baner750x100

Wyniki - Wiosenne Zawody dla Dzieci i Młodzieży o „Puchar Prezydenta Elbląga”

IMG 9401Zarząd Okręgu PZW w Elblągu informuje, że Wiosenne Zawody dla Dzieci i Młodzieży o „Puchar Prezydenta Elbląga” odbyły się zgodnie z planem w dniu 3 maja 2017 roku na rzece Elbląg w Elblągu. W klasyfikacji drużynowej brało udział 5 szkół podstawowych, 3 gimnazja i 2 szkoły ponadgimnazjalne. Puchary za pierwsze miejsca we wszystkich kategoriach ufundował Urząd Miejski w Elblągu, puchary za II i III miejsca oraz dyplomy i  upominki dla zawodników i opiekunów drużyn
ufundował Zarząd Okręgu PZW w Elblągu.

Zobacz Fotorelację

IMG 9367 IMG 9358 IMG 9350

Klasyfikacja drużynowa:
Szkoły Podstawowe:
I miejsce – Szkoła Podstawowa SPSK w Elblągu w składzie: Konrad Mundzia, Alan Mundzia, Ada Mundzia – 16405 punktów
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 15 w Elblągu -  I drużyna w składzie:  Jakub Bochenek, Szymon Wiśniewski, Michał Wojnowski – 15455 punktów
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 14 w Elblągu w składzie: Michał Maliński, Marcel Maternowski, Michał Maternowski – 11520 punktów
IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu w składzie: Mikołaj Kot Cyprian Tocha, Sebastian Chrostowski – 9560 punktów
V miejsce – Szkoła Podstawowa nr 15 w Elblągu – II drużyna – w składzie: Ola Weredycka, Jakub Weredycki, Bartek Laszuk – 7505 punktów
Gimnazja:
I miejsce – Gimnazjum nr 4 w Elblągu w składzie: Maja Dalidowicz, Marcin Gałązka, Maciej Gilgenast – 9360 punktów,
II miejsce  – Gimnazjum nr 5 w Elblągu w składzie: Mikołaj Jarzyński, Jakub Jarzynka, Mateusz Kaźmierczak – 6635 punktów
III miejsce – Gimnazjum w Stankowie w składzie: Karol Szwagierek, Mateusz Stefański, Marcin Marcula – 3225 punktów
Szkoły ponadgimnazjalne:
I miejsce -  Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Elblągu w składzie: Alicja Czerepko, Jan Cybulski, Karol Pyżyński – 13960 punktów,
II miejsce – II Liceum Ogólnokształcące w Elblągu w składzie: Patryk Dalidowicz, Kacper Dratwa, Dariusz Mech – 2870 punktów
Nagrody indywidualne i dyplomy w klasyfikacji indywidualnej ufundował Zarząd Okręgu PZW w Elblągu.
Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali podarunki ufundowane przez firmę HANYAN ZAS w Elblagu

 

Klasyfikacja indywidualna:
Szkoły Podstawowe:
1. Michał Wojnowski – SP 15 – 8265 p.
2. Szymon Żukowski – SP 25 - 7850 p.
3. Michał Maliński – SP 14 -  7815 p.
4. Julia Hainich – SP 8 – 7530 p.
5. Mikołaj Kot – SP 8 – 7240 p.
6. Konrad Mundzia – SP Katolicka – 6685 p.
7. Alan Mundzia – SP Katolicka – 5750 p.
8. Julia Smoleńska – SP Milejewo – 5510 p.
9. Lidia Czyżewska – SP Muzyczna – 5345 p.
10. Alan Stańczuk – SP Pasłęk – 5325 p.
11. Wiktor Dybowski – SP 19 – 5250 p.
12. Szymon Wiśniewski – SP 15 – 4545 p.
13. Grzegorz Juszkiewicz – SP 8 – 4390 p.
14. Ada Mundzia – SP Katolicka – 3970 p.
15. Mateusz Jastrzębski – SP 15 – 3860 p.
16. Mateusz Filip – SP 14 – 3730 p.
17. Jakub Tecław – SP Katolicka – 3535 p.
18. Ola Weredycka – SP 15 – 3405 p.
19. Natalia Jeziorek – SP Milejewo – 3345 p.
20. Jakub Bochenek – SP 15 – 2645 p.
21. Maja Korzeniewska – SP 15 – 2485 p.
22. Jakub Jastrzębski – SP 15 – 2440 p.
23. Jakub Weredycki – SP 15 – 2375 p.
24. Marcel Maternowski – SP 14  - 2080 p.
25. Oskar Adamski – SP 15 – 1725 p.
26. Michał Maternowski – SP 14 – 1625 p.
27. Sebastian Chrostowski – SP 8 – 1605 p.
28. Kamil Skalski – SP Żurawica – 1600 p.
29. Julia Urbańska – SP 15 – 1350 p.
30. Ala Ratajczyk – SP 15 – 1080 p.
31. Piotr Nadolski – SP 19 – 770 p.
32. Cyprian Tocha – SP 8 – 715 p.
33. Jakub Dąbrowski – SP 15 – 535 p.
34. Wiktoria Ptaszczuk – SP 15 – 460 p.
35. Maksymilian Pfeifer – SP 15 – 455 p.
36. Franciszek Ujazda – SP 15 – 305 p.
37. Błażej Karwacki – SP 15 – 0 p.
Gimnazja:
1. Natalia Hainich - 6755 p.
2. Waldemar Mikuła – 6540 p.
3. Maciej Jarzyński – 5510 p.
4. Maciej Gilgenast – 4420 p.
5. Maciej Brożek – 4290 p.
6. Maja Dalidowicz – 3890 p.
7. Szymon Mundzia – 3835 p.
8. Jakub Ryś – 3055 p.
9. Karol Szwagierek – 1720 p.
10. Piotr Krajewski – 1185 p.
11. Marcin Gałązka – 1050 p.
12. Ola Celińska – 950 p.
13. Marcin Marcula – 785 p.
14. Mateusz Stefański – 720 p.
15. Mateusz Kaźmierczak – 600 p.
16. Jakub Jarzynka – 525 p.
17. Bartosz Boczkowski – 120 p.
Szkoły ponadgimnazjalne:
1. Jan Cybulski – ZSTI – 5900 p.
2. Karol Pyżyński – ZSTI – 5280 p.
3. Alicja Czerepko – ZSTI – 2780 p.
4. Wojciech Dalidowicz – ZST – 2720 p.
5. Adrian Tubielewicz – ZST – 19 65 p.
6. Patryk Dalidowicz – II LO – 1830 p.
7. Dariusz Mech – II LO – 570 p.
8. Kacper Dratwa – II LO – 470 p.