baner750x100

Młodzież

Komunikat w sprawie konkursu plastycznego "Łowimy ryby pędzlem i kredkami"

Rada ds. Młodzieży przy Zarządzie Okręgu PZW w Elblągu informuje, że w dniu 31.10.2020 r. zakończyła przyjmowanie prac plastycznych na konkurs pod hasłem „Łowię ryby pędzlem i kredkami. Z powodu sytuacji pandemicznej w kraju, komisja oceniająca pracę zbierze się w najbliższym możliwym terminie. Prosimy dzieci i młodzież o cierpliwość. Bardzo dziękujemy wszystkim za nadesłane prace. Po dokonaniu ich oceny, informacja o pracach nagrodzonych ukaże się na naszej stronie internetowej www.pzw.elblag.pl.

 

Projekt "Dzieci i ryby mają głos".

IMG 0156Grupa uczniów Szkoły Podstawowej Nr 15 w Elblągu, ze Szkółki Wędkarskiej "Sielanka" bierze udział w ogólnopolskim konkursie pod nazwą Drzewo Franciszka 2020. (Święty Franciszek jest patronem ekologów i ekologii). Tematem tegorocznej edycji jest "Szacunek dla życia – szacunek dla środowiska, chrześcijańska droga poprawy stanu środowiska".

Nasz projekt nosi tytuł: "Dzieci i ryby mają głos".                                               
Poprzez udział w projekcie chcemy zwrócić uwagę na konieczność ochrony środowiska wodnego, życia roślin i zwierząt wodnych. My, młodzi ludzie mamy wpływ na to, jakie ono będzie. Zachęcamy wszystkich do ochrony środowiska i dbałości o nie, bo mamy na to duży wpływ. Pamiętajcie, że najlepszym sposobem ochrony wód jest zapobieganie jej zanieczyszczeniu.                  
Do momentu kiedy woda płynie w kranie wydaje nam się, że nie ma z nią problemu.Woda jest zasobem wyczerpywalnym!                                             

Czytaj więcej...

Konkurs Plastyczny

plakatW związku z pandemią, brakiem możliwości organizowania zawodów wędkarskich i koniecznością przebywania w domu zapraszamy Was do wzięcia udziału w  konkursie plastycznym pod hasłem      
„ Łowimy ryby pędzlem i kredkami”.


Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Rada ds. Młodzieży działająca przy ZO PZW w Elblągu.
2. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci od szóstego do czternastego roku życia. Prace będą oceniane w trzech kategoriach:
Do lat 8
Do lat 11
Do lat 14

Czytaj więcej...

Uwaga! członkowie uczestnicy Okręgu PZW w Elblągu

Uwaga - potencjalni uczestnicy obozów wędkarskich organizowanych przez Radę ds. Młodzieży w roku 2020.

Rada ds. Młodzieży ZG PZW, aby zorientować się jakie jest potencjalne zainteresowanie uczestnictwem w młodzieżowym obozie wędkarskim w Wielkopolsce k. Żnina, w obecnych niestandardowych warunkach, prosi zainteresowane jednostki terenowe tj. okręgi i koła PZW o nadsyłanie ew. ilościowych zgłoszeń uczestnictwa. Zgłoszenia prosimy nadsyłać do dnia 10 czerwca na adres sportpzw@zgpzw.pl

Po tym terminie dokonamy analizy nadesłanych zgłoszeń i podejmiemy decyzję, co do ew. realizacji obozu.

Sprawę prosimy potraktować jako pilną.

W związku z tym komunikatem prosimy chętnych członków uczestników Okręgu Elbląskiego PZW do zgłoszenia się do biura ZO - sport@pzw.elblag.pl do dnia 09.06.2020 r.