baner750x100

Zapowiedzi

Wyniki losowania par zawodników i numerów łodzi na 18.11.2018 r.

L.p.

Klub, Koło PZW

Imię i Nazwisko

Status
zawodnika

Numer
startowy

Numer
łodzi

1

Koło ZAMECH Elbląg

SIEŃSKI Tomasz

I

11

1

2

Koło GARNIZON Malbork I

RZEŹNIK Ryszard

I

13

1

3

Koło ZAMECH Elbląg

SOBCZAK Łukasz

I

5

2

4

Koło GARNIZON Malbork III

ŻARSKI Ariel

I

10

2

5

Koło ZESPÓŁ SZKÓŁ Sztum

KULAS Grzegorz

I

8

3

6

Koło BRANIEWO

DZIUGIEŁ Waldemar

I

18

3

7

Koło KWIDZYN

SINKIEWICZ Tomasz

I

7

4

8

Koło STARE POLE I

CHANAS Mirosław

I

12

4

9

Koło KWIDZYN

LIBIATOWSKI Rafał

I

19

5

10

Super Grupa

SMILGIN Maciej

I

23

5

11

Koło ZAMECH Elbląg

GĄSAK Marcin

I

3

6

12

Koło BRANIEWO

OCHAB Leszek

I

16

6

13

Koło STARE POLE III

GRUNWALD Wojciech

I

15

7

14

Koło SPECIAL Elbląg

SZARKOWSKI Robert

I

17

7

15

Koło STARE POLE

ŻURAWSKI Sylwester

I

2

8

16

Koło NOWY DWÓR Gdański

DOBA Adam

I

20

8

17

Super Grupa

LICHOCIŃSKI Piotr

I

9

9

18

Koło ZESPÓŁ SZKÓŁ Sztum

MATLEWSKI Marcin

I

22

9

19

Koło GRONOWO Elbląskie II

FALKENBERG Robert

I

1

10

20

Koło MIASTO-ŚRÓDMIEŚCIE

PRZEZPOLEWSKI Bogdan

I

24

10

21

Koło TWISTER Susz I

FEDUS Dariusz

I

14

11

22

Koło GARNIZON Malbork II

ZAKRZEWSKI Kamil

I

21

11

23

Koło GARNIZON Malbork I

SUSZYŃSKI Michał

I

4

12

24

Koło MŁYNARY II

OLEKSÓW Wojciech

I

6

12

Spotkanie wędkarskie na bazie Węgle- Żukowo w dniu 18 listopada 2018 roku

Zarząd Okręgu informuje zawodników uprawnionych do spotkania na Bazie Węgle-Żukowo w dniu 18.11.2018r. że planuje się zbiórkę o godz. 7.00, wędkowanie od godz. 8.00 do godz. 15.00.

Nadanie numerów łodziom nastąpi w dniu zawodów od godz. 6.30 w drodze losowania.

Lista par zawodników i numerów łodzi zostanie rozlosowana i opublikowana na stronie okregu w dniu 15.11.2018 roku. Do dnia 14.11.2018 r. proszę o potwierdzenie udziału nr tel. 609006207.

Wiceprezes ds. Sportu - Zbigniew Chrzanowski

 

4 zawody spinningowe z cyklu Grand Prix Okręgu

Zarząd Okręgu PZW w Elblągu informuje, że kolejne okręgowe zawody spinningowe z cyklu GP Okręgu odbędą się 04.11.2018 na rzece Nogat w m. Letniki.

Czytaj więcej...

6 zawody spławikowe z cyklu GPx Okręgu oraz zakończenie cyklu

Elbląg 20.10.2018r.

 

Zarządy Kół PZW

- wszystkie -

 

Zarząd Okręgu PZW w Elblągu wraz z Zarządem Koła PZW Elektrociepłownia Elbląg zaprasza do wzięcia udziału w spławikowych zawodach wędkarskich z cyklu Grand Prix Okręgu 2018

 

Memoriał Marka Kalisza

 

które odbędą się w dniu 28.10.2018. na rzece Elbląg w Elblągu

Czytaj więcej...

Losowanie numerów łodzi i par zawodników na II turę Spinningowych Mistrzostw Okręgu

1

Koło STARE POLE

ZIELIŃSKI Krzysztof

I

4

1

2

Koło BRANIEWO

DZIUGIEŁ Waldemar

I

8

1

3

Koło STARE POLE

WALA Grzegorz

I

5

2

4

Koło GARNIZON Malbork

RZEŹNIK Ryszard

I

29

2

5

Koło NOWY DWÓR Gdański

BIELAWSKI Henryk

I

9

3

6

Koło STARE POLE

RICHERT Patryk

I

13

3

7

Koło KWIDZYN

LIBIATOWSKI Rafał

I

6

4

8

Koło PASŁĘK

KONCZEWSKI Jakub

I

1

4

9

Koło GRONOWO Elbląskie

PAJEWSKI Andrzej

I

23

5

10

Koło MŁYNARY

ŁUŹNY Roman

I

26

5

11

Koło ZESPÓŁ SZKÓŁ Sztum

MIRECKI Łukasz

I

7

6

12

Koło ENERGETYK Elbląg

ZIMIŃSKI Artur

I

22

6

13

Koło GARNIZON Malbork

PORWICKI Piotr

I

25

7

14

Koło ZESPÓŁ SZKÓŁ Sztum

MATLEWSKI Marcin

I

18

7

15

Koło Twister Susz

FEDUS Dariusz

I

11

8

16

Koło ELEKTROCIEPŁOWNIA Elbląg

OLIWIECKI Jacek

I

28

8

17

Koło STARE POLE

ŻURAWSKI Sylwester

I

27

9

18

Koło GARNIZON Malbork I

SUSZYŃSKI Michał

I

14

9

19

Koło NOWY DWÓR Gdański

DOBA Adam

I

20

10

20

Koło MIASTO-ŚRÓDMIEŚCIE Elbląg

LICHOCIŃSKI Piotr

I

24

10

21

Koło MIASTO-ŚRÓDMIEŚCIE Elbląg

PRZEZPOLEWSKI Bogdan

I

19

11

22

Koło BRANIEWO

OCHAB Leszek

I

2

11

23

Koło SPECIAL Elbląg

SKUBISZ Tomasz

I

17

12

24

Koło NOWY DWÓR Gdański

KORALEWSKI Kamil

I

16

12

25

Koło ZESPÓŁ SZKÓŁ Sztum

DORNA Arkadiusz

I

12

13

26

Koło ZAMECH Elbląg

SŁOMCZYŃSKI Artur

I

15

13

27

Koło GARNIZON Malbork

WIRKUS Marek

I

10

14

28

Koło MIASTO-ŚRÓDMIEŚCIE Elbląg

GĄSAK Marcin

I

3

14

29

Koło ZAMECH Elbląg

SOBCZAK Łukasz

I

21

15