fister1

Spławikowe Grand Prix Elbląga 2013 - wyniki

Spławikowe Grand Prix Elblaga 2013 – klasyfikacja generalna seniorów i młodzieży do lat 18

 

LP/M

Nazwisko i imię

Koło / Klub

Rezultat

Pkty

Waga

1

Pecyna Maciej

Braniewo

64

9270

2

Siemiętkowski Andrzej

Zamech

62,5

10645

3

Hryckiewicz Adam

Zamech

61

7690

4

Ceglewski Wiesław

Mytych

60

8415

5

Kublik Rafał

Zamech

54

8880

6

Swat Antoni

Specjal

52,5

8870

7

Zalewski Mieczysław

Gronowo

47

7605

8

Kruczkowski Edward

Sztutowo

46

7770

9

Bogdanowicz Mirosław

Braniewo

42

3550

10 

Siółkowski Piotr

Zamech

36

6740

11

Mikuła Fabian

Elektrociepłownia

36

6390

12

Dzięgielewski Krzysztof

Szyleny

34

5720

13

Migdalski Dariusz

Zamech

33

3825

14

Żytkiewicz Krzysztof

Pasłęk

32

8030

15

Pater Edmund

Zamech

31,5

4725

16

Chodziński Tomasz

Śródmieście

31

6550

17

Okoń Roman

Cukrownia

31

4030

18

Proszowski Adam

Rychliki

29,5

4235

19

Kirschnick Wojciech

Elbląg Miasto

29

5750

20

Mróz Jan

Zamech

28

6165

21

Cichocki Tadeusz

Rychliki

25

3305

22

Gryga Grzegorz

Gronowo

23

3695

23

Różański Łukasz

Braniewo

19

3085

24

Nadolski Radosław

Elbląg Miasto

18

5100

25

Stańczak Karol

Pasłęk

17

6185

26

Zajączkowski Stanisław

Pasłęk

15,5

2315

27

Cywiński Mieczysław

Zamech

8,5

40

28

Tyburski Wojciech

Rychliki

8

3070

29

Frąckiewicz Jan

Sztutowo

8

820

30

Rogowski Bogusław

Elblag Miasto

7

2955

31

Marinow Janko

Sielanka

7

2650

32

Szczodrowski Jerzy

Elbląg Miasto

7

505

33

Toruński Rafał

Braniewo

6

2660

34

Krupiński Grzegorz

Stare Pole

6

790

35

Stasiak Łukasz

Pasłęk

5,5

475

36

Jarzyński Kazimierz

Pasłęk

4

1975

37

Madej Jan

Sztutowo

4

1375

38

Kos Wiesław

Zamech

2,5

10

39

Pieniężny Wojciech

Cukrownia

2

1485

40

Krupiński Kamil

Cukrownia

2

665

41

Maciejewski Maciej

Braniewo

1

2790

42

Nazih

Sztutowo

1

1720

43

Kud Mariusz

Cukrownia

0

2075

44

Kutowski Sebastian

Sielanka

0

1230

45

Arowicz Aleksander

Sztutowo

0

495

46

Mularczyk Tomasz

Nowy Dwór Gd.

0

310

47

Kirschnick Tomasz

Elbląg Miasto

0

245

48

Zakrzewski Dariusz

Braniewo

0

210

49

Minta Krzysztof

Nowy Dwór Gd.

0

95

50

Pulman Edward

Orneta

0

60

51

Bałaziński Jan

Cukrownia

0

0

52

Kukliński Michał

Pasłęk

0

0

53

Słomczyński Tadeusz

Zamech

0

0

54

Bogdziel Jerzy

Specjal

0

0

55

Miałkowski Antoni

Orneta

0

0

Klasyfikacja generalna młodzieży do lat 18

LP/M

Nazwisko i imię

Koło / Klub

Rezultat

P-y

Waga

1

Jaworski Karol

Braniewo

76

5235

2

Borda Marcin

Stare Pole

75

1875

3

Kukliński Krzysztof

Pasłek

59

3310

4

Szmuda Karol

Elbląg Miasto

34

580

5

Szuca Kamil

ZS Sztum

37

1695

6

Juszkiewicz Magdalena

Zamech

0

0