baner750x100

Zapowiedzi

1 zawody spławikowe z cyklu Grand Prix Okręgu 2020

Zarząd Okręgu PZW w Elblągu wraz z Zarządem Koła PZW w Nowym Dworze Gdańskim zaprasza do wzięcia udziału w spławikowych zawodach wędkarskich z cyklu Grand Prix Okręgu 2020

o „Puchar Koła PZW w Nowym Dworze Gdańskim”

które odbędą się w dniu 29.03.2020 r. - rzeka Tuga w m. Żelichowo.

Czytaj więcej...

Komunikat - Spławikowe Zawody dla Sedziów Dyscyplin Wędkarskich

Zarządy Kół PZW

- wszystkie -

 

Zarząd Okręgu PZW w Elblągu zaprasza aktywnych sędziów dyscyplin wędkarskich, wytypowanych przez Zarządy Kół, jako wyróżniających się w pracy przy organizacji i prowadzeniu zawodów wędkarskich, na

 

Spławikowe Zawody Wędkarskie dla Sędziów Dyscyplin Wędkarskich

 

które odbędą się w dniu 22 marca 2020 r. na rzece Elbląg w miejscowości Elbląg na Bulwarze Zygmunta Augusta ( biuro zawodów od ul. Warszawskiej)

 

Program zawodów:

700 –zbiórka przy rzece Elbląg w Elblągu ( od ul. Warszawskiej) szkolenie z zakresu zmian w Zasadach Organizacji Sportu Wędkarskiego, sprawdzenie listy, losowanie stanowisk

745 – 900 – czas przygotowawczy

900 – 1300 – zawody

1300 – 14.00 - ważenie ryb praca Komisji Sędziowskiej

1400 – ogłoszenie wyników, posiłek

Prosimy Zarządy Kół o przesłanie list sędziów uczestniczących w zawodach,                    w nieprzekraczalnym terminie, do dnia 19.03.2020 r. na adres ZO PZW w Elblągu ul. Sukiennicza 10 82-300 Elbląg, e-mail sport@pzw.elblag.pl, tel.500077670. Organizator zawodów zastrzega sobie prawo do prowadzenia zmian w programie godzinowym i o ile takie będą, zawodnicy zostaną o nich poinformowani na odprawie technicznej.

 

Informacja o wiosennej sesji egzaminacyjnej na licencje sędziów dyscyplin wędkarskich

Okręgowe Kolegium Sędziowskie informuje, że egzamin na licencje sędziów dyscyplin wędkarskich oraz szkolenie z zakresu zasad organizacji sportu wędkarskiego odbedzie się w dniu 07.03.2020 r. w siedzibie ZO w Elblagu przy ul Sukienniczej 10 -  godz. 10.00 - szkolenie, godz. 11.30 - egzamin.

Prosimy kandydatów o zgłaszanie sie do dnia 5.03.2020 r. na adres - sport@pzw.elblag.pl.

Informacja o rezerwacji łowisk na 2020 rok.

Uwaga: Terminarz imprez krajowych organizowanych przez Okręg PZW w Elblągu oraz terminarz imprez okręgowych zostanie opublikowany  dnia 10 stycznia 2020 r.

Po zapoznaniu się z terminarzem, koła i kluby Okręgu Elbląskiego mogą rezerwować łowiska na swoje imprezy.

Natomiast rezerwacje łowisk dla kół i klubów z innych okręgów będą przyjmowane od dnia 3 lutego 2020 roku.

Wynik losowania par zawodników na 5 zawody spinningowe z cyklu Grand Prix Okręgu 17.11.2019 r.

Lista wylosowanych par zawodników i numerów łodzi na zawody w dniu 17.11.2019 r.

L.p.

Klub, Koło PZW

Imię i Nazwisko

Status
zawodnika

Numer
startowy

Numer
łodzi

1

Koło STARE POLE IV

JAROŃSKI Andrzej

I

10

1

2

Koło POLICJA I Elbląg

STANIUCHA Grzegorz

I

14

1

3

Koło BRANIEWO II

OCHAB Leszek

I

17

2

4

Koło MIASTO ŚRÓDMIEŚCIE Elblag

GĄSAK Marcin

I

18

2

5

Koło GRONOWO Elbląskie II

BUKOJEMSKI Mateusz

I

3

3

6

Koło STARE POLE III

ŻURAWSKI Sylwester

I

20

3

7

Koło BRANIEWO II

CIECIERSKI Paweł

I

12

4

8

Koło POLICJA Elbląg

ZIELONKA Rafał

I

26

4

9

Koło STARE POLE III

ZIELIŃSKI Krzysztof

I

7

5

10

Koło ZAMECH Elbląg

SOBCZAK Łukasz

I

8

5

11

Koło PASŁĘK

ZIENKIEWICZ Dariusz

I

11

6

12

Koło NOWY DWÓR Gdański

DOBA Adam

I

23

6

13

Koło ZESPÓŁ SZKÓŁ Sztum

MATLEWSKI Marcin

I

16

7

14

Koło NOWY DWÓR Gdański

BIELAWSKI Henryk

I

19

7

15

Koło GRONOWO Elbląskie II

PAJEWSKI Andrzej

I

22

8

16

Koło Zamech

SŁOMCZYŃSKI Artur

I

25

8

17

Koło STARE POLE II

CHANAS Mirosław

I

6

9

18

Koło SIELANKA Elbląg

WOJCIECHOWICZ Maksymilian

I

15

9

19

Koło MIASTO ŚRÓDMIEŚCIE Elblag

PRZEZPOLEWSKI Bogdan

I

2

10

20

Koło Kwidzyn

LIBIATOWSKI Rafał

I

4

10

21

Koło PASŁĘK

BRULIŃSKI Arkadiusz

I

13

11

22

Koło ELEKTROCIEPŁOWNIA I Elbląg

OLIWIECKI Jacek

I

21

11

23

Koło ZAMECH Elbląg

SIEŃSKI Tomasz

I

5

12

24

Koło GRONOWO Elbląskie I

FALKENBERG Robert

I

9

12

25

Koło KWIDZYN

WADECKI Piotr

I

1

13

26

Koło BRANIEWO I

DZIUGIEŁ Waldemar

I

24

13