baner750x100

Wyniki

Spinningowe GP Elbląga - klasyfikacja po 8 zawodach

Spinningowe Grand Prix Elbląga - klasyfikacja ogólna po 8 zawodach.

Pierwszych 15 zawodników bedących członkami elblaskich klubów spinningowych ma prawo startu w tegorocznych Mistrzostwach Okręgu w dyscyplinie spinningowej.

LP/M

Nazwisko i imię

Koło / Klub

Suma

GP

P-ty

1

Chrzanowski Zbigniew

Malbork Garnizon

100

8100

2

Ochab Leszek

Elspin-Milex

92

10040

3

Zieliński Krzysztof

Elspin-Milex

92

5780

4

Dwórznik Andrzej

Okoń-Żuławy

69

6460

5

Żurawski Sylwester

Elspin-Milex

64

3540

6

Chanas Mirosław

Elspin-Milex

63

2820

7

Fedus Dariusz

Okoń-Żuławy

62

3480

8

Sikora Mariusz

Okoń-Żuławy

60

2390

9

Czajkowski Marek

Okoń-Żuławy

55

3010

10

Pankowski Piotr

Okoń-Żuławy

55

2690

11

Sobczak Łukasz

Zamech

52

3130

12

Kubasiewicz Sławomir

Elspin-Milex

51

4490

13

Perzyński Sławomir

Śródmieście

49

2630

14

Chanas Marek

Elspin-Milex

48

3070

15

Dziugieł Waldemar

Elspin-Milex

48

2080

16

Wirkus Marek

Okoń-Żuławy

46

3420

17

Zając Jan

Okoń-Żuławy

39

2470

18

Stańczyk Marcin

Okoń-Żuławy

39

2320

19

Wierciński Mirosław

Okoń-Żuławy

38

1490

20

Zamłyński Piotr

Elspin-Milex

36

2620

21

Dobrzański Tomasz

Okoń-Żuławy

35

1990

22

Bielawski Henryk

Elspin-Milex

34

3310

23

Maniora Mirosław

Okoń-Żuławy

33

1670

24

Dunkiewicz Ireneusz

Susz

31

1550

25

Pietryka Marek

Elspin-Milex

29

3390

26

Przezpolewski Bogdan

Elspin-Milex

29

1800

27

Żelik Dariusz

Elspin-Milex

26

2240

28

Frąckiewicz Wojciech

Elspin-Milex

23

3380

29

Budziszewski Emil

Okoń-Żuławy

18

1110

30

Szmigiel Marek

Okoń-Żuławy

18

620

31

Tarka Konrad

Elspin-Milex

10

1060

32

Juchniewicz Mariusz

Okoń-Żuławy

9

990

33

Piróg Arkadiusz

Kwidzyn

8

600

34

Frąckiewicz Dominik

Elspin-Milex

7

550

35

Karpowicz Ryszard

Susz

7

50

36

Libratowski Rafał

 

6

130

37

Skolimowski Kazimierz

Okoń-Żuławy

2

130

38

Kurosad Marcin

Elspin-Milex

0

280

39

Gąsak Marcin

Elspin-Milex

0

0

40

Doba Adam

Elspin-Milex

0

0

41

Maćkiewicz Arkadiusz

Elspin-Milex

0

0

42

Kaca Marek

Okoń-Żuławy

0

0

43

Marcinkowski Roman

Sielanka

0

0

44

Kowiel Zenon

Garnizon

0

0

45

Pielecki Paweł

 

0

0

46

Chwiej Ireneusz

Elspin-Milex

0

0

47

Salanowicz M

 

0

0

48

Ponichtera Adam

Elspin-Milex

0

0

49

Sokół

 

0

0

 

Spinningowe Grand Prix Elbląga - 8 zawody

Protokół z 8 zawodów z cyklu Spinningowe Grand Prix - 4.09.2011

SPINNINGOWE GRAND PRIX ELBLĄGA 2011

 

 

 

 

 

 

 

ZAWODY 8/12

 

Data

4.09.2011r.

