baner750x100

Wyniki

Spinningowe GP - 4 zawody

W dniu 12 czerwca 2011 na rzece Martwej Wiśle w Sobieszewie odbyły się 4 zawody spinningowe z cyklu Grand Prix Elbląga.

Wyniki zawodów:

LP/M

Nazwisko i imię

Koło / Klub

Punkty

miejsce

naj. Ryba

1

Zieliński Krzysztof

Elspin-Milex

1560

1

 

2

Ochab Leszek

Elspin-Milex

1470

2

 

3

Chrzanowski Zbigniew

 Garnizon Malbork

1460

3

 

4

Wirkus Marek

Okoń-Żuławy

1380

4

 

5

Czajkowski Marek

Okoń-Żuławy

1330

5

 

6

Bielawski Henryk

Elspin-Milex

950

6

 

7

Żurawski Sylwester

Elspin-Milex

890

7

 

8

Fedus Dariusz

Okoń-Żuławy

840

8

 

9

Chanas Mirosław

Elspin-Milex

830

9

 

10

Sobczak Łukasz

Zamech

650

10

 

11

Pietryka Marek

Elspin-Milex

620

11

 

12

Zamłyński Piotr

Elspin-Milex

600

12

27

13

Piróg Arkadiusz

Kwidzyn

600

13

24

14

Pankowski Piotr

Okoń-Żuławy

590

14

 

15

Chanas Marek

Elspin-Milex

560

15

 

16

Zając Jan

Okoń-Żuławy

530

16

 

17

Tarka Konrad

Elspin-Milex

520

17

 

18

Wierciński Mirosław

Okoń-Żuławy

510

18

24,5

19

Dziugieł Waldemar

Elspin-Milex

510

19

20,6

20

Juchniewicz Mariusz

Okoń-Żuławy

380

20

 

21

Żelik Dariusz

Elspin-Milex

350

21

 

22

Frąckiewicz Wojciech

Elspin-Milex

260

22

 

23

Szmigiel Marek

Okoń-Żuławy

140

23

 

24

Stańczyk Marcin

Okoń-Żuławy

130

24

 

25

Przezpolewski Bogdan

Elspin-Milex

70

25

 

26

Budziszewski Emil

Okoń-Żuławy

0

26

 

27

Dwórznik Andrzej

Okoń-Żuławy

0

26

 

28

Sikora Mariusz

Okoń-Żuławy

0

26

 

Wyniki Spławikowych MO na 2011

W dniach 11 i 12 czerwca 2011 roku na rzece Elbląg na Bulwarze Zygmunta Augusta odbyły się Spławikowe Mistrzostwa Okręgu Elbląskiego PZW na rok 2011.

Zawodnicy uprawnieni do startu w tych zawodach walczyli o tytuł Mistrza Okręgu w czterech kategoriach (seniorów, juniorów, kobiet i kadetów) oraz nagrody honorowe - puchary, medale i dyplomy ufundowane przez Okręg PZW w Elblągu.

Nagrody rzeczowe ( telefony komórkowe, słuchawki bezprzewodowe oraz gadżety) dla zwycięzców w kategoriach seniorów, juniorów i kobiet zostały ufundowane przez Firmę Nokia - Grupa 4 CV w Izabelinie (punkt sprzedaży w Elblągu przy ulicy Rybackiej).

Nagrody rzeczowe w kategorii kadetów ( sprzęt wędkarski) został ufundowany przez Sklep Wędkrski "Shark" w Elblągu przy ulicy Żeromskiego.

Właściciel Sklepu Wdkarskiego "Shark" ufundował równiez nagrody w loterii w której brali udział wszyscy zawodnicy.

Wyniki Spławikowych Mistrzostw Okręgu na rok 2011

Klasyfikacja indywidualna:

Seniorzy:

