fister1

Finał konkursy plastycznego dla dzieci.

IMG 418024 października 2013r nastąpił finał tegorocznego konkursu plastycznego dla dzieci pod hasłem „Czyste Wody – Zdrowe Ryby. Jak co roku otworzyły się dla nas gościnne podwoje Biblioteki Pedagogicznej w Elblągu. Pani Dyrektor wraz z pracownikami pięknie wyeksponowali prace dzieci. Zrobiło się wesoło i kolorowo jak powiedziała Pani Dyrektor.

 

Nagrodzone dzieci wskazywały swoje prace i opowiadały wszystkim jaka była myśl przewodnia podczas rysowania. Nagrodami były dyplomy, materiały plastyczne, gry dydaktyczne, puzle i książki. Podczas konkursu wiedzy ekologicznej dzieci wyjaśniały pojęcia: ekologia, recykling, segregacja śmieci, elektrośmieci. Okazało się, że nasze pociechy dużo wiedzą na temat ekologii. Nagrodami w konkursie ekologicznym były książki. Występy artystyczne dzieci były nagradzane słodyczami i drobnymi upominkami. Wszystkie dzieci uczestniczące w spotkaniu otrzymały koszulki z logo Okręgu PZW w Elblągu a nauczyciele i opiekunowie otrzymali kalendarze wędkarskie i długopisy z logo PZW. Jak co roku było bardzo wesoło i ciekawie. Zdjęcia mówią same za siebie.

Prace dzieci będą eksponowane w Bibliotece Pedagogicznej jeszcze przez tydzień. Zapraszamy do oglądania tej kolorowej ekspozycji.