baner750x100

Odszedł Adek Pajewski wieloletni działacz PZW

zalobaW dniu dzisiejszym 4.12.2017 r. nadeszła do nas bardzo smutna wiadomość. Nasz kolega, przyjaciel, Tata odszedł do krainy wiecznych łowów. Adek Pajewski wieloletni działacz PZW, Przewodniczący Okręgowej Komisji Rewizyjnej, Delegat na Zjazd Krajowy w ubiegłych kadencjach. Wielokrotnie odznaczony za zasługi dla PZW w tym najwyższe Honorowy Członek Polskiego Związku Wędkarskiego. Przez ponad sześćdziesiąt lat Członek Koła Miasto. Wierny swoim ideałom, który zawsze bronił naszego statutu. Wędkowanie było jego największą pasją, a możliwość spełniania się w roli działacza zawsze było dla niego wielką radością. Od dziś pozostanie już tylko w naszej pamięci.


W imieniu Taty chciałbym podziękować za te wszystkie lata spędzone na rybach, zebraniach czy imprezach plenerowych. Wszystkich chętnych do odprowadzenia Taty w jego ostatnią drogę na wieczne łowisko informujemy:
w piątek 8.12.2017 r. o godz. 11:00 - wystawienie urny modlitwa, uroczystości pogrzebowe rozpocznie Msza Święta o godzinie 11:30 w kościele przy ulicy Agrykola. Dalsze ceremonie pogrzebowe odbędą się na cmentarzu  przy ulicy Agrykola o godz. 12.30. 

 

w imieniu pogrążonej w żałobie rodziny
Andrzej Pajewski