  1. Grzegorz Gryga – suma miejsc – 2
  2. Jecek Szymański – suma miejsc – 8
  3. Paweł Olszewski – suma miejsc – 9 (4875 pkt)
  4. Dariusz Migdalski – suma miejsc 9 (4475 pkt)
  5. Karol Stańczak – suma miejsc – 9 (4300 pkt)
  6. Grzegorz Krupiński – suma miejsc – 14
  7. Mieczysław Zalewski – suma miejsc – 15
  8. Krzysztof Żytkiewicz – suma miejsc – 18
  9. Antoni Swat – suma miejsc – 23
  10. Wiesław Ceglewski – suma miejsc – 25
  11. Krzysztof Klein – suma miejsc – 27 (2480)
  12. Jerzy Bogdziel – suma miejsc – 27 (2290)
  13. Roman Luźny – suma miejsc – 27,5
  14. Jan Mróz – suma miejsc – 29
  15. Łukasz Stasiak – suma miejsc – 30 ( 2925 pkt)
  16. Kamil Wilk – suma miejsc – 30 ( 1935 pkt)
  17. Andrzej Kurek – suma miejsc – 30,5
  18. Wojciech Tyburski – suma miejsc – 33
  19. Tadeusz Skrzypek – suma miejsc – 35
  20. Adam Szafraniec – suma miejsc – 36
  21. Marcin Ambroziak – suma miejsc – 37
  22. Oskar Hainich – suma miejsc – 38
  23. Piotr Siółkowski – suma miejsc – 44
  24. Łukasz Weyna – suma miejsc – 48
  25. Bogusław Rogowski – suma miejsc – 49 ( 1050 pkt)
  26. Aleksander Arowicz – suma miejsc – 49 (920 pkt)
  27. Artur Słodkiewicz – suma miejsc – 54,5
  28. Ryszard Waranków – suma miejsc – 55,5

Kobiety:

1. Anna Szczodrowska - suma miejsc - 3

2. Dorota Wołczek - suma miejsc - 4

3. Jolanta Klein - suma miejsc - 5

4. Monika Dąbrowska - suma miejsc - 8

5. Elżbieta Mróz - suma miejsc - 10

Juniorzy:

1. Marcin Gryga - suma miejsc -  2

2. Marcin Borda - suma miejsc - 6 (3060 pkt)

3. Paweł Pielecki - suma miejsc - 6 (2630 pkt)

4. Maciej Józefowicz - suma miejsc - 10

5. Krzysztof Cichosz - suma miejsc - 11

6. Wojciech Dalidowicz - suma miejsc - 12 (1135 pkt)

7. Łukasz Kalata - suma miejsc - 12 (795 pkt)

8. Kamil Grudkowski - suma miejsc - 13

Kadeci:

1. Patrycja Pawlikowska - suma miejsc - 2

2. Krzysztof Kukliński - suma miejsc - 4

3. Patryk Dalidowicz - suma miejsc - 6

4. Adam Dziedzina - suma miejsc - 9

5. Dominik Dorna - brał udział tylko w II turze zawodów - zdobył 1660 pkt.

 

Klasyfikacja drużynowa:

1. Koło PZW Gronowo Elbląskie - suma punktów - 14

2. Koło PZW Nowy Dwór Gd. - suma punktów - 36

3. Koło PZW Malbork Garnizon - suma punktów - 39

4. Koło PZW Zamech - suma punktów - 40

5. Koło PZW Pasłęk - suma punktów - 46

6. Koło PZW Sielanka - suma punktów - 50,5

7. Koło PZW Mytych - suma punktów - 52 (4960)

8. Koło PZW Cukrownia Malbork - suma punktów 52 (4750)

9. Koło PZW Rychliki - suma punktów - 56,5

10. Koło PZW Specjal - suma punktów - 59

11. Koło PZW Młynary - suma punktów - 59,5

12. Koło PZW Energetyk - suma punktów - 60

13. Koło PZW Elektrociepłownia - suma punktów - 65,5

14. Koło PZW Gazownia - suma punktów - 66 (2610)

15. Koło PZW Stolpłyt - suma miejsc - 66 (1580)

16. Koło PZW Elbląg Miasto - suma punktów - 67

17. Koło PZW Sztutowo - suma miejsc - 71

18. Koło PZW Pieniężno - suma miejsc - 74,5

19. Koło PZW Policja - suma miejsc - 75

20. Koło PZW Śródmieście - suma miejsc - 81,5

21. Koło PZW Sztum - suma miejsc - 82

 

 

 

 

Spławikowe GP po 2 zawodach

Spławikowe Grand Prix Okregu 2011

Klasyfikacja ogólna po 2 zawodach

Seniorzy

LP/M

Nazwisko i imię

Koło / Klub

Suma

10.04.

