fister1

Wyniki Spławikowych Mistrzostw Okręgu na rok 2013

Wyniki Spławikowych Mistrzostw Okręgu na rok 2013

Klasyfikacja indywidualna:

Seniorzy:

1.Andrzej Siemiętkowski – Koło Zamech Elbląg – suma miejsc – 3

2.Grzegorz Gryga – Koło Gronowo Elbląskie – suma miejsc – 9

3.Rafał Kublik– Klub „Kleń” – suma miejsc – 11 (suma punktów 3380)

4.Łukasz Stasiak – suma miejsc 11 (suma punktów 3290)

5.Dariusz Migdalski – Klub „Kleń” Mistrz Okręgu 2012– suma miejsc – 12

6.Wiesław Ceglewski – Koło „Mytych” Elbląg – suma miejsc – 14

7.Adam Żyliński – Koło Elektrociepłownia Elbląg– suma miejsc – 16

8.Piotr Siółkowski – Klub „Kleń” – suma miejsc – 19

9.Mariusz Ciepieniak – Koło Energetyk Elbląg– suma miejsc – 20

10.Krzysztof Żytkiewicz – Koło Pasłęk – suma miejsc – 21 (suma punktów 3330)

11.Mirosław Bogdanowicz Koło Braniewo ( lista GP 2012) – suma miejsc – 21 (suma punktów 2635)

12.Tomasz Chodziński – Koło Śródmieście Elbląg– suma miejsc – 25

13.Ryszard Obst – Koło Stegna – suma miejsc – 26

14.Janko Marinov – Koło Sielanka – suma miejsc – 27

15.Karol Stańczak – Klub „Kleń”– suma miejsc – 31

16.Krzysztof Klein – Koło Malbork Garnizon – suma miejsc – 32 ( suma punktów 1260)

17.Kazimierz Żyliński– Koło Młynary – suma miejsc – 32 (suma punktów 1000)

18.Grzegorz Krupiński – Koło Stare Pole – suma miejsc – 33

19.Andrzej Gorzka – Koło ZS Sztum – suma miejsc – 38 (suma punktów 1250)

20.Grzegorz Sochacki - Koło Policja Elbląg– suma miejsc – 38 (suma punktów 400)

21.Radosław Nadolski - Koło Elbląg Miasto – suma miejsc – 41 (suma punktów 1665)

22.Edward Kruczkowski – Koło Sztutowo – suma miejsc – 41 (suma punktów 1225)

23.Krzysztof Łotach – Koło Orneta – suma miejsc – 41 (suma punktów 1040)

24.Jan Mróz – Koło Zamech Elbląg (lista GP 2012)– suma miejsc – 45

25.Jerzy Bogdziel – Koło Specjal Elbląg – niesklasyfikowany – nieobecny w II turze zawodów

26.Jacek Szymański – Koło Koło Nowy Dwór Gdański – niesklasyfikowany – nieobecny w IIzawodów

Młodzież U-23

    1. Marcin Gryga – Koło Gronowo Elbląskie – suma miejsc 2
    2. Damian Świst – Koło Sielanka Elbląg – suma miejsc 4
    3. Tomasz Kirschnick – Koło Elbląg Miasto – suma miejsc 6

Kobiety:

1. Anna Szczodrowska – Koło Elbląg Miasto - suma miejsc - 2

2. Alina Szuryga – Koło Pasłęk – suma miejsc 5 ( 1895 pkt)

3. Jolanta Klein – Koło Malbork Garnizon - suma miejsc – 5 (1465 pkt)

4. Józefa Belawender – Koło Gronowo Elbląskie – suma miejsc – 8

Juniorzy:

1. Krzysztof Kukliński – Koło Pasłęk - suma miejsc -  3 (3015 pkt)

2. Marcin Borda – Koło Stare Pole - suma miejsc – 3 (2630 pkt)

3. Waldemar Mikuła – Koło Gronowo Elbląskie - suma miejsc - 7

4. Adam Dziedzina – Koło Malbork Garnizon - suma miejsc - 8

5. Maciej Szczuka – Koło Stegna - suma miejsc – 12 (545 pkt)

6. Patryk Dalidowicz – Koło Elbląg Miasto - suma miejsc - 12 ( 510 pkt)

7. Jan Cybulski – Koło Stolpłyt Elbląg - suma miejsc – 13

8. Karol Smuda – Koło Elbląg Miasto – suma miejsc - 15,5

9. Krystian Kotecki – Koło ZS Sztum – suma miejsc – 16,5

Kadeci:

1. Patrycja Pawlikowska – Koło Gronowo Elbląskie - suma miejsc - 3

2. Marcel Luźny – Koło Młynary - suma miejsc - 4

3. Karol Jaworski – Koło Braniewo - suma miejsc – 6

4. Wojciech Dalidowicz – Koło Sielanka - suma miejsc – 9

5. Wojciech Banaszkiewicz – Koło Malbork Garnizon – suma miejsc – 10

6. Magdalena Juszkiewicz – Koło Zamech Elbląg – suma miejsc – 12 (brak ryby)

6. Patryk Nadolski – Koło Elbląg Miasto – suma miejsc 12 (brak ryby)

 Klasyfikacja drużynowa: sklasyfikowane zostały tylko drużyny mające reprezentantów w przynajmniej 2 kategoriach

1. Koło PZW Gronowo Elbląskie - suma punktów - 27

2. Koło PZW Pasłęk - suma punktów – 45 (9870 pkt)

3. Koło PZW Zamech Elbląg - suma punktów – 45 (5100 pkt)

4. Koło PZW Malbork Garnizon - suma punktów - 55

5. Koło PZW Sielanka Elbląg- suma punktów - 58

6. Koło PZW Stare Pole - suma punktów - 62

7. Koło PZW Stegna - suma punktów – 64

8. Koło PZW Młynary - suma punktów 66

9. Koło PZW Elbląg Miasto - suma punktów – 70,5

10. Koło PZW ZS Szum - suma punktów – 80,5