aktualnie obowiązującymi „Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego cz. II 9” jako zawody dwuturowe, w klasyfikacji indywidualnej.

Nagrody:
- Puchary, medale – dla trzech pierwszych miejsc.
- Dyplomy – do VI miejsca włącznie

Zgłoszenia do zawodów
– Zarządy Kół zgłaszają zawodników drogą elektroniczną na adres: sport@pzw.elblag.pl podając imię i nazwisko zawodnika, trenera, nr i nazwę Koła PZW, które reprezentuje. Zgłoszeń należy dokonać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 03.08.2022.
– Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest dołączenie do karty zgłoszenia protokołu z odbytych Mistrzostw Koła. Zawodnicy bez spełnienia tego formalnego wymogu nie zostaną dopuszczeni do startu w Mistrzostwach Okręgu. W przypadkach szczególnych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 500077670

Czytaj więcej...

Komunikat XXXVII Spinningowe Mistrzostwa Okręgu Elbląskiego PZW 03.07.2022 r. Rzeka Wisła m. Lisewo Malborskie ( z brzegu)

Zgodnie z informacja OKS  z dnia 25.06.2022 r. w dniu 03.07.2022 r. rozegrana zostanie I tura XXXVII Spinningowych Mistrzostw Okręgu Elbląskiego PZW.

Organizator : ZO PZW w Elblągu.


Informacje organizacyjne
Zawody zostaną rozegrane z brzegu w klasyfikacji indywidualnej w dwóch turach: I tura w dniu 3.07.2022 r. II tura w roku 2023, po której zostanie wyłoniony Mistrz Okręgu na rok 2023.
Zawody zostaną zorganizowane przy zgłoszeniu z eliminacji w Kołach minimum 10 zawodników.
Każdy zawodnik musi posiadać siatkę do przechowywania ryb w stanie żywym.
Zawody zostaną rozegrane na „żywej rybie” zgodnie  z Zasadami  Organizacji Sportu Wędkarskiego PZW.
Losowanie numerów startowych zostanie przeprowadzone komputerowo przed każda turą zawodów.
 Udział w zawodach:
Udział w zawodach mają:
- aktualny Spinningowy Mistrz Okręgu
- aktualni Mistrzowie Kół (do zgłoszenia należy dołączyć protokół z zawodów mistrzowskich w kołach)


Nagrody po zakończeniu II tury Mistrzostw. 3 pierwsze miejsca w klasyfikacji indywidualnej zostaną nagrodzone pucharami i dyplomami, miejsca 4-6 zostaną wyróżnione dyplomami.

 

Czytaj więcej...

Wynik losowania komisyjnego numerów startowych teamów na zawody GPO Teamów 12.06.2022 r.

Wynik losowania numerów startowych teamów/łodzi na zawody 12.06.2022 r. na rzece Martwej Wiśle.

L.p. TEAM Nazwisko i Imię
zawodników
Status
zawodnika
Numer
startowy
1 TEAM CALAMUS GĄSAK Marcin
PRZEZPOLEWSKI Bogdan
D 1
2 TEAM GŁUPI i GŁUPSZY SIEŃSKI Tomasz
SOBCZAK Łukasz
D 2
3 TEAM ŁUKASZE BINKOWSKI Łukasz
NAZAREWICZ Łukasz
D 3
4 BRYGADA RR DĄBROWSKI Radosław
ZIELONKA Rafał
D 4
5 TEAM M.CH.M. CHANAS Marek
CHANAS Mirosław
D 5
6 TEAM ZANDER AFTOMONKIN Damian
KAŹMIERCZAK Michał
D 6
7 TEAM KANALARZE PRZYBYTKOWSKI Paweł
SUSZYŃSKI Michał
D 7
8 ABDUL I AHMED AL-EZJEB SERAFIN Maciej
STANIUCHA Grzegorz
D 8
9 TEAM STARE POLE 1 ZIELIŃSKI Krzysztof
LUBOMSKI Robert
D 9
10 CHOMIKI TEAM CHOMICZ Michał
CHOMICZ Stefan
D 10
11 JĘDRZEJEWSKI SOBCZAK JĘDRZEJEWSKI Łukasz
SOBCZAK Arkadiusz
D 11
12 R.M.TEAM LIBIATOWSKI Rafał
STAWICKI Mateusz
D 12
13 TEAM FISHING KAPI ELBLĄG KALISZ Wojciech
WRÓBLEWSKI Sebastian
D 13
14 TEAM 60+ PIETRYKA Marek
WRZOSEK Wiesław
D 14
15 MANYFIK TEAM ŻUŁAWY SKUBISZ Tomasz
SZARKOWSKI Robert
D 15
16 TEAM BARBARZYŃCY MATLEWSKI Marcin
ŻARSKI Ariel
D 16
17 TEAM DRAGON  ELSPIN ELBLĄG KUBASIEWICZ Sławomir
PALIŃSKI Jarosław
D 17
18 TEAM FALKENBERG FALKENBERG Robert
FALKENBERG Katarzyna
D 18
19 TEAM JĘDRO-HEŃO BIELAWSKI Henryk
JAROŃSKI Andrzej
D 19
20 DOBA & TARASIUK TEAM ELSPIN DOBA Adam
TARASIUK Dominik
D 20
21 TEAM PRABUTY I MAJEWSKI Jacek
SZARAMA Michał
D 21
22 ESCOTE TEAM BODZIACKI Jarosław
FEDORCZYK Bogusław
D 22
23 TEAM PASŁĘK BRULIŃSKI ARKADIUSZ
ZIENKIEWICZ Dariusz
D 23
24 MSKS OKOŃ ŻUŁAWY BENEDYKCIUK Łukasz
WIRKUS Marek
D 24
25 MARIACHI DZIUGIEŁ Waldemar
FRĄCKIEWICZ Wojciech
D 25
26 INFLACJA TEAM BUKOJEMSKI Mateusz
PAJEWSKI Andrzej
D 26
27 TEAM WYRWIPAŁKI DUMKIEWICZ Ireneusz
DOBRZAŃSKI Tomasz
D 27
28 TEAM PRABUTY DRYPA Jarosław
RESZKA Rafał
D 28
29 TEAM TECH DIAMEN MROZIŃSKI Adam
RESZKA Michał
D 29
30 TURBO DĘTKA EBERTOWSKI Krzysztof
PYSZ Bartosz
D 30
31 TEAM BRACIA SZYMANIEC Wojciech
SZYMANIEC Adam
D 31
32 TEAM BRANIEWO CIECIERSKI Paweł
OCHAB Leszek
D 32