15.05

Pkty

Waga

P-y

Waga

P-y

Waga

1

Szafraniec Adam

Stolpłyt

35

7810

18

2330

17

5480

2

Paluszkiewicz Marcin

Kwidzyn

31

8065

20

2960

11

5105

3

Żytkiewicz Krzysztof

Pasłęk

28

7460

14

2150

14

5310

4

Piróg Arkadiusz

Kwidzyn

25

7110

12

1935

13

5175

5

Stańczak Karol

Pasłęk

24

6485

17

2325

7

4160

6

Zalewski Mieczysław

Gronowo

22

7420

4

1335

18

6085

7

Hryckiewicz Adam

Zamech

22

6825

10

1680

12

5145

8

Wilk Kamil

Pasłęk

20

6895

0

0

20

6895

9

Bujak Marcin

Stolpłyt

20

6780

3

1300

17

5480

10

Kirchnick Wojciech

E-g Miasto

19

6255

0

0

19

6255

11

Frąckiewicz Wojciech

Młynary

19

2880

19

2880

0

0

12

Stasiak Łukasz

Pasłęk

18

5655

13

1980

5

3675

13

Zajączkowski Stanisław

Pasłęk

16

5080

16

2225

0

2855

14

Migdalski Dariusz

Zamech

15

5475

0

0

15

5475

15

Siółkowski Piotr

Zamech

15

2160

15

2160

0

0

16

Zaworski Jan

Stolpłyt

13

5045

11

1785

2

3260

17

Okoń Roman

Cukrownia

10

5620

0

980

10

4640

18

Pater Edmund

Zamech

9

4395

0

0

9

4395

19

Frąckiewicz Dominik

Młynary

9

1650

9

1650

0

0

20

Tyburski Henryk

Rychliki

8

4840

0

525

8

4315

21

Horoszkiewicz Jacek

Młynary

8

1600

8

1600

0

0

22

Zieliński Henryk

Stolpłyt

7

4630

7

1540

0

3090

23

Swat Antoni

Specjal

6

3675

0

0

6

3675

24

Skrzypek Tadeusz

Gazownia

6

1405

6

1405

0

0

25

Mróz Jan

Zamech

5

4715

1

1210

4

3505

26

Beling Waldemar

Garnizon

5

4260

5

1395

0

2865

27

Jarzyński Kazimierz

Pasłęk

3

4465

0

1140

3

3325

28

Kud Mariusz

Cukrownia

2

3820

2

1230

0

2590

29

Pieniężny Wojciech

Cukrownia

1

3905

0

685

1

3220

30

Hainich Oskar

Stolpłyt

0

3830

0

1165

0

2665

31

Strzałkowski Kazimierz

Młynary

0

3615

0

970

0

2645

31

Luźny Roman

Młynary

0

3045

0

0

0

3045

33

Perlejewski Antoni

Młynary

0

2915

0

870

0

2045

34

Arowicz Aleksander

Sztutowo

0

2695

0

420

0

2275

35

Proszowski Adam

Rychliki

0

2325

0

0

0

2325

36

Koczyński Piotr

Sielanka

0

2245

0

0

0

2245

37

Witkowski Zbigniew

Pasłęk

0

2240

0

420

0

1820

38

Madej Jan

Sztutowo

0

2135

0

0

0

2135

39

Romejko Henryk

Gazownia

0

1195

0

1195

0

0

40

Brodowski Jan

Młynary

0

910

0

910

0

0

41

Siemiętkowski Andrzej

Zamech

0

775

0

775

0

0

42

Bejmert Jacek

Gazownia

0

340

0

340

0

0

43

Kalinowski Jan

Gazownia

0

265

0

265

0

0

44

Śmigowski Robert

E-g Miasto

0

220

0

220

0

0

45

Czapla Janusz

Pasłęk

0

180

0

180

0

0

46

Bartnikowski Wiesław

Gazownia

0

120

0

120

0

0

47

Bukowski Ludwik

E-g Miasto

0

115

0

115

0

0

48

 

 

0

0

 

 

 

 

49

 

 

0

0

 

 

 

 

 Juniorzy

LP/M

Nazwisko i imię

Koło / Klub

Suma

10.04

15.05

Pkty

Waga

P-y

Waga

P-y

Waga

1

Gryga Marcin

Gronowo

40

7875

20

3205

20

4670

2

Kukliński Krzysztof

Pasłęk

37

4230

18

1065

19

3165

3

Pawlikowska Patrycja

Gronowo

37

3480

19

1730

18

1750

 

Kobiety

LP/M

Nazwisko i imię

Koło / Klub

Suma

10.04

Pkty

Waga

P-y

Waga

1

Wołczek Dorota

Rychliki

20

2950

20

2950

2

Szczodrowska Anna

Elbląg-Miasto

19

2375

19

2375

 

Spinningowe GP po 3 zawodach

Spinningowe Grand Prix Elbląga - klasyfikacja po 3 zawodach

LP/M

Nazwisko i imię

Koło / Klub

Suma

20.03

17.04

15.05.

