baner750x100

Sport

Koło Zamech Elbląg informuje.

Zarząd koła PZW Zamech Elbląg informuje, iż zaplanowane na dzień 6 września zawody spławikowe, które miały podbyć się na rz.Wisła, ze względów technicznych odbędą się na rz.Elbląg (Bulwar). Pozostałe informacje dotyczace zawodów pozostaja bez zmian.

Wyniki z drugich zawodów okręgowych z cyklu "Spławikowy Wędkarz Roku 2020"

ssplawikweWyniki z drugich zawodów okręgowych z cyklu "Spławikowy Wędkarz Roku 2020" rozegranych w dniu 16.08.2020 na kanale roboczym EW w miejscowości Pierzchały.

KLASYFIKACJA GENERALNA WĘDKARZA ROKU, OKRĘGU PZW w ELBLĄGU w 2020 roku w wędkarstwie spławikowym.

1 okręgowe zawody spinningowe z cyklu „Spinningowy Team Roku 2020”

Zarząd Okręgu PZW w Elblągu informuje, że pierwsze okręgowe zawody spinningowe z cyklu „Spinningowy Team Roku 2020” odbędą się 06.09.2020 na rzece Martwej Wiśle w m. Sobieszewo.
Zawody rozgrywane będą z  łodzi w 1 sektorze. Sektor wyznaczony będzie w zależności od ilości łodzi.
Team we własnym zakresie zabezpiecza łódź zgodną z ZOSW i Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z 5.11.2010 r. w sprawie wyposażenia łodzi wędkarskich w sprzęt ratunkowy.

Czytaj więcej...

Komunikat nr 2 -1 spławikowe zawody wędkarskie z cyklu "Spławikowego wędkarza roku 2020" o Puchar Koła PZW Gronowo Elbląskie

Przypominamy zawodnikom biorącym udział w zawodach na Wiśle w miejscowości Szewce o konieczności posiadania dopłaty na wędkowanie na wodach Okręgu PZW w Gdańsku lub wykupieniu składki jednodniowej na dzień 26.07.2020 r.

Paragraf 6 ust. 10 punkt 2 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 roku ustanawia możliwość zorganizowania  i przeprowadzenia przez jednostki organizacyjne PZW zawodów sportowych pod warunkiem, że max. liczba uczestników nie przekroczy 150 osób, bez udziału publiczności. Zgodnie z treścią par. 6 ust. 12 pkt 1 ppkt a-e  i pkt 2 organizator wydarzenia sportowego w tym wypadku zawodów sportowych jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo uczestników i organizację zawodów uwzględniającą zachowanie reżimu sanitarnego.

Organizator zawodów zabezpieczy  środki do dezynfekcji oraz  powstrzyma zawodników od gromadzenia się na niewielkiej przestrzeni. Zawodnicy sa zobowiązani do posiadania osobistych środków ochrony przed rozprzestrzenianiem się wirusa (maseczki, przyłbice, kominy, lub szaliki i rękawiczki).

Informujemy, że zawodnik wpisując się na listę uczestników zawodów wyraża zgodę na publikacje wyników zawodów na stronie internetowej Okręgu PZW w Elblągu.

Spinningowe zawody o "PUCHAR PREZESA ZO PZW W ELBLĄGU" - rozstrzygnięte

puchar prezesa2020W dniu 21.06.2020 r. rozegrano Towarzyskie  Wędkarskie Zawody Spinningowe o "PUCHAR PREZESA ZO PZW W ELBLĄGU" na rzece Elbląg w miejscowości Nowakowo.
Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych "współpracowały" tylko okonie, a zwycięzcami zostali:
1 miejsce  Oleksów Wojciech - koło Młynary
2 miejsce  Luźny Roman - koło Młynary
3 miejsce Smilgin Maciej - koło Elektrociepłownia Elbląg

 

Zobacz Wyniki

Podkategorie