fister1

Młodzież

Odwołanie okręgowych imprez dla dzieci i młodzieży

W związku z sytuacją pandemiczną w kraju i zgodnie z zarzadzeniami Rzadu dotyczącymi przeciwdziałaniu rozprzestrzeniania sie wirusa COVID - 19, Rada ds Młodzieży przy akceptacji Prezydium ZO PZW w Elblągu, podejmuje decyzje o odwołaniu okregowych imprez dla dzieci i młodzieży planowanych na kwiecień bieżącego roku tj.

- kwiecień 2021 - szkolenia ekologiczno wędkarskie w szkółce w Zwierznie i  Żurawcu

- 25.04.2021 - zawody wędkarskie dla członków uczestników Okregu PZW w Elblągu.

Wiceprezes ds. Młodzieży - Teresa Konopka.

 

Komunikat w sprawie konkursu plastycznego "Łowimy ryby pędzlem i kredkami"

Rada ds. Młodzieży przy Zarządzie Okręgu PZW w Elblągu informuje, że w dniu 31.10.2020 r. zakończyła przyjmowanie prac plastycznych na konkurs pod hasłem „Łowię ryby pędzlem i kredkami. Z powodu sytuacji pandemicznej w kraju, komisja oceniająca pracę zbierze się w najbliższym możliwym terminie. Prosimy dzieci i młodzież o cierpliwość. Bardzo dziękujemy wszystkim za nadesłane prace. Po dokonaniu ich oceny, informacja o pracach nagrodzonych ukaże się na naszej stronie internetowej www.pzw.elblag.pl.

 

Projekt "Dzieci i ryby mają głos".

IMG 0156Grupa uczniów Szkoły Podstawowej Nr 15 w Elblągu, ze Szkółki Wędkarskiej "Sielanka" bierze udział w ogólnopolskim konkursie pod nazwą Drzewo Franciszka 2020. (Święty Franciszek jest patronem ekologów i ekologii). Tematem tegorocznej edycji jest "Szacunek dla życia – szacunek dla środowiska, chrześcijańska droga poprawy stanu środowiska".

Nasz projekt nosi tytuł: "Dzieci i ryby mają głos".                                               
Poprzez udział w projekcie chcemy zwrócić uwagę na konieczność ochrony środowiska wodnego, życia roślin i zwierząt wodnych. My, młodzi ludzie mamy wpływ na to, jakie ono będzie. Zachęcamy wszystkich do ochrony środowiska i dbałości o nie, bo mamy na to duży wpływ. Pamiętajcie, że najlepszym sposobem ochrony wód jest zapobieganie jej zanieczyszczeniu.                  
Do momentu kiedy woda płynie w kranie wydaje nam się, że nie ma z nią problemu.Woda jest zasobem wyczerpywalnym!                                             

Czytaj więcej...

Konkurs Plastyczny

plakatW związku z pandemią, brakiem możliwości organizowania zawodów wędkarskich i koniecznością przebywania w domu zapraszamy Was do wzięcia udziału w  konkursie plastycznym pod hasłem      
„ Łowimy ryby pędzlem i kredkami”.


Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Rada ds. Młodzieży działająca przy ZO PZW w Elblągu.
2. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci od szóstego do czternastego roku życia. Prace będą oceniane w trzech kategoriach:
Do lat 8
Do lat 11
Do lat 14

Czytaj więcej...