baner750x100

Wyniki

Spławikowe GP seniorzy po 1 zawodach

Spławikowe Grand Prix Elbląga 2011 - klasyfikacja po 1 zawodach - seniorzy

LP/M

Nazwisko i imię

Koło / Klub

Suma

10.04.

Pkty

Waga

P-y

Waga

1

Paluszkiewicz Marcin

Kwidzyn

20

2960

20

2960

2

Frąckiewicz Wojciech

Młynary

19

2880

19

2880

3

Szafraniec Adam

Stolpłyt

18

2330

18

2330

4

Stańczak Karol

Pasłęk

17

2325

17

2325

5

Zajączkowski Stanisław

Pasłęk

16

2225

16

2225

6

Siółkowski Piotr

Zamech

15

2160

15

2160

7

Żytkiewicz Krzysztof

Pasłęk

14

2150

14

2150

8

Stasiak Łukasz

Pasłęk

13

1980

13

1980

9

Piróg Arkadiusz

Kwidzyn

12

1935

12

1935

10

Zaworski Jan

Stolpłyt

11

1785

11

1785

11

Hryckiewicz Adam

Zamech

10

1680

10

1680

12

Frąckiewicz Dominik

Młynary

9

1650

9

1650

13

Horoszkiewicz Jacek

Młynary

8

1600

8

1600

14

Zieliński Henryk

Stolpłyt

7

1540

7

1540

15

Skrzypek Tadeusz

Gazownia

6

1405

6

1405

16

Beling Waldemar

Garnizon

5

1395

5

1395

17

Zalewski Mieczysław

Gronowo

4

1335

4

1335

18

Bujak Marcin

Stolpłyt

3

1300

3

1300

19

Kut Mariusz

Cukrownia

2

1230

2

1230

20

Mróz Jan

Zamech

1

1210

1

1210

21

Romejko Henryk

Gazownia

0

1195

0

1195

22

Hainich Oskar

Stolpłyt

0

1165

0

1165

23

Jarzyński Kazimierz

Pasłęk

0

1140

0

1140

24

Okoń Roman

Cukrownia

0

980

0

980

25

Strzałkowski Kazimierz

Młynary

0

970

0

970

26

Brodowski Jan

Młynary

0

910

0

910

27

Perlejewski Antoni

Młynary

0

870

0

870

28

Siemiętkowski Andrzej

Zamech

0

775

0

775

29

Pieniężny Wojciech

Cukrownia

0

685

0

685

30

Tyburski Henryk

Rychliki

0

525

0

525

31

Witkowski Zbigniew

Pasłęk

0

420

0

420

31

Arowicz Aleksander

Sztutowo

0

420

0

420

33

Bejmert Jacek

Gazownia

0

340

0

340

34

Kalinowski Jan

Gazownia

0

265

0

265

35

Śmigowski Robert

E-g Miasto

0

220

0

220

36

Czapla Janusz

Pasłęk

0

180

0

180

37

Bartnikowski Wiesław

Gazownia

0

120

0

120

38

Bukowski Ludwik

E-g Miasto

0

115

0

115

 

Spinningowe Grand Prix 2011 - klasyfikacja po 2 zawodach

Spinningowe Grand Prix Okręgu 2011 - klasyfikacja po 2 zawodach

 