 

Miejsce

Rz. Nogat - Letniki

 

Sedzia główny

Maciej Smilgin

 

 

 

 

Wynik

 

LP/M

Nazwisko i imię

Koło / Klub

Punkty

miejsce

naj. Ryba

1

Frąckiewicz Wojciech

Elspin-Milex

3740

  1 

 

2

Kubasiewicz Sławomir

Elspin-Milex

3410

 2

 

3

Chrzanowski Zbigniew

Garnizon

2250

 3

 

4

Zieliński Krzysztof

Elspin-Milex

1700

 4

 

5

Zamłyński Piotr

Elspin-Milex

1600

 5

 

6

Dwórznik Andrzej

Okoń-Żuławy

1590

  6 

 

7

Sobczak Łukasz

Elspin-Milex

1350

 7

 

8

Żelik Dariusz

Elspin-Milex

1170

 8

 

9

Przezpolewski Bogdan

Elspin-Milex

860

 9 

 

10

Chanas Mirosław

Elspin-Milex

850

 10

 

11

Pankowski Piotr

Okoń-Żuławy

820

 11

 

12

Stańczyk Marcin

Okoń-Żuławy

740

 12

 

13

Sikora Mariusz

Okoń-Żuławy

720

 13

 

14

Perzyński Sławomir

Śródmieście

650

 14

 

15

Ochab Leszek

Elspin-Milex

600

 15

 

16

Żurawski Sylwester

Elspin-Milex

440

 16

 

17

Maniora Mirosław

Okoń-Żuławy

340

  17 

 

18

Dziugieł Waldemar

Elspin-Milex

300

 18

24,3

19

Bielawski Henryk

Elspin-Milex

300

 19

19,4

20

Zając Jan

Okoń-Żuławy

290

 20

 

21

Dobrzański Tomasz

Okoń-Żuławy

270

 21 

 

22

Wirkus Marek

Okoń-Żuławy

200

 22

 

23

Czajkowski Marek

Okoń-Żuławy

150

  23 

 

24

Skolimowski Kazimierz

Okoń-Żuławy

50

 24

 

25

Budziszewski Emil

Okoń-Żuławy

0

 25

 

26

Chanas Marek

Elspin-Milex

0

 25

 

27

Dunkiewicz Ireneusz

Susz

0

 25

 

28

Frąckiewicz Dominik

Elspin-Milex

0

 25

 

29

Ponichtera Adam

Elspin-Milex

0

 25

 

30

Sokół

Malbork

0

 25

 

31

Fedus Dariusz

Okoń-Żuławy

nieob.

 

 

32

Kaca Marek

Okoń-Żuławy

nieob.

 

 

33

Wierciński Mirosław

Okoń-Żuławy

nieob.

 

 

34

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spławikowe Grand Prix Elbląga - po 4 zawodach

Spławikowe Grand Prix Elbląga - klasyfikacja seniorów po 4 zawodach

LP/M

Nazwisko i imię

Koło / Klub

Suma

10.04.

15.05

3.07.

28.08

Pkty

Waga

P-y

Waga

P-y

Waga

P-y

Waga

P-y

Waga

1

Wilk Kamil

Pasłęk

52

12090

0

0

20

6895

13

1690

19

3505

2

Hryckiewicz Adam

Zamech

48

11815

10

1680

12

5145

19

3630

7

1360

3

Żytkiewicz Krzysztof

Pasłęk

47

10490

14

2150

14

5310

4

920

15

2110

4

Szafraniec Adam

Stolpłyt

47

9645

18

2330

17

5480

12

1610

0

225

5

Stańczak Karol

Pasłęk

44

11315

17

2325

7

4160

20

4830

 

 

