baner750x100

Zapowiedzi

II integracyjne zawody Spławikowe dla dzieci i ich opiekunów

zawodyZarząd Okręgu  Polskiego Związku Wędkarskiego w Elblągu wraz z Zarządem Koła PZW w Prabutach informuje, w dniu 22 lipca 2018 roku odbędą się II Integracyjne Zawody Spławikowe dla dzieci i ich opiekunów.
Zawody zostaną zorganizowane na jeziorze Sowica w Prabutach.
Sędzią Głównym zawodów będzie członek Rady do Spraw Młodzieży, Sędzia Klasy Krajowej – Ryszard Kisiel.
Zabezpieczenie terenu zawodów oraz wyznaczenie sędziów kontrolnych pozostaje w gestii Zarządu Koła PZW w Prabutach.
Zawody zostaną rozegrane w konwencji integracyjnej – dziecko ( do 14 lat) i opiekun łowią na 2 wędki na wyznaczonym stanowisku do wspólnej siatki.

Czytaj więcej...

2 zawody spinningowe z cyklu Grand Prix Okręgu 2018

Zarząd Okręgu PZW w Elblągu informuje, że drugie okręgowe zawody spinningowe z cyklu GP Okręgu odbędą się 29.07.2018 r. na rzece Wiśle w m. Bystrze.

Czytaj więcej...

2 zawody spławikowe z cyklu Grand Prix Okręgu 2018

Zarządy Kół PZW

- wszystkie -

 

Zarząd Okręgu PZW w Elblągu wraz z Zarządem Koła PZW Sztutowo zaprasza do wzięcia udziału w spławikowych zawodach wędkarskich z cyklu Grand Prix Okręgu 2018

o Puchar Sztutowa

 

które odbędą się w dniu 17.06.2018. na rzece Wiśle Królewieckiej w m. Sztutowo.

Nagrodami będą dyplomy oraz upominki rzeczowe.

Czytaj więcej...

Losowanie numerów łodzi i obsad na 6 maja 2018 roku

Sektor "A"

Klub, Koło PZW

Nazwisko i Imię

Numer
startowy

Numer
łodzi

Koło KWIDZYN

SINKIEWICZ Tomasz

13

1

Koło NOWY DWÓR Gdański

DOBA Adam

18

1

Koło GARNIZON Malbork II

DĄBROWSKI Roman

11

2

Koło TWISTER Susz I

DUMKIEWICZ Ireneusz

14

2

Koło SPECIAL Elbląg

SZARKOWSKI Robert

17

3

Koło STARE POLE I

CHANAS Mirosław

22

3

Koło STARE POLE II

ŁAPACZ Józef

6

4

Koło GARNIZON Malbork III

ŻARSKI Ariel

8

4

Koło GRONOWO Elbląskie II

DĄBROWSKI Radosław

1

5

Koło MIASTO-ŚREDMIEŚCIE Elbląg

GĄSAK Marcin

9

5

Koło ZESPÓŁ SZKÓŁ Sztum

KULAS Grzegorz

16

6

Koło STARY GARNIZON

SZYMKOWIAK Szymon

21

6

Super Grupa

LICHOCIŃSKI Piotr

2

7

Koło STARE POLE III

JAROŃSKI Andrzej

5

7

Koło ZAMECH Elbląg

SIEŃSKI Tomasz

15

8

Koło STARE POLE

ŻURAWSKI Sylwester

24

8

Koło BRANIEWO

OCHAB Leszek

4

9

Koło TWISTER Susz III

WINNICKI Rafał

20

9

Koło GRONOWO Elbląskie I

PAJEWSKI Andrzej

7

10

Koło GARNIZON Malbork I

RZEŹNIK Ryszard

12

10

Koło MŁYNARY I

KACZYŃSKI Tomasz

3

11

Koło SIELANKA Elbląg

KUBASIEWICZ Sławomir

19

11

Koło MŁYNARY II

OLEKSÓW Wojciech

10

12

Koło TWISTER Susz II

CZAJKOWSKI Marek

23

12

 

 

Sektor "B"

Klub, Koło PZW

Nazwisko i Imię

Numer
startowy

Numer
łodzi

 

Koło SPECIAL Elbląg

SKUBISZ Tomasz

31

13

 

Koło MŁYNARY II

WIERCIŃSKI Piotr

40

13

 

Koło STARE POLE III

GRUNWALD Wojciech

32

14

 

Koło NOWY DWÓR Gdański

RUBINOWSKI Mateusz

49

14

 

Koło ZAMECH Elbląg

SOBCZAK Łukasz

38

15

 

Koło GARNIZON Malbork I

SUSZYŃSKI Michał

45

15

 

Koło ZESPÓŁ SZKÓŁ Sztum

MATLEWSKI Marcin

30

16

 

Koło GARNIZON Malbork

ZAMŁYŃSKI Piotr

50

16

 

Koło BRANIEWO

DZIUGIEŁ Waldemar

33

17

 

Koło STARE POLE I

CHANAS Marek

37

17

 

Koło GARNIZON Malbork III

SZLOSOWSKI Tomasz

34

18

 

Koło NOWY DWÓR Gdański

BIELAWSKI Henryk

39

18

 

Koło MIASTO-ŚREDMIEŚCIE Elbląg

PRZEZPOLEWSKI Bogdan

46

19

 

Koło GRONOWO Elbląskie I

BUKOJEMSKI Mateusz

47

19

 

Koło KWIDZYN

LIBIATOWSKI Rafał

26

20

 

Super Grupa

SMILGIN Maciej

44

20

 

Koło GARNIZON Malbork

WIRKUS Marek

29

21

 

Koło TWISTER Susz III

WOJNAROWSKI Jerzy

43

21

 

Koło STARE POLE II

WALA Grzegorz

41

22

 

Koło TWISTER Susz I

FEDUS Dariusz

42

22

 

Koło GRONOWO Elbląskie II

FALKENBERG Robert

36

23

 

Koło MŁYNARY I

FRĄCKIEWICZ Wojciech

48

23

 

Koło GARNIZON Malbork II

ZAKRZEWSKI Kamil

27

24

 

Koło BRANIEWO

CIECIERSKI Paweł

28

24

 

Koło TWISTER Susz II

SZELBRACIKOWSKI Roman

25

25

 

Koło STARY GARNIZON

PYSZ Bartosz

35

25

 

Komunikat nr 1 Spławikowe Mistrzostwa Okręgu PZW Elbląg na rok 2018 w kategorii: U15, U20, 55+

Termin Mistrzostw

–        tura I         12.05.2018

–        tura II        13.05.2018

Miejsce Mistrzostw

–        I tura - rzeka Elbląg - Bulwar


–        II tura – rzeka Elbląg - Bulwar

Regulamin zawodów

–        zawody rozgrywane w dwóch turach

–        w kategoriach: kadetów U15, juniorów U20, weteranów 55+

Czytaj więcej...