LP/M Nazwisko i imię Koło / Klub Suma 20.03 17.04
Pkty Waga P-y Waga P-y Waga
1 Dziugieł Waldemar Elspin-Milex 28 640 19 460 9 180
2 Ochab Leszek Elspin-Milex 27 5060 20 4900 7 160
3 Zieliński Krzysztof Elspin-Milex 20 1080 0 0 20 1080
4 Kubasiewicz Sławomir Elspin-Milex 19 620 0 0 19 620
5 Sikora Mariusz Okoń-Żuławy 18 600 0 0 18 600
6 Sobczak Łukasz Elspin-Milex 17 400 0 0 17 400
7 Perzyński Sławomir Śródmieście 16 380 0 0 16 380
8 Chrzanowski Zbigniew Malbork Garnizon 15 360 0 0 15 360
9 Zając Jan Okoń-Żuławy 14 320 0 0 14 320
10 Czajkowski Marek Okoń-Żuławy 13 300 0 0 13 300
11 Chanas Marek Elspin-Milex 12 280 0 0 12 280
12 Zamłyński Piotr Elspin-Milex 11 260 0 0 11 260
13 Chanas Mirosław Elspin-Milex 10 220 0 0 10 220
14 Żelik Dariusz Elspin-Milex 8 180 0 0 8 180
15 Żurawski Sylwester Elspin-Milex 7 160 0 0 7 160
16 Wierciński Mirosław Okoń- Żuławy 7 160 0 0 7 160
17 Stańczyk Marcin Okoń-Żuławy 6 140 0 0 4 140
18 Frąckiewicz Dominik Elspin-Milex 5 120 0 0 3 120
19 Skolimowski Kazimierz Okoń-Żuławy 4 80 0 0 2 80
20 Frąckiewicz Wojciech Elspin-Milex 4 80 0 0 2 80
21 Dobrzański Tomasz Okoń-Żuławy 4 80 0 0 2 80
22 Gąsak Marcin Elspin-Milex 0 0 0 0    
23 Bielawski Henryk Elspin-Milex 0 0 0 0 0 0
24 Doba Adam Elspin-Milex 0 0 0 0 0 0
25 Szmigiel Marek Okoń-Żuławy 0 0 0 0 0 0
26 Kurosad Marcin Elspin-Milex 0 0 0 0    
27 Maćkiewicz Arkadiusz Elspin-Milex 0 0 0 0    
28 Pietryka Marek Elspin-Milex 0 0 0 0 0 0
29 Przezpolewski Bogdan Elspin-Milex 0 0 0 0 0 0
30 Tarka Konrad Elspin-Milex 0 0 0 0    
31 Fedus Dariusz Okoń-Żuławy 0 0 0 0 0 0
32 Dwórznik Andrzej Okoń-Żuławy 0 0 0 0 0 0
33 Wirkus Marek Okoń-Żuławy 0 0 0 0 0 0
34 Pankowski Piotr Okoń-Żuławy 0 0 0 0    
35 Juchniewicz Mariusz Okoń-Żuławy 0 0 0 0 0 0
36 Kaca Marek Okoń-Żuławy 0 0 0 0    
37 Marcinkowski Roman Sielanka 0 0 0 0    
38 Kowiel Zenon Garnizon 0 0 0 0 0 0
39 Budziszewski Emil Okoń-Żuławy 0 0 0 0 0 0
40 Pielecki Paweł   0 0 0 0 0 0

Wyniki Spinningowego GP Elbląga - po pierwszych zawodach

 

 

Wyniki Spinningowego GP Elbląga - po pierwszych zawodach

 

Lp/M Nazwisko i imię Koło / Klub Suma 10.04.2011
Punkty Waga Punkty Waga
1 Ochab Leszek Elspin-Milex 20 4900 20 4900
2 Dziugieł Waldemar Elspin-Milex 19 460 19 460
3 Gąsak Marcin Elspin-Milex 0 0 0 0
4 Frąckiewicz Wojciech Elspin-Milex 0 0 0 0
5 Frąckiewicz Dominik Elspin-Milex 0 0 0 0
6 Bielawski Henryk Elspin-Milex 0 0 0 0
7 Chanas Marek Elspin-Milex 0 0 0 0
8 Chanas Mirosław Elspin-Milex 0 0 0 0
9 Doba Adam Elspin-Milex 0 0 0 0
10 Dziugieł Waldemar Elspin-Milex 0 0 0 0
11 Kubasiewicz Sławomir Elspin-Milex 0 0 0 0
12 Kurosad Marcin Elspin-Milex 0 0 0 0
13 Maćkiewicz Arkadiusz Elspin-Milex 0 0 0 0
14 Pietryka Marek Elspin-Milex 0 0 0 0
15 Przezpolewski Bogdan Elspin-Milex 0 0 0 0
16 Tarka Konrad Elspin-Milex 0 0 0 0
17 Zamłyński Piotr Elspin-Milex 0 0 0 0
18 Zieliński Krzysztof Elspin-Milex 0 0 0 0
19 Żurawski Sylwester Elspin-Milex 0 0 0 0
20 Sikora Mariusz Okoń-Żuławy 0 0 0 0
21 Czajkowski Marek Okoń-Żuławy 0 0 0 0
22 Fedus Dariusz Okoń-Żuławy 0 0 0 0
23 Dwórznik Andrzej Okoń-Żuławy 0 0 0 0
24 Skolimowski Kazimierz Okoń-Żuławy 0 0 0 0
25 Wirkus Marek Okoń-Żuławy 0 0 0 0
26 Zając Jan Okoń-Żuławy 0 0 0 0
27 Pankowski Piotr Okoń-Żuławy 0 0 0 0
28 Stańczyk Marcin Okoń-Żuławy 0 0 0 0
29 Juchniewicz Mariusz Okoń-Żuławy 0 0 0 0
30 Kaca Marek Okoń-Żuławy 0 0 0 0
31 Perzyński Sławomir Śródmieście 0 0 0 0
32 Marcinkowski Roman Sielanka 0 0 0 0
33     0 0 0 0
34     0 0 0 0

Zwycięska Troć

Wyniki Spławikowych Mistrzostw Okręgu 2010

WYNIKI  SPŁAWIKOWYCH  MISTRZOSTW  OKRĘGU  -  2010r.