6

Siółkowski Piotr

Zamech

43

6265

15

2160

0

0

11

1550

17

2555

7

Zalewski Mieczysław

Gronowo

42

10860

4

1335

18

6085

4

920

16

2520

8

Paluszkiewicz Marcin

Kwidzyn

42

10340

20

2960

11

5105

0

530

11

1745

9

Bujak Marcin

Stolpłyt

39

9780

3

1300

17

5480

15

1850

4

1150

10

Okoń Roman

Cukrownia

36

9175

0

980

10

4640

17

2020

9

1535

11

Migdalski Dariusz

Zamech

35

9250

0

0

15

5475

 

 

20

3775

12

Zaworski Jan

Stolpłyt

31

7695

11

1785

2

3260

18

2300

0

350

13

Zieliński Henryk

Stolpłyt

25

7440

7

1540

0

3090

15

1850

3

960

14

Piróg Arkadiusz

Kwidzyn

25

7110

12

1935

13

5175

 

 

 

 

15

Kirchnick Wojciech

E-g Miasto

24

7225

0

0

19

6255

5

970

 

 

16

Hainich Oskar

Stolpłyt

24

7120

0

1165

0

2665

16

1860

8

1430

17

Horoszkiewicz Jacek

Młynary

24

4470

8

1600

0

0

2

860

14

2010

18

Strzałkowski Kazimierz

Młynary

20

6780

0

970

0

2645

10

1480

10

1685

19

Frąckiewicz Wojciech

Młynary

19

2880

19

2880

0

0

 

 

 

 

20

Stasiak Łukasz

Pasłęk

18

5655

13

1980

5

3675

 

 

 

 

21

Swat Antoni

Specjal

18

5525

0

0

6

3675

 

 

12

1850

22

Siemiętkowski Andrzej

Zamech

18

3845

0

775

0

0

 

 

18

3070

23

Tyburski Wojciech

Rychliki

17

6150

0

525

8

4315

9

1230

0

80

24

Zajączkowski Stanisław

Pasłęk

16

6260

16

2225

0

2855

0

720

0

460

25

Macholla Jurysław

Braniewo

13

1955

 

 

 

 

0

0

13

1955

26

Pater Edmund

Zamech

9

4395

0

0

9

4395

 

 

 

 

27

Frąckiewicz Dominik

Młynary

9

1650

9

1650

0

0

 

 

 

 

28

Luźny Roman

Młynary

8

4650

0

0

0

3045

8

1180

0

425

29

Perlejewski Antoni

Młynary

7

4840

0

870

0

2045

7

1770

0

155

30

Mróz Jan

Zamech

6

5900

1

1210

4

3505

0

450

1

735

31

Arowicz Aleksander

Sztutowo

6

3990

0

420

0

2275

6

1030

0

265

31

Brodowski Jan

Młynary

6

2830

0

910

0

0

0

690

6

1230

33

Puszka Mariusz

Sztum

6

1790

 

 

 

 

0

560

6

1230

34

Skrzypek Tadeusz

Gazownia

6

1405

6

1405

0

0

 

 

 

 

35

Beling Waldemar

Garnizon

5

4260

5

1395

0

2865

 

 

 

 

36

Jerzyński Kazimierz

Pasłęk

3

5035

0

1140

3

3325

0

320

0

250

37

Kud Mariusz

Cukrownia

2

4215

2

1230

0

2590

0

260

0

135

38

Kruczkowski Edward

Sztutowo

2

1270

 

 

 

 

0

350

2

920

39

Pieniężny Wojciech

Cukrownia

1

5180

0

685

1

3220

0

610

0

665

40

Kurek Andrzej

Sielanka

1

780

 

 

 

 

1

780

 

 

41

Proszowski Adam

Rychliki

0

2665

0

0

0

2325

0

340

0

0

42

Witkowski Zbigniew

Pasłęk

0

2455

0

420

0

1820

0

160

0

55

43

Madej Jan

Sztutowo

0

2440

0

0

0

2135

0

120

0

185

44

Koczyński Piotr

Sielanka

0

2245

0

0

0

2245

 

