fister1

Sport

Wyniki 3 Spławikowych Zawodów Okręgowych z cyklu Grand Prix 2021

Wyniki Spławikowych Zawodów Okręgowych z cyklu Grand Prix 2021 zorganizowanych przez OKS w Elblągu rozegranych w dniu26.09.2021 r.na rzece Elbląg w Elblągu (przy oczyszczalni)

Klasyfikacja po 3 zawodach

Losowanie numerów startowych łodzi na 14-15.08 Teamowe Mistrzostwa Okręgu.

Losowanie numerów startowych łodzi na 14-15.08 Teamowe Mistrzostwa Okręgu.

Informacja " Feeder Free Style Method"

Otrzymaliśmy informację od Zespołu Sportu przy Zarządzie Głównym PZW o możliwości wyjazdu do Węgier na Mistrzostwa Świata  w nowej dyscyplinie wędkarskiej " Feeder Free Style Method". W zawiązku z tym zwracam się z prośbą do wędkarzy naszego okręgu o informację, czy jest ktoś zainteresowany takim wyjazdem i uczestnictwem w tych zawodach. Jednocześnie informuję, iz wyjazd nie jest dofinansowywany przez GKS i ZG, ponieważ budżet jest juz rozdysponowany, w związku z czym starujący zawodnicy muszą pokryć koszty wyjazdu sami. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 696 443 582, najpóźniej do 27.07.2021r.

Przemysław Klarecki
wiceprezes ZO ds sportu

Komunikat nr 2 Teamowe Grand Prix Okręgu 25.07.2021 r.

OKS informuje, że sektor na zawody w dniu 25.07.2021 na rzece Martwej Wiśle został ustanowiony od mostu w Sobieszewie do rozwidlenia Błotnik – Przegalino.
Ze względu na błąd przy rejestrowaniu teamów na zawody w dniu 25.07.2021 r. zaistniała konieczność uzupełnienia startujących teamów i  powtórnego losowania numerów startowych łodzi.
Za pomyłkę serdecznie przepraszam
Sędzia Sekretarz – Iwona Smilgin
Poniżej publikujemy losowanie numerów startowych łodzi.

Losowanie nr łodzi

Organizacja zawodów wędkarskich do 25 kwietnia 2021 r.

W związku z opublikowaniem w dniu 15 kwietnia 2021 r. poz. 700, Rozporządzenia Rady Ministrów zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, Główny Kapitanat Sportowy PZW informuje, że dodanie w w/w Rozporządzeniu zapisu w § 9 ust. 16a  nie zmienia dotychczasowych ograniczeń w rozgrywaniu zawodów wędkarskich, co oznacza że do dnia 25 kwietnia 2021 r. rozgrywanie takich zawodów jest niezgodne z prawem.

W momencie ukazania się nowego Rozporządzenia w tej sprawie, niezwłocznie poinformujemy o wprowadzonych zmianach i ewentualnej możliwości rozgrywania zawodów wędkarskich, lub dalszym zakazie ich rozgrywania.


Jednocześnie informujemy, że do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy odpowiedzi  na przesłane pisma do Kancelarii Prezydenta RP, Premiera Rady Ministrów i Ministerstwa Zdrowia w sprawie możliwości organizacji zawodów przez PZW. 

źródło: www.pzw.org.pl

Podkategorie