W dniach 12-13.06.2010 odbyły się Spławikowe Mistrzostwa Okręgu na rok 2010.
I tura - rzeka Pasłęka
II tura - rzeka Elbląg

Klasyfikacja indywidualna

w kategorii seniorów:
1. Dariusz Migdalski - Klub "Kleń"
suma miejsc-3, suma pkt - 8650
2. Krzysztof Żytkiewicz - z listy Grand Prix
suma miejsc-4, suma punktów 8225
3. Dariusz Jankowski - Klub "Kleń"
suma miejsc-7, suma punktów 7575
4. Piotr Siółkowski - Klub "Kleń"
suma miejsc-7, suma punktów 6615
5. Arkadiusz Piróg - Koło Sztum
suma miejsc-13, suma punktów 5740
6. Wiesław Ceglewski - Koło "Mytych"
suma miejsc-15, suma punktów 5025
7. Andrzej Siemietkowski - Koło Zamech
suma miejsc-18, suma punktów 5065
8. Antoni Swat - z listy Grand Prix
suma miejsc-19, suma punktów 4985
9. Kamil Krupiński - Koło Malbork Garnizon
suma miejsc-19, suma punktów 4390
10.Mirosław Michalski - Koło Stare Pole
suma miejsc-20, suma punktów 4660
11.Sławomir Izdebski - Koło Cukrownia Malbork
suma miejsc-24, suma punktów 4500
12.Kamil Wilk - Koło Pasłęk
suma miejsc-24, suma punktów 3890
13.Jacek Czarnota - Koło Gazownia Elbląg
suma miejsc-24, suma punktów 3730
14.Kazimierz Strzałkowski - Koło Młynary
suma miejsc-26, suma punktów 3560
15.Mieczysław Zalewski - Koło Gronowo Elbląskie
suma miejsc-27, suma punktów 3635
16.Jerzy Bogdyiel - KoŁo Energetyk
suma miejsc-31, suma punków 3080
17.Roman Okoń - z listy Grand Prix
suma miejsc-33, suma punktów 2655
18.Jan Mróz - z listy Grand Prix
suma miejsc-36, suma punktów 2785
19.Adam Żyliński - Koło Elektrociepłownia Elbląg
suma miejsc - 36, suma punktów 2730
20.Adam Szafraniec - Koło "Stolpłyt"
suma miejsc-39, suma punktów 2285
21.Andrzej Kurek - Koło Sielanka
suma miejsc-41, suma punktów 1920
22.Karol Stańczak - z listy Grand Prix
suma miejsc-42, suma punktów 1805
23.Aleksander Arowicz - Koło Sztutowo
suma miejsc-44, suma punktów 1170

w kategorii kobiet:
1. Alina Szuryga - Koło Pasłęk
suma miejsc-2, suma punktów 4951
2. Jolanta Klein - Koło Malbork Garnizon
suma miejsc-4, suma punktów 4125
3. Monika Dąbrowska - Koło Gronowo Elblaskie
suma miejsc-6, suma punktów 3955
4. Barbara Palinska - Koło Elektrociepłownia Elbląg
suma miejsc-9, suma punktów 60

w kategorii juniorów:
1. Marcin Gryga - Koło Gronowo Elbląskie
suma miejsc-6, suma punktów 5360
2. Anna Szczodrowska - Koło Elbląg Miasto
suma miejsc 7, suma punktów 3220
3. Marek Melaniuk - Koło Pasłęk
suma miejsc - 7, suma punktów 3105
4. Kamil Hryckiewicz - Koło Zamech
suma miejsc-8, suma punktów 2850
5. Marcel Dembeck - Koło Malbork Garnizon
suma miejsc 10, suma punktów 2215
6. Mateusz Dąbrowski - Koło Sielanka
suma miejsc-11, suma punktów 2220
7. Bartek Ruchalski - Koło Cukrownia Malbork
suma miejsc-12, suma punktów 2290
8. Krzysztof Ciosek - Koło "Mytych"
suma miejsc-12, suma punktów 2115
9. Mateusz Szostak - Koło Elektrociepłownia
suma miejsc-17, suma punktów 670

w kategorii kadetów:
1. Krzysztof Kukliński- Koło Pasłęk
suma miejsc-3, suma punktów 3865
2. Sebastian Orędowicz - Koło Gronowo Elbląskie
suma miejsc-6, suma punktów 4230
3. Maciej Józefowicz - Koło Zamech
suma miejsc-7, suma punktów 3045
4. Patrycja Pawlikowska - Koło Stegna
suma miejsc-8, suma punktów 2640
5. Dominik Dorna - Koło Sztum
suma miejsc-11, suma punktów 2285
6. Krzysztof Cichosz - Koło "Mytych"
suma miejsc-11, suma punktów 1660
7. Marcin Borda - Koło Malbork Garnizon
suma miejsc-12, suma punktów 1575
8. Mateusz Siemaszko - Koło Sztutowo
suma miejsc-14, suma punktów 1160