 

 

 

45

Romejko Henryk

Gazownia

0

1195

0

1195

0

0

 

 

 

 

46

Bejmert Jacek

Gazownia

0

340

0

340

0

0

 

 

 

 

47

Siemaszko Czesław

Sztutowo

0

270

 

 

 

 

0

0

0

270

48

Kalinowski Jan

Gazownia

0

265

0

265

0

0

 

 

 

 

49

Kowalski Andrzej

Sielanka

0

250

 

 

 

 

0

250

 

 

50

Toruński Rafał

Braniewo

0

225

 

 

 

 

0

130

0

95

51

Śmigowski Robert

E-g Miasto

0

220

0

220

0

0

 

 

 

 

52

Czapla Janusz

Pasłęk

0

180

0

180

0

0

 

 

 

 

53

Bartnikowski Wiesław

Gazownia

0

120

0

120

0

0

 

 

 

 

54

Bukowski Ludwik

E-g Miasto

0

115

0

115

0

0

 

 

 

 

Spinningowe GP po 7 zawodach

Spinningowe Grand Prix Elbląga - klasyfikacja po 7 zawodach

LP/M

Nazwisko i imię

Koło / Klub

Suma

GP

P-ty

1

Ochab Leszek

Elspin-Milex

86

9715

2

Chrzanowski Zbigniew

Malbork Garnizon

82

5850

3

Zieliński Krzysztof

Elspin-Milex

75

4080

4

Fedus Dariusz

Okoń-Żuławy

62

3480

5

Żurawski Sylwester

Elspin-Milex

59

3100

6

Czajkowski Marek

Okoń-Żuławy

55

2860

7

Dwórznik Andrzej

Okoń-Żuławy

54

4870

8

Chanas Mirosław

Elspin-Milex

52

1970

9

Sikora Mariusz

Okoń-Żuławy

52

1670

10

Chanas Marek

Elspin-Milex

48

3070

11

Wirkus Marek

Okoń-Żuławy

46

3220

12

Pankowski Piotr

Okoń-Żuławy

45

1870

13

Dziugieł Waldemar

Elspin-Milex

45

460

14

Perzyński Sławomir

Śródmieście

42

1980

15

Zając Jan

Okoń-Żuławy

38

2180

16

Sobczak Łukasz

Elspin-Milex

38

1780

17

Wierciński Mirosław

Okoń-Żuławy

38

1490

18

Dobrzański Tomasz

Okoń-Żuławy

33

1720

19

Bielawski Henryk

Elspin-Milex

32

3010

20

Kubasiewicz Sławomir

Elspin-Milex

32

1080

21

Dumkiewicz Ireneusz

Susz

31

1875

22

Stańczyk Marcin

Okoń-Żuławy

30

1580

23

Maniora Mirosław

Okoń-Żuławy

30

1480

24

Pietryka Marek

Elspin-Milex

29

3390

25

Zamłyński Piotr

Elspin-Milex

20

1020

26

Budziszewski Emil

Okoń-Żuławy

19

1485

27

Szmigiel Marek

Okoń-Żuławy

18

620

28

Przezpolewski Bogdan

Elspin-Milex

17

940

29

Żelik Dariusz

Elspin-Milex

13

1070

30

Tarka Konrad

Elspin-Milex

10

1060

31

Juchniewicz Mariusz

Okoń-Żuławy

9

990

32

Piróg Arkadiusz

Kwidzyn

8

600

33

Frąckiewicz Dominik

Elspin-Milex

7

550

34

Karpowicz Ryszard

Susz

7

50

35

Libratowski Rafał

 

