fister1

Przepisy PZW

Zasady organizacji sportu wędkarskiego w PZW od 2020r.

Zasady Organizacji Sportu Wędkarskiego PZW 2020 zatwierdzone Uchwałą nr 212/XII/2019 ZG PZW z dnia 14 grudnia 2019 r. zawierające zmiany w części II.3, II.4, II.7 zatwierdzone Uchwałą nr 14/I/2020 PZG PZW z dnia 31 stycznia 2020 r.

ZOSW część I


ZOSW część II.1 Sprawy sędziowskie


ZOSW część II.2 Zawody spławikowe


ZOSW część II.3 Zawody spinningowe


ZOSW część II.4 Zawody muchowe


ZOSW część II.5 Zawody rzutowe


ZOSW część II.6 Zawody morskie


ZOSW część II.7 Zawody podlodowe


ZOSW część II.8 Zawody spławikowe osób niepełnosprawnych


ZOSW część II.9 Zawody feederowe


ZOSW część II.10 Zawody karpiowe

Interpretacja ZOSW

Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dn. 12.11.2001 r.

Najważniejsze zmiany w ZOSW 2019-2020

Regulamin postępowania w sprawach przewinień członków PZW

Regulamin postępowania w sprawach przewinień członków PZW

Regulamin Komisji Rewizyjnych


Regulamin Komisji Rewizyjnych

Uchwała w sprawie zakazu trollingowanioa na jeziorze Jerzewo

Biuro Okręgu PZW w Elblągu informuje, że na posiedzeniu w dniu 8.10.2016 Prezydium Zarządu Okręgu podjęło uchwałę nr 39/2016 z dnia 8.10.2016 r. o wprowadzeniu zakazu trollingowania na jeziorze Jerzewo w m. Brachlewo.

Odznaki związkowe i wyróżnienia okolicznościowe za rok 2012

Zarząd Główny Polskiego Związku Wędkarskiego uchwałą z dnia 29.06.2012r. przyznał na wniosek Prezydium ZO PZW w Elblągu odznaki związkowe następującym członkom Okręgu PZW w Elblągu:

Odznaka "Złota z Wieńcami"

1. Roman Tokarski - Koło PZW Pasłęk

2. Mieczysław Cywiński - Koło PZW Elbląg Zamech

Odznaka "Złota"

1. Ryszard Zgirski - Koło PZW Elbląg ZNP

2. Krzysztof Waraksa - Koło PZW Orneta

3. Jurysław Macholla - Koło PZW Braniewo

4. Krzysztof Krokwiński - Koło PZW Malbork Garnizon

5. Kazimierz Dąbrowski - Koło PZW Kwidzyn

6. Sławomir Chabowski - Koło PZW Elbląg Śródmieście

7. Cezary Kłosiński - Koło PZW Pasłęk

Odznaka "Srebrna"

1. Piotr Pankowski - Koło PZW Malbork Garnizon

2. Mirosław Michalski - Koło PZW Elbląg "Mytych"

3. Adam Proszowski - Koło PZW Rychliki

4. Mirosław Styczeń - Koło PZW Młynary

5. Alicja Sztajnert - Koło PZW Elbląg Śródmieście

6. Jacek Strzelec - Koło PZW Elbląg Specjal

7. Stanisław Zdrzalik - Koło PZW Prabuty

8. Henryk Łapacz - Koło PZW Stare Pole

9. Jan Madej - Koło PZW Sztutowo

10. Józef Lewandowski - Koło PZW Elbląg Specjal

11. Tomasz Kurlenda - Klub "Głowacz"

12. Zdzisław Iwaszkiewicz - Koło PZW Pieniężno

13. Marek Boćko - Koło PZW Elbląg Śródmieście

14. Andrzej Bartmański - Koło PZW Nowy Dwor Gdański

15. Mirosław Balmas - Koło PZW Kwidzyn