Klasyfikacja drużynowa:
1. Koło Pasłęk - suma miejsc 26
2. Koło Gronowo Elbląskie - suma miejsc 34 (14805)
3. Koło Zamech Elbląg - suma miejsc 34 (10960)
4. Koło Malbork Garnizon - suma miejsc 35
5. Koło "Mytych" Elblag - suma miejsc 39
6. Koło Sztum - suma miejsc 47
7. Koło Cukrownia Malbork - suma miejsc 54
8. Koło Stare Pole - suma miejsc 59
9. Koło Gazownia Elbląg - suma miejsc 63 (3730)
10.Koło Młynary - suma miejsc 63 (3560)
11.Koło Sielanka - suma miejsc 65
12.Koło Elektrociepłownia Elbląg - suma miejsc 68 (3400)
13.Koło Energetyk Elbląg - suma miejsc 68 (3080)
14.Koło Sztutowo - suma miejsc 73
15.Koło "Stolpłyt" Elbląg - suma miejsc 74
16.Koło Elbląg Miasto - suma miejsc 83
17.Koło Stegna - suma miejsc 86

Wyniki Spinningowych Mistrzostw Okręgu na rok 2010

WYNIKI  SPINNINGOWYCH  MISTRZOSTW  OKRĘGU  NA  ROK  2010r.

W dniach 8 i 9 maja 2010r odbyły się Sinningowe Mistrzostwa Okręgu. Zawody zostały zorganizowane na rzece Nogat jako zawody dwudniowe i dwuturowe. Zawodnicy wędkowali z łodzi w obu turach zawodów.

Zwyciężyli:
1. Sławomir Kubasiewicz-Klub Elspin Milex-suma miejsc-2,
suma pkt - 10260, najdłuższa ryba - 72,2 cm
2. Waldemar Dziugieł- Klub Elspin Milex-suma miejsc-10,
suma pkt - 3520, najdłuższa ryba - 79,1 cm
3. Henryk Bielawski-Klub Elspin Milex-suma miejsc 11
suma punktów - 3950, najdłuższa ryba - 84,5 cm
4. Łukasz Sobczak-Koło Zamech Elbląg-suma miejsc-12
suma punktów - 3370, najdłuższa ryba - 74,6 cm
5. Wojciech Frąckiewicz-Klub Elspin Milex-suma miejsc-12
suma punktów - 3290, najdłuższa ryba - 63 cm
6. Marek Wirkus - Koło Malbork Garnizon-suma miejsc-13
suma punktów 2920, najdłuższa ryba - 56 cm
Kolejność pozostałych zawodników była następująca:
7. Mirosław Chanas-Mistrz Okręgu 2009 -suma miejsc 18
suma punktów 1410, najdłuższa 57,2 cm
8. Jacek Oliwiecki-Koło E-C Elbląg-suma punktów 20
suma punktów 1250, najdłuższa ryba 50 cm
9. Marcin Gąsak-Klub Elspin- Milex-suma miejsc 21
suma punktów 3020, najdłuzsza ryba 67,3 cm
10. Bogdan Przezpolewski-Klub Elspin Milex-suma miejsc 21
suma punktów 1740, najdłuższa ryba 52,3 cm
11. Sylwester Żurawski-Elspin Milex-suma miejsc 22
suma punktów 2600, najdłuższa ryba 79 cm
12. Mariusz Sikora-Koło Susz-suma miejsc 22
suma punktów 2470, najdłuższa ryba 71,5 cm
13. Leszek Ochab-Klub Elspin Milex-suma miejsc 23
suma punktów 580, najdłuższa ryba 24 cm
14. Krzysztof Zieliński-Klub Elspin Milex-suma miejsc 24
suma punktów 1110, najdłuzsza ryba 32,4 cm
15. Roman Luźny-Koło Młynary-suma miejsc 32
suma punktów 280, najdłuższa ryba 22,1 cm
16. Jerzy Kos-Koło Nowy Dwór Gd.-suma miejsc 38
suma punktów 0,
16. Sławomir Perzyński-Koło Śródmieście Elbląg-suma miejsc 38
suma punktów 0,
16. Piotr Zamłyński-Klub Elspin Milex-suma miejsc 30
suma punktów 510, najdłuższa ryba 24,4 cm ( ze wzgledu na nieobecność w II turze zawodów sklasyfikowany na ostatnim miejscu)