GP

P-ty

GP

P-ty

GP

P-ty

GP

P-ty

1

Ochab Leszek

Elspin-Milex

45

7350

20

4900

7

160

18

2290

2

Zieliński Krzysztof

Elspin-Milex

31

1920

0

0

20

1080

11

840

3

Dziugieł Waldemar

Elspin-Milex

31

460

19

460

9

180

3

430

4

Chanas Marek

Elspin-Milex

28

2080

0

0

12

280

16

1800

5

Sobczak Łukasz

Elspin-Milex

27

1130

0

0

17

400

10

730

6

Czajkowski Marek

Okoń-Żuławy

25

1220

0

0

13

300

12

920

7

Perzyński Sławomir

Śródmieście

25

1100

0

0

16

380

9

720

8

Żurawski Sylwester

Elspin-Milex

22

1640

0

0

7

160

15

1480

9

Dwórznik Andrzej

Okoń-Żuławy

20

3250

0

0

0

0

20

3250

10

Pietryka Marek

Elspin-Milex

19

2770

0

0

0

0

19

2770

11

Kubasiewicz Sławomir

Elspin-Milex

19

710

0

0

19

620

0

90

12

Sikora Mariusz

Okoń-Żuławy

18

650

0

0

18

600

0

50

13

Bielawski Henryk

Elspin-Milex

17

2060

0

0

0

0

17

2060

14

Stańczyk Marcin

Okoń-Żuławy

17

1240

0

0

4

140

13

1100

15

Chrzanowski Zbigniew

Malbork Garnizon

15

360

0

0

15

360

0

0

16

Wirkus Marek

Okoń-Żuławy

14

1480

0

0

0

0

14

1480

17

Zając Jan

Okoń-Żuławy

14

450

0

0

14

320

0

130

18

Żelik Dariusz

Elspin-Milex

13

720

0

0

8

180

5

540

19

Zamłyński Piotr

Elspin-Milex

11

420

0

0

11

260

0

160

20

Chanas Mirosław

Elspin-Milex

10

410

0

0

10

220

0

190

21

Juchniewicz Mariusz

Okoń-Żuławy

8

610

0

0

0

0

8

610

22

Przezpolewski Bogdan

Elspin-Milex

7

560

0

0

0

0

7

560

23

Frąckiewicz Dominik

Elspin-Milex

7

550

0

0

3

120

4

430

24

Wierciński Mirosław

Okoń-Żuławy

7

160

0

0

7

160

0

0

25

Tarka Konrad

Elspin-Milex

6

540

0

0

 

 

6

540

26

Frąckiewicz Wojciech

Elspin-Milex

3

380

0

0

2

80

1

300

27

Budziszewski Emil

Okoń-Żuławy

2

360

0

0

0

0

2

360

28

Skolimowski Kazimierz

Okoń-Żuławy

2

80

0

0

2

80

0

0

29

Dobrzański Tomasz

Okoń-Żuławy

2

80

0

0

2

80

0

0

30

Kurosad Marcin

Elspin-Milex

0

280

0

0

 

 

0

280

31

Szmigiel Marek

Okoń-Żuławy

0

160

0

0

0

0

0

160

32

Gąsak Marcin

Elspin-Milex

0

0

0

0

 

 

0

0

33

Doba Adam

Elspin-Milex

0

0

0

0

0

0

0

0

34

Maćkiewicz Arkadiusz

Elspin-Milex

0

0

0

0

 

 

0

0

35

Fedus Dariusz

Okoń-Żuławy

0

0

0

0

0

0

0

0

36

Pankowski Piotr

Okoń-Żuławy

0

0

0

0

 

 

0

0

37

Kacza Marek

Okoń-Żuławy

0

0

0

0

 

 

 

 

38

Marcinkowski Roman

Sielanka

0

0

0

0

 

 

 

 

39

Kowiel Zenon

Garnizon

0

0

0

0

0

0

 

 

40

Pielecki Paweł

 

0

0

0

0

0

0

 

 

41

Chwiej Ireneusz

Elspin-Milex

 

 

0

0

0

0

0

0

42

Salanowicz M

 

 

 

0

0

0

0

0

0

43

 

 

 

 

0

0

0

0

 

 

 

 

 

 

Spławikowe zawody dla sędziów - zwycięzcy

Wyniki zawodów dla sędziów w dyscyplinie spławikowej - miejsca punktowane

 

17.04.2011 rzeka Elbląg m. Elbląg - Bulwar

 1. Wojciech Tyburski – Rychliki – 12.600 pkt.

2. Wiesław Ceglewski – Mytych – 10.905 pkt

3. Edward Małecki – Nowy Dwór Gdański – 10,145 pkt

4. Adam Żwirek – Nowy Dwór Gdański – 9.725 pkt

5. Janusz Milewski – Nowy Dwór Gdański – 8,860 pkt.

6. Edmund Pater – Zamech – 8.560 pkt