baner750x100

Wyniki zawodów o Puchar Prezydenta Elblaga

Wiosenne Zawody Wędkarskie dla Dzieci i Młodzieży o

                              >Puchar Prezydenta Elbląga<

03.05.2018r.     rz. Elbląg   m. Elbląg

Wyniki

 

Klasyfikacja Drużynowa – Szkoły Ponadpodstawowe

 

Lp.

Nazwisko i Imię

Sek.

Stan.

punkty

razem

szkoła

1

Cybulski Jan

Czerepko Alicja

Pyżyński Karol

A

B

C

9

9

9

2910

2765

3485

 

9160

Zespół Szkół

Techniczno- Informatycznych

2

Dalidowicz Patryk

Terech Szymon

Dratwa Kacper

A

B

C

1

1

1

2515

435

615

 

3565

II- Liceum Ogólnokształcące

 

Klasyfikacja Drużynowa – Szkoły Podstawowe

 

Lp.

Nazwisko i Imię

Sek.

Stan.

punkty

razem

szkoła

1

Mundzia Ada

Mundzia Konrad

Mundzia Szymon

A

B

C

3

3

3

3100

1880

2180

 

7160

SP

SPSK

2

Jarzyński Mikołaj

Krajewski Piotr

Haracz Hubert

A

B

C

4

4

4

2160

1930

1075

 

5165

SP

Nr 3

3

Ryś Jakub

Stefański Mateusz

Bożejewicz Przemysław

A

B

C

5

5

5

1405

725

2235

 

4365

SP

w Zwierznie            

I-drużyna

4

Bochenek Jakub

Weredycka Ola

Weredycki Kuba

A

B

C

8

8

8

120

430

2700

 

3250

SP

Nr 15  

I-drużyna

5

Jastrzębski Mateusz

Jastrzębski Jakub

Bartkowski Aleks

A

B

C

2

2

2

845

925

470

 

2240

SP

Nr 15  

II-drużyna

6

Gawłowicz Błażej

Lawędzki Wojciech

Bieroński Przemysław

A

B

C

7

7

7

375

0

685

 

1060

SP

w Zwierznie

 II-drużyna

7

Kusz Patryk

Kotyza Fabian

Kozłowski Daniel

A

B

C

6

6

6

180

0

0

 

180

SP 1

 

 

Klasyfikacja Indywidualna – Szkoły Podstawowe

 

 

 

Lp.

Nazwisko i Imię

sekt.

stan.

Punkty

razem

1

Mundzia Ada

A

3

3100

3100

2

Weredecki Kuba

C

8

2700

2700

3

Bożejewicz Przemysław

C

5

2235

2235

4

Mundzia Szymon

C

3

2180

2180

5

Jarzyński Mikołaj

A

4

2160

2160

6

Krajewski Piotr

B

4

1930

1930

7

Filip Mateusz

D

15

1890

1890

8

Mundzia Konrad

B

3

1880

1880

9

Migdalska Monika

D

18

1435

1435

10

Ryś Jakub

A

5

1405

1405

11

Żukowski Szymon

D

14

1355

1355

12

Kisiel Tymoteusz

D

5

1340

1340

13

Nadolski Piotr

D

20

1205

1205

14

Haracz Hubert

C

4

1075

1075

15

Graban Patryk

D

21

1010

1010

16

Jastrzębski Jakub

B

2

925

925

17

Juszkiewicz Grzegorz

D

8

890

890

18

Jastrzębski Mateusz

A

2

845

845

19

Stefański Mateusz

B

5

725

725

20

Kot Mikołaj

D

7

715

715

21

Bieroński Przemysław

C

7

685

685

22

Nadolski Łukasz

D

12

665

665

23

Ujazda Franciszek

D

1

545

545

24

Karmek Maciej

D

3

525

525

25

Kozak Filip

D

6

490

490

25

Żabińska Paulina

D

10

490

490

27

Dobras Agata

D

9

475

475

28

Bartkowski Aleks

C

2

470

470

29

Ratajczyk Alicja

D

11

445

445

30

Nalikowski Dawid

D

16

440

440

31

Korzeniewska Maja

D

4

430

430

31

Weredycka Ola

B

8

430

430

33

Gawłowicz Błażej

A

7

375

375

34

Kusz Patryk

A

6

180

180

35

Skorubski Damian

D

13

175

175

36

Dąbrowski Jakub

D

19

165

165

37

Nalikowska Emilia

D

17

130

130

38

Ratajczyk Paulina

D

2

125

125

39

Bochenek Jakub

A

8

120

120

40

Kotyza Fabian

B

6

0

0

 

Lawędzki Wojciech

B

7

0

0

42

Kozłowski Daniel

C

6

0

0