6

130

36

Frąckiewicz Wojciech

Elspin-Milex

3

640

37

Skolimowski Kazimierz

Okoń-Żuławy

2

80

38

Kurosad Marcin

Elspin-Milex

0

280

39

Gąsak Marcin

Elspin-Milex

0

0

40

Doba Adam

Elspin-Milex

0

0

41

Maćkiewicz Arkadiusz

Elspin-Milex

0

0

42

Kaca Marek

Okoń-Żuławy

0

0

43

Marcinkowski Roman

Sielanka

0

0

44

Kowiel Zenon

Garnizon

0

0

45

Pielecki Paweł

 

0

0

46

Chwiej Ireneusz

Elspin-Milex

0

0

47

Salanowicz M

 

0

0

48

Dumkiewicz Arkadiusz

Susz

0

0

Spinningowe GP - po 5 zawodach

Spinningowe Grand Prix Elbląga - klasyfikacja ogólna po 6 zawodach

LP/M

Nazwisko i imię

Koło / Klub

Suma

GP

P-ty

1

Zieliński Krzysztof

Elspin-Milex

75

4080

2

Ochab Leszek

Elspin-Milex

69

8890

3

Chrzanowski Zbigniew

Malbork Garnizon

62

3730

4

Czajkowski Marek

Okoń-Żuławy

55

2860

5

Chanas Marek

Elspin-Milex

48

3070

6

Wirkus Marek

Okoń-Żuławy

46

3220

7

Fedus Dariusz

Okoń-Żuławy

44

2370

8

Żurawski Sylwester

Elspin-Milex

43

2670

9

Perzyński Sławomir

Śródmieście

42

1980

10

Sikora Mariusz

Okoń-Żuławy

42

1540

11

Zając Jan

Okoń-Żuławy

38

2180

12

Sobczak Łukasz

Elspin-Milex

38

1780

13

Chanas Mirosław

Elspin-Milex

37

1540

14

Dziugieł Waldemar

Elspin-Milex

37

460

15

Pankowski Piotr

Okoń-Żuławy

36

1740

16

Dwórznik Andrzej

Okoń-Żuławy

35

3680

17

Dobrzański Tomasz

Okoń-Żuławy

33

1720

18

Bielawski Henryk

Elspin-Milex

32

3010

19

Kubasiewicz Sławomir

Elspin-Milex

32

1080

20

Maniora Mirosław

Okoń-Żuławy

30

1480

21

Pietryka Marek

Elspin-Milex

29

3390

22

Wierciński Mirosław

Okoń-Żuławy

24

1090

23

Dumkiewicz Ireneusz

Susz

20

1725

24

Zamłyński Piotr

Elspin-Milex

20

1020

25

Budziszewski Emil

Okoń-Żuławy

19

1485

26

Stańczyk Marcin

Okoń-Żuławy

17

1370

27

Przezpolewski Bogdan

Elspin-Milex

17

940

28

Żelik Dariusz

Elspin-Milex

13

1070

29

Tarka Konrad

Elspin-Milex

10

1060

30

Juchniewicz Mariusz

Okoń-Żuławy

9

990

31

Piróg Arkadiusz

Kwidzyn

8

600

32

Frąckiewicz Dominik

Elspin-Milex

7

550

33

Szmigiel Marek

Okoń-Żuławy

6

430

34

Libratowski Rafał

 

6

130

35

Frąckiewicz Wojciech

Elspin-Milex

3

640

36

Skolimowski Kazimierz

Okoń-Żuławy

2

80

37

Kurosad Marcin

Elspin-Milex

0

280

38

Gąsak Marcin

Elspin-Milex

0

0

39

Doba Adam

Elspin-Milex

0

0

40

Maćkiewicz Arkadiusz

Elspin-Milex

0

0

41

Kaca Marek

Okoń-Żuławy

0

0

42

Marcinkowski Roman

Sielanka

0

0

43

Kowiel Zenon

Garnizon

0

0

44

Pielecki Paweł

 

0

0

45

Chwiej Ireneusz

Elspin-Milex

0

0

46

Salanowicz M

 

0

0

47

Karpowicz Ryszard

